Хочу у Париж !!!!!!

Львів - Дрезден - Люксембург - Париж - Версаль - Діснейленд - Мюнхен - Львів

Calendar Даты Выездов :
 • окт.
  14.10
  23.10
  28.10
 • нояб.
  11.11
  25.11
 • дек.
  16.12
  29.12
 А К Ц І Я
209€ / 195€ (+додоткова екскурсія)
245€ (один турист)+125€ (другий турист) (+додаткова екскурсія)
225€/185€+акційний пакет на суму 30€ (кожний турист) - ціна для організованих груп 9+1
дійсна до 17.09
 
17:00 відправлення із залізничного вокзалу. Перетин кордону.
Переїзд у Дрезден.
 
alt
 
Приїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки 10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
А також є можливість пройтися по музею скарбів в Дрездені «Зелені склепіння» (20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Переїзд у транзитний готель.
Нічліг.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія.
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 30€/20€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана сама більша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Нічліг.
 
alt
Сніданок. Вільний день в місті.
Рекомендуємо:
Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
Рекомендуємо екскурсію в Версаль (40€/35€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця ...
Для бажаючих екскурсія за додаткову плату по Монмартру (15 €) або вільний час в Парижі.
Або відвідування країни чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ повний пакет). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Ввечері виїзд до Німеччини. Нічний переїзд.
 
alt
Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен (10€/6€). Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Оглядова екскурсія по місту (10€).
Вільний час.
УВАГА Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
У вільний час рекомендуємо екскурсію "Втілення романтичних мрій - замок Нойшванштайн ..." (35€/30€). Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному вирішенні, дизайні інтер'єру і архітектурі замку.
Додатково ми запрошуємо Вас на екскурсію до королівської Резиденції Мюнхена. (25€/10€) Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806 -1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів .. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують зал Антиквариум. Також, пропонуємо подивитися багату колекцію коштовностей і ювелірних прикрас, які зберігаються в Скарбниці Резиденції.
"Стара Пінакотека" (20€ /15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! Вона починалася так само, як і багато європейських музеї - Ермітаж, Лувр - з бажання монарших осіб мати «домашній» музей. Сьогодні в Старій пінакотеці можна побачити близько 700 полотен в 19 залах. Це справжня скарбниця, відвідати яку мріють сотні тисяч поціновувачів живопису по всьому світу!
Розміщення в готелі. Ночівля на території Німеччини.
Поселення в транзитному готелі.
 
alt
Сніданок.
Приїзд в Егер. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсія по місту Егер (5€). Егер вразить вас своєю красою. Місто побудований в стилі бароко. Під час екскурсії ми зможемо побачити місцевий театр, ісламський мінарет, церква св Антонія, будівлю ліцею, собор Егера, і звичайно фортеця 13 ст з якої відкривається вид на всю округу.
Дегустація гуляшу з соком (для дітей до 18 років) (12 €) або дегустація молодого вина з угорським суп-гуляшем (15€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері Вас чекає дегустація кращих сортів егерських вин в льохах Долини Красунь. А на додаток до них йде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Переїзд на Україну.
 
 
 
Кількість місць
Ціна
+ екскурсійний пакет
1 турист
209€
При групі 9 осіб. + 1 місце бонусне
225€
При групі 5 осіб. + 1 місце бонусне
235€
 
 
Екскурсійний пакет (2 екскурсії) - 30€:
 • Екскурсія у Люксембург;
 • Прогулка на кораблике в Будапеште;
В случае, если какая-то из забронированных рекомендованных программ не состоится - средства возврату не подлежат. В таком случае допускается выбор другой дополнительной экскурсии, которую предложит руководитель группы.
 
При бронировании ГРУППЫ, действуют условия получения БОНУСНОГО места для «Организатора группы»:
Группа 9+1:
 • - Организатор группы не оплачивает стоимость тура.
 • - Для организатора группы в туре предоставляется бесплатное питание (отмечено в программе как - доп. питание) при покупке данной услуги всеми участниками организованной группы при покупке тура в офисе компании Турагента.
 • - Для организатора группы факультативные экскурсии и входные билеты в объекты предоставляются бесплатно, если в предложенной экскурсии участвуют все участники организованной группы при покупке тура в офисе компании Турагента или уже в самом туре.
 • - Организатор группы оплачивает консульский сбор, услуги Визового центра, если Визовый центр предусмотренный программой, а также услуги по оформлению визы, и страховой полис.
Группа 5+1:
 • - Организатор группы не оплачивает стоимость тура.
 • - Факультативные экскурсии и входные билеты оплачиваются самостоятельно организатором группы.
 • - Организатор группы оплачивает консульский сбор, услуги Визового центра, если Визовый центр предусмотренный программой, а также услуги по оформлению визы, и страховой полис.
Доплата за одноместное поселение - 25€/ночь.
Стоимость включает:
Дополнительно оплачивается:
​​
 • проживание с завтраками;
 • все экскурсии по программе;
 • сопровождение представителем фирмы;
 • проезд автобусом по маршруту;
 • проезд в общественном транспорте;
 • факультативы;
 • питание, не предусмотренное программой;
 • входные билеты;
 • консульский сбор 35 € + 20 € (подача документов в визовых центрах Венгрии в Киеве, Одессе, Харькове, Днепропетровске самостоятельно), 5 € (подача документов в Ужгороде с представителем фирмы)
 • визовая поддержка 10€;
 • оплата сити такс в отеле Парижа - 2€ (оплата обязательна в автобусе)
 • личные расходы.
 • медицинское страхование 55 грн
 Вопросы по поводу бронирования:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype olha250468
                                 
ВАЖНО

- Туристы, путешествующие одни, могут быть размещены в трехместных номерах!!!
- Просим обратить внимание: горячие напитки в автобусе готовиться не будут. Во время переездов каждые 3,5-4 часа мы будем делать остановки, где будет возможность приобрести горячие напитки в кафе, заправках. 
- Турист несет финансовую ответственность за порчу имущества отеля и автобуса. 
- Минимальное кол-во для выполнения факультативной программы 25 человек. 
- Автобусное обслуживание в свободное время не предусмотрено.

 
Фирма не несет ответственности за работу таможенных, пограничных, дорожных служб, пробки на дорогах, погодные условия и связанные с этим задержки в туре и возможные неудобства. Компания «Гал-Круиз» оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего количества услуг.
 
Документы на визу
Не полностью сформированные пакеты документов в работу не принимаются, до момента полной их комплектации.
Пакет документов должен быть предоставлен не позднее, чем за 12-14 дней до даты выезда.
Документы рассматриваются в консульстве в течение 10 рабочих дней.
Для детей до 18 лет при наличии проездного документа, а также если ребенок вписан в паспорт родителей виза бесплатна

  

Map pin fill Маршрут