Хочу у Париж !!!

Львів - Дрезден - Люксембург - Париж - Версаль - Діснейленд - Мюнхен - Львів

Calendar Даты Выездов :
 • март
  24.03
 • апр.
  29.04
 • май
  19.05
 • июнь
  09.06
  24.06
 Лише до 28.02.
240€/210€(без зобов'язань) 
210€/195€+50€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
УВАГА!!!
Лише до 28.02
Для групи 10+1 АКЦІЙНА ЦІНА
210€+50€/195€+50€ (депозит на екскурсії)
260€/210€
 
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у  Парижі, Мюнхені та Дрездені.
 
17:00 відправлення із залізничного вокзалу. Перетин кордону.
Переїзд у Дрезден.
 
alt
Приїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки 10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
А також є можливість пройтися по музею скарбів у Дрездені «Зелені склепіння» (20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Переїзд у транзитний готель.
Нічліг.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія.
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/25€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана найбільша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Нічліг.
 
alt
Сніданок. Вільний день в місті.
Рекомендуємо:
Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
Рекомендуємо екскурсію в Версаль (45€/35€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця ...
Для бажаючих екскурсія за додаткову плату по Монмартру (15€) або вільний час в Парижі.
Або відвідування країни чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ повний пакет). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Ввечері виїзд до Німеччини. Нічний переїзд.
 
alt
Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен. Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
УВАГА Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
У вільний час рекомендуємо екскурсію "Втілення романтичних мрій - замок Нойшванштайн ..." (35€/30€). Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному вирішенні, дизайні інтер'єру і архітектурі замку.
Додатково ми запрошуємо Вас на екскурсію до королівської Резиденції Мюнхена. (25€/10€) Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806 -1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів .. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують зал Антиквариум. Також, пропонуємо подивитися багату колекцію коштовностей і ювелірних прикрас, які зберігаються в Скарбниці Резиденції.
"Стара Пінакотека" (20€ /15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! Вона починалася так само, як і багато європейських музеї - Ермітаж, Лувр - з бажання монарших осіб мати «домашній» музей. Сьогодні в Старій пінакотеці можна побачити близько 700 полотен в 19 залах. Це справжня скарбниця, відвідати яку мріють сотні тисяч поціновувачів живопису по всьому світу!
Розміщення в готелі. Ночівля на території Німеччини.
Поселення в транзитному готелі.
 
alt
Сніданок.
Приїзд в Егер. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсія по місту Егер (5€). Егер вразить вас своєю красою. Місто побудований в стилі бароко. Під час екскурсії ми зможемо побачити місцевий театр, ісламський мінарет, церква св Антонія, будівлю ліцею, собор Егера, і звичайно фортеця 13 ст з якої відкривається вид на всю округу.
Дегустація гуляшу з соком (для дітей до 18 років) (12€) або дегустація молодого вина з угорським суп-гуляшем (15€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері Вас чекає дегустація кращих сортів егерських вин в льохах Долини Красунь. А на додаток до них йде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Переїзд до України.
 
 
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
210€/195€+50€(депозит)
240€/210€
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
230€/195€+50€(депозит)
260€/210€
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
250€/215€+50€(депозит)
280€/230€
 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні Групи, діють такі умови одержання БОНУСНИХ місця для «Організатора групи»:
Група 9+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування ( зазначено у програмі як - дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки оплачуються самостійно.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи, і страховий полюс.
Доплата за одномістне розташування - 25€/ніч.
Стоимость включает:
Дополнительно оплачивается:
​​
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супровід представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 100 грн
 • оплата туристичного збору у готелі Парижу - 2€ (оплата обов'язкова)
  Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468

 
                               
ВАЖЛИВО

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено...
 
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 
 
  
 
 
 
  
 
 Лише до 28.02.
240€/210€(без зобов'язань) 
210€/195€+50€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
УВАГА!!!
Лише до 28.02
Для групи 10+1 АКЦІЙНА ЦІНА
210€+50€/195€+50€ (депозит на екскурсії)
260€/210€
 
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у  Парижі, Мюнхені та Дрездені.
 
17:00 відправлення із залізничного вокзалу. Перетин кордону.
Переїзд у Дрезден.
 
alt
Приїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки 10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
А також є можливість пройтися по музею скарбів у Дрездені «Зелені склепіння» (20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Переїзд у транзитний готель.
Нічліг.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія.
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/25€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана найбільша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Нічліг.
 
alt
Сніданок. Вільний день в місті.
Рекомендуємо:
Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
Рекомендуємо екскурсію в Версаль (45€/35€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця ...
Для бажаючих екскурсія за додаткову плату по Монмартру (15€) або вільний час в Парижі.
Або відвідування країни чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ повний пакет). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Ввечері виїзд до Німеччини. Нічний переїзд.
 
alt
Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен. Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
УВАГА Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
У вільний час рекомендуємо екскурсію "Втілення романтичних мрій - замок Нойшванштайн ..." (35€/30€). Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному вирішенні, дизайні інтер'єру і архітектурі замку.
Додатково ми запрошуємо Вас на екскурсію до королівської Резиденції Мюнхена. (25€/10€) Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806 -1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів .. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують зал Антиквариум. Також, пропонуємо подивитися багату колекцію коштовностей і ювелірних прикрас, які зберігаються в Скарбниці Резиденції.
"Стара Пінакотека" (20€ /15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! Вона починалася так само, як і багато європейських музеї - Ермітаж, Лувр - з бажання монарших осіб мати «домашній» музей. Сьогодні в Старій пінакотеці можна побачити близько 700 полотен в 19 залах. Це справжня скарбниця, відвідати яку мріють сотні тисяч поціновувачів живопису по всьому світу!
Розміщення в готелі. Ночівля на території Німеччини.
Поселення в транзитному готелі.
 
