Паломницький тур до Риму та Барі (православна програма)

Львів - Верона - Флоренція - Рим - Ватикан - Барі - Матера - Лоретто - Равена - Венеція - Львів

355 €

Italy Hungary
Calendar Даты Выездов :
 • май
  15.05
 • сент.
  12.09
 • дек.
  14.12
У вартості туру:
+ Святині християнства (вшанування мощів священномученика Зинона, базиліка Св.Миколая, відвідування церкви Євхаристійного чуда, паломництво до Будинку Пресвятої Богородиці, відвідування базиліки Св. Ап. Іоанна Богослова, святині Венеції)
+ оглядові екскурсії (Верона, Флоренція, Рим, Венеція)
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day1.gif
08:00 виїзд зі Львова.
Переїзд в Італію.
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day2.gif
Приїзд у Верону.
Паломництво до мощів священомученика Зенона - єпископа Веронійського - небесного покровителя міста. Екскурсія по місту: Арена ді Верона - античний амфітеатр, побудований в першому столітті нашої ери, античні міські ворота - Порта Борсарі, середньовічний міст Скалигером, Пьяцца дел ле Ербе («площа трав»), колона лева Святого Марка, готичний фонтан Веронської Мадонни, фрески 16 століття на фасаді будинку Маццанті, будинок Джульєтти, Пьяцца дей Синьйорії.
Переїзд на нічліг в транзитному готелі.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day3.gif
Сніданок. Виселення з готеля.
Приїзд у Флоренцію
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ДО МІСТА - ТІЛЬКИ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!!
Відвідування Кафедрального Собору Санта Марія дель Фьоре (глава свт. Іоанна Златоуста, мощі ап. Андрія Первозванного, св. Муч. Севаст’яна).
Екскурсію  «Флоренція як на долоні» Завітаємо на міст Понте Веккіо, та  попадемо на інший берег ріки Арно, та відчуємо інший  дух, дух не туристичної Флоренції! І нарешті можливість завітати до  Палацу Пітті, який  зараз є одним з найцікавіших та престижних музейних центрів міста Флоренції. На 3-поверховому палаці розташовані багаточисленні музеї: Галерея Палатіна, Галерея Сучасного Мистецтва, Музей Срібла, Музей Історії Костюма, Сад Боболі.
Переїзд у транзитний готель. 
Поселення та нічліг в готелі.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day4.gif
Сніданок.
Приїзд до величного міста – Рим.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Екскурсія: Відвідування базиліки Сан Алессіо на Авентинском пагорбі - храм, в якому зберігаються мощі св. Алексія чоловіка Божого і св. мч. Воніфатія, покладені під вівтар собору. Також в соборі зберігається Антиохійська чудотворна ікона Богородиці та сходи, під якою помер праведний Алексій. З Авентинського пагорба відкривається дивовижний вид на Рим через Тибр. Колізей - місце ігрищ, жорстоких розваг древніх римлян. Вважається, що на його арені загинуло безліч християн. Огляд Тріумфальної арки імператора Костянтина. Форум - колишній центр Рима з масою базилік і пам'ятників, зі знаменитою центральною вулицею Віа Сакра. Папська базиліка Санта Марія Маджоре - храм, побудований на місці, вказаному Божою Матір'ю (собор прославлений своїми мозаїками і найбільшою святинею - віфлеємськими яслами Богонемовля). Собор св. Петра у Ватикані (мощі ап. Петра, свтт. Григорія Двоєслова та Льва Римського). Цей собор - найбільше творіння Браманте і Мікеланджело і найбільший християнський храм у світі. Пантеон - собор Богородиці і всіх святих: в ньому покладені мощі мучеників з катакомб. Відомий як мавзолей італійських імператорів і художника Рафаеля. Пьяцца Венеція - найкрасивіша площа РимуВільний час.
Пропонуємо на вибір:
 • Рекомендуємо ексклюзивну екскурсію «Один день у Ватикані (САДИ ВАТИКАНУ І ЙОГО МУЗЕЇ)» (45€ + вхідний квиток у музей Ватикана (16€).
