На Берлін ! Наш німецький Новий рік

120 €

Germany
Calendar Даты Выездов :
 • дек.
  29.12
Львів-Берлін-Постдам-Ляйпциг-Дрезден
СПО 135 євро на 29.12
 
Ціна на новий рік дорослі діти група 4+
При бронюванні до 10.10 120 115 115
При бронюванні до 20.11 130 125 125
При бронюванні після 20.11 140 135 130
 

 

10-30 збір групи , 11.00 виїзд з Львова , перетин кордону.

-Пропонуєм факультативну екскурсію в Краків (10євро) ,під час якої ми зможем побачити старе місто,Ратушу,безліч відомих костелів і церков,прогулятись набережною Вісли, для туристів ,які не бажатимуть відвідати екскурсію , вільний час у торговому центрі .

 

Приїзд в Берлін .

Приїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія по Берліну. Берлін - це місто, яке постійно пульсує, яке має безліч ликів і не має того єдиного старого центру, який ми звикли бачити в інших європейських містах. Берлін - це місто, яке радує, вражає, дивує, може подобатися і не подобатися, але однозначно у всіх викликає емоції, які не можна забути. З нашим кваліфікованим гідом Ви відкриєте для себе таємничі боки Берліна та цікаві історичні факти і побачите основні визначні пам'ятки німецької столиці.

ВільнийчасуБерліні.
А також Ви можете відвідати музей Пергамон - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар, одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі! (25€/20€)
 Або рекомендуємо екскурсію «Берлін вечірній" (15 € / 5 €). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площею Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...

Збір групи,переїзд в готель,нічліг.

 
 
 

Сніданок.

Переїзд в Постдам.

Постдам-одне з найгарніших міст Німеччини з багатою історією.Саме тут знаходяться Бранденбурські ворота-старіші ніж в Берліні,голландський квартал,а також найгарніший парк Німеччини Сан Сусі.Все це можна побачити під час оглядової екскурсії(10€)

Вільний час

Після обіду запрошуємо на Святкування Нового року в Берліні. ( трансфер в Берлін 10 € )

-факультативно пропонуєм «Пивну екскурсію»під час якої ми не тільки дізнаємось процес виготовлення хмільного напою,але і зможем його про дегустувати.Під час дегустації ми зможем скуштувати 3 сорти німецького пива з місцевими стравами (20€)

-Факультативно автобусну екскурсію « Велич Берліну» Під час якої ми зможем познайомитись з історією цього Величного міста , побачимо знамениті Бранденбурські ворота,Берлінський кафедральний собор,і звичайно ж Рейхстаг. (15€)

Орієнтовно в 01-00 збір групи,повернення в Потсдам , збір усіх туристів , повернення в готель,нічліг.

 

Сніданок , виселення з готелю , переїзд в Лейпциг.

Лейпциг,одне з найбільших міст Німеччини,столиця землі Саксонія,відоме своїми церквами і зоопарком з найбільшим акваріумом в Європі.

-Факультативно пропонуєм оглядову екскурсію під час якої ми зможем побачити відомі церкви міста,церкву св.Фоми 14 ст ,де керував своїм знаменитим «хором хлопчиків» Й.Бах, церкву Миколая,пам’ятник народам,який збудований на честь перемоги над Наполеоном(10€)

Вільний час

-Факультативно пропонуєм відвідати з екскурсією  найгарніше місто Німеччини , казковий Дрезден. (27€)

- стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це власне і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали.

У вільний час рекомендуємо Вам відвідати шопінг центри або здійснити екскурсію по новому місту - Дрезден Нойштадт (факультативно - 15 €). В середині 16 століття м. Альтендрезден на правому березі Ельби об'єднується з лівобережним Дрезденом. Після того, як в 1685 р. пожежа майже повністю знищила Альтендрезден, при Августі Сильному розробляється новий план забудови міста в стилі бароко. І воно одержує назву Нового Королівського Міста або скорочено – Нойштадт. Ми покажемо Вам найбільш відомі і найкрасивіші пам'ятки архітектури, вулиці і площі:Площу «Нойштедтер Маркт» , Гаупштрассе,Японський палац,Кьонінгштрассе.

Вільний час,збір групи , переїзд  у Львів

 Приїзд у Львів , орієнтовно після 14-00.
 
 
 
Ціна
Ціна
для дорослого
Ціна для дітей до 12 років
більше 3 тижнів
120€
110€
менше 3-х тижнів
135€
125€
 
 
У вартість туру входить:
У вартість туру не входить:
 
 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2 *, 3 * готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
 
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні білети;
 • особисті витрати.
 • медичне страхування 50 грн
 
По питаннях бронювання:
тел: (032) 259-0-259
тел.моб: (067) 313 06 05
Кухмістер Марян
manager7@gal-cruise.com.ua
Skype kukhmister marian
 
 
 
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному. (Кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3, mpeg та ін.)
 • При бронюванні туру, обов’язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в якій ви плануєте брати участь.
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.