alt
Сніданок.
Приїзд в Егер. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсія по місту Егер (5€). Егер вразить вас своєю красою. Місто побудований в стилі бароко. Під час екскурсії ми зможемо побачити місцевий театр, ісламський мінарет, церква св Антонія, будівлю ліцею, собор Егера, і звичайно фортеця 13 ст з якої відкривається вид на всю округу.
Дегустація гуляшу з соком (для дітей до 18 років) (12€) або дегустація молодого вина з угорським суп-гуляшем (15€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері Вас чекає дегустація кращих сортів егерських вин в льохах Долини Красунь. А на додаток до них йде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Переїзд до України.
 
 
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
210€/195€+50€(депозит)
240€/210€
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
230€/195€+50€(депозит)
260€/210€
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
250€/215€+50€(депозит)
280€/230€
 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні Групи, діють такі умови одержання БОНУСНИХ місця для «Організатора групи»:
Група 9+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування ( зазначено у програмі як - дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки оплачуються самостійно.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи, і страховий полюс.
Доплата за одномістне розташування - 25€/ніч.
Стоимость включает:
Дополнительно оплачивается:
​​
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супровід представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 100 грн
 • оплата туристичного збору у готелі Парижу - 2€ (оплата обов'язкова)
  Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468

 
                               
ВАЖЛИВО

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено...
 
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 
 
  
 
 
 
  
 Лише до 28.02.
240€/210€(без зобов'язань) 
210€/195€+50€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
УВАГА!!!
Лише до 28.02
Для групи 10+1 АКЦІЙНА ЦІНА
210€+50€/195€+50€ (депозит на екскурсії)
260€/210€
 
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у  Парижі, Мюнхені та Дрездені.
 
17:00 відправлення із залізничного вокзалу. Перетин кордону.
Переїзд у Дрезден.
 
alt
Приїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки 10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
А також є можливість пройтися по музею скарбів у Дрездені «Зелені склепіння» (20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Переїзд у транзитний готель.
Нічліг.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія.
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/25€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана найбільша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Нічліг.
 
alt
Сніданок. Вільний день в місті.
Рекомендуємо:
Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
Рекомендуємо екскурсію в Версаль (45€/35€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця ...
Для бажаючих екскурсія за додаткову плату по Монмартру (15€) або вільний час в Парижі.
Або відвідування країни чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ повний пакет). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Ввечері виїзд до Німеччини. Нічний переїзд.
 
alt
Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен. Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
УВАГА Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
У вільний час рекомендуємо екскурсію "Втілення романтичних мрій - замок Нойшванштайн ..." (35€/30€). Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному вирішенні, дизайні інтер'єру і архітектурі замку.
Додатково ми запрошуємо Вас на екскурсію до королівської Резиденції Мюнхена. (25€/10€) Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806 -1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів .. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують зал Антиквариум. Також, пропонуємо подивитися багату колекцію коштовностей і ювелірних прикрас, які зберігаються в Скарбниці Резиденції.
"Стара Пінакотека" (20€ /15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! Вона починалася так само, як і багато європейських музеї - Ермітаж, Лувр - з бажання монарших осіб мати «домашній» музей. Сьогодні в Старій пінакотеці можна побачити близько 700 полотен в 19 залах. Це справжня скарбниця, відвідати яку мріють сотні тисяч поціновувачів живопису по всьому світу!
Розміщення в готелі. Ночівля на території Німеччини.
Поселення в транзитному готелі.
 
alt
Сніданок.
Приїзд в Егер. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсія по місту Егер (5€). Егер вразить вас своєю красою. Місто побудований в стилі бароко. Під час екскурсії ми зможемо побачити місцевий театр, ісламський мінарет, церква св Антонія, будівлю ліцею, собор Егера, і звичайно фортеця 13 ст з якої відкривається вид на всю округу.
Дегустація гуляшу з соком (для дітей до 18 років) (12€) або дегустація молодого вина з угорським суп-гуляшем (15€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері Вас чекає дегустація кращих сортів егерських вин в льохах Долини Красунь. А на додаток до них йде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Переїзд до України.
 
 
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
210€/195€+50€(депозит)
240€/210€
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
230€/195€+50€(депозит)
260€/210€
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
250€/215€+50€(депозит)
280€/230€
 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні Групи, діють такі умови одержання БОНУСНИХ місця для «Організатора групи»:
Група 9+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування ( зазначено у програмі як - дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки оплачуються самостійно.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи, і страховий полюс.
Доплата за одномістне розташування - 25€/ніч.
Стоимость включает:
Дополнительно оплачивается:
​​
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супровід представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 100 грн
 • оплата туристичного збору у готелі Парижу - 2€ (оплата обов'язкова)
  Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468

 
                               
ВАЖЛИВО

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено...
 
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
Map pin fill Маршрут