На теперішній час велику популярність здобули знамениті Ватиканські сади, які стали своєрідним символом Держави. Цю екскурсію називаємо ексклюзивною тому, що побачити красу Ватикану із середини, а не з висоти купола св.. Петра, дано не кожному!!! Якщо в музеї Ватикану може попасти кожен, то у сади впускають по особливим дозволам.
САДИ ВАТИКАНУ – святе місце, серце християнської культури та релігії, жива легенда і музей під відкритим небом.
Відправною точкою екскурсії є зустріч з Швейцарськими Гвардійцями, які забезпечують  безпеку Папи і стежать за порядком. Наступним пунктом буде відвідування УСИПАЛЬНИЦІ РИМСЬКИХ ПАП, потім ОГЛЯД ВСІЄЇ ТЕРИТОРІЇ Ватикану, а також Собор Святого Петра. Під час екскурсії Ви побачите вертолітний майданчик Папи, його герб, виконаний на газоні з квітів із стриженого самшиту. Газон розділений на дві частини, одна з яких незмінна, на ній зображені ключі Святого Петра, інша змінюється разом з папами. Папи обираються зі знатних родів і мають свої геральдичні символи. Кожен куточок садів пов'язаний з історією Італії, католицтва, та й всієї нашої цивілізації.
У Вас буде можливість випити чашечку кави в "Папській трапезній". А надзвичайністю цієї екскурсії буде ексклюзивна можливість побачити Сади Ватикану. Велика розмаїтість рідкісних екзотичних рослин і велика кількість величезних дерев, що ростуть на протязі багатьох століть.
Екскурсія включає:
- Екскурсія «Сади Ватикану»
- Перерва на каву в «Папській їдальні»
- Екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела»
- Собор св.Петра
Ця екскурсія єдиний спосіб для відвідувачів побувати на території держави Ватикан і ПРОЙТИ ПО ВСІЙ ЙОГО ТЕРИТОРІЇ.
 • Або Екскурсія Музеї Ватикану без входу у Сади Ватикану (45€)
Ватикан - найменша в світі держава, незважаючи на те, Ватикан має всі атрибути влади: герб, прапор, свою валюту, поштові марки, сучасні засоби масової інформації. Держава в державі - так ще називають Ватикан, бо він розташований в серці Італії - Римі.
Під час екскурсії Ви доторкнетеся до великої історії християнства, багато дізнаєтеся про резиденції Папи Римського, а також чому саме у Ватикані був побудований найбільший в світі Собор Святого Петра, як збиралися з усього світу експонати  музейного комплексу.
  Ви потрапите на оглядовий майданчик з видом на Ватиканські сади і Двір Шишки, почуєте розповідь про колекції античної скульптури в Піо-Клементійскому Музеї. Ви з задоволенням відвідаєте зал Муз, зал Звірів, Круглий зал, зал Грецького хреста, Вас вразить галерея гобеленів, знаменита Пінакотека - художня галерея відомих італійських художників. Ви зайдете в найбільшу Сикстинську Капелу в ній стіни розписані фресками Росселіні, Ботічеллі, Перуджино, і великого Мікеланжело. Найвідоміші фрески "Cотвореніє світу" і "Страшний суд". Ви побачите, де поховані Папи, а також найголовніше - мощі святого Петра.
Час на особисту молитву.
Вільний час. Вечеря.
Нічліг у готелі.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day5.gif
Сніданок. Переїзд  у Барі. 
Відвідини базиліки Св. Миколая, в якій зберігаються мироточиві мощі Св. Миколая. Божественна Літургія біля мощей святого. 
Вільний час. Пропонуємо.
Приїзд до містечка Альберобело (30€) - це єдине в світі місто, де житлові будиночки виглядають як шапочки казкових гномів! Складені без застосування розчину будинки, стоять вже 400 років. За свою унікальність місто з 1996 року визнане світовим надбанням людства і охороняється ЮНЕСКО. Альберобелло - невелике містечко, знамените завдяки будівель, які не мають аналогів в світі - Труллі. Труллі, це невеличкі будиночки, складені з окремих каменів і, обов'язково, з дахом у вигляді купола. Хороша така будова тим, що якщо з нього витягнути спеціальний «запірний» камінь, то воно моментально розвалиться, утворивши просто купу каміння. Відвідування храму Безсеребреників Косми і Дем'яна, де знаходяться часточки мощей святих.
Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.
                                  
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day6.gif
Сніданок сухим пайком. Літургія в Базиліці св. Миколая. Тут, у священній крипті знаходиться саркофаг з мощами свт. Миколая.
Вільний час. Переїзд в Ланчано.
Відвідування церкви Євхаристійного чуда (тут зберігаються Святі Дари, які мають вигляд Крові і Тіла Господа - результат чуда, яке сталося в XIII столітті при здійсненні літургії).
Переїзд в Лорето.
Розміщення на нічліг у транзитному готелі.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day7.gif
Сніданок.
Паломництво до Будинку Пресвятої Богородиці, привезеному хрестоносцями в м Лорето в 1294 році. Всередині Будинку зберігається образ Божої Матері «Додаток розуму».
Переїзд у Равену. Відвідування базиліки св. ап. Іоанна Богослова, яка була побудована імператрицею Галлою Плацідіо в подяку про позбавлення від корабельної аварії в 424 році. Храм Сан Аполінаріо Нуово (спочатку був аріанським, але в VI  столітті його передали православним і туди були перенесені мощі свщмч. Аполінарія). Сан Вітале - ця церква завжди викликала найбільше захоплення своєю архітектурою і мозаїчними творами всередині базиліки. Мавзолей Галли Плацідії прославлений мозаїками незвичайної краси. Базиліка Сан Аполлінаріо ін Клаассе була освячена 549 ​​року єпископом Максиміліаном і побудована на місці поховання першого єпископа Равенни - святого Аполлінарія.
Вільний час. Ночівля в готелі.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day8.gif
Переїзд у Венецію.
Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань: це Місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю. (20€ - курортний збір +проїзд корабликом)
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:
Перше, що ми відвідаємо, так це Церква святого Захарія (італ. San Zaccaria). У ній знаходяться мощі св. Захарія і св. Афанасія Великого. Церква була побудована для зберігання мощів св.праведного Захарія, які були передані в дар місту Венеції візантійським імператором Л'вом V.
Священик Захарія (з роду Аарона) був батьком Іоанна Хрестителя і чоловіком праведної Єлизавети. Згідно житія Захарії, під час побиття немовлят, коли Єлизавета з їхнім сином ховалася в пустелі, Захарію, який служив в храмі, почали допитувати про те, де його син. Він відмовився відповідати, і його вбили прямо в святилищі.
Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.
Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, які були вивезені з Олександрії в 1247 році. І також шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.
Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо).
Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам'ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.
Також ми зайдемо у грецький храм - Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Собор був побудований в ХVI столітті в римському стилі в честь св.вмч. Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю свт. Василя Великого, якою була написана Божественна Літургія, і частку мощей св.вмч. Десниця святителя Василя Великого була піднесена в дар Грецької церкви і собору одним з членів імператорської родини Палеологів, яка мешкала в Венеції. У Венецію Десниця святителя Василя Великого була привезена митрополитом Філадельскім Гавриїлом (Севіром) в ХVI столітті з Константинополя, в той час вже захопленого турками.
У Базиліці Святого Марка (вхідний квиток оплачується самостійно) у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
Нічний переїзд до України.
 
Опис : http://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/day9.gif
Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
 
355€
Вартість  включає:
 Додатково оплачується:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі 6  ночей зі сніданками;
 • супровід духівника та керівника групи.
 • проїзд у громадському транспорті;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки; консульський збір 35€ + візовий збір 26€;
 • навушники для оглядової екскурсії у Флоренції, Римі і Венеції - 9€/особа (попередня оплата обов'язкова);
 • курортний збір у Римі - 4€/особа (попередня оплата обов'язкова);
 • кораблик і курортний збір у Венеції - 20€ (попередня оплата обов'язкова);
 • медичне страхування 100-300 грн. (у залежності від віку);
 • особисті витрати.
 
Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 259-0-259
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
 
 
 
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.