НОВИНКА!!! Париж+Амстердам - Королівські канікули!!!

Львів - Дрезден - Страсбург - Люксембург - Париж - Діснейленд - Амстердам - Койкенкоф - Львів

340 €

Germany France Netherlands
Calendar Даты Выездов :
 • март
  25.03
 • апр.
  28.04
 • окт.
  27.10
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у Дрездені, Страсбурзі, Парижі та Амстердамі.
 
day1
07:00 Виїзд зі Львова.
Перетин кордону.
Переїзд у транзитний готель. Ночівля.
 
day2
 
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки орієнтовно10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час. Пропонуємо на вибір:
 • Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
 • А також є можливість пройтися по музею скарбів в Дрездені «Зелені склепіння»
(20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом
Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна
історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм
Скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
 • Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€).
Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Переїзд у транзитний готель.
Поселення. Ночівля.
 
day3
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Мальовничий переїзд в Страсбург. Під час шляху перед Вами будуть відкриватися неправдоподібно красиві - «чепурні» - види!
У Страсбурзі Ви побачите гігантський Собор, квартал "Маленька Франція" з мальовничими каналами, казкові будинки, майстерні ремісників і затишні ресторанчики. Вражаючий ансамбль Критих мостів зі сторожовими вежами, музеїв і галерей продовжує зберігати історію минулих часів.
Огляд головних визначних пам'яток Страсбурга.
Вільний час для прогулянок, відвідування музеїв і магазинів.
16.00 – пропонуємо додатково екскурсію в містечко Кольмар (25€/20€).
Кольмар - неймовірно красиве ельзаське місто з німецьким акцентом, прекрасно зберегло свою старовинну архітектуру і місцевий колорит.
Ви побачите помпезну площу Рапп і Марсове поле, старовинну церкву Святого Мартіна і чудову Соборну площу, Будинок Голів і будинок Пфістера, Будинок аркад і Митний будинок, а також, неймовірну кількість будинків з чудовим різьбленим декором і химерними вивісками. За міським каналам снують човни, керовані справжніми гондольєрами, тому місто часто називають "маленькою Венецією".
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day4
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд у Париж.
Оглядова екскурсія.
Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу ... Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу ... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами...
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/20€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана сама більша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Ночівля.
 
day5
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день.
Рекомендуємо:
Поїздку у країну чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ трансфер+вхідний квиток у парк розваг). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
day6
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Амстердам - ​​дорогоцінній камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
   - Прогулянку по мальовничих "Каналах Амстела" (15€). З борту катера місто виглядає ще загадковіше. Ми побачимо "танцюючі будинки», пропливемо по каналах Амстердаму, зайдемо в гавань міського порту ... Нам розкажуть як розвивалось і розросталося місто протягом століть.
   - Запрошуємо «По глибинці "Голландії»! (20€/15€). Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовки - краще сувеніра годі шукати...
   -  відвідати парк Койкенкоф (в програмі туру в період з 15.03.18 до 20.05.18) (20€+вхідний квиток). Відвідування парку - це одна з головних причин, щоб відвідати Нідерланди. Парк Койкенкоф - це численні оранжереї, квіткові поля, зелені галявини і озера за якими плавають лебеді. Це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! Чарівне місце.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day7
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Збір групи. Переїзд до дому.
 
day8
Повернення в Україну.
 
340€
                 У вартості:
                          Додатково оплачується:
 
 
 • Проживання в 3* готелях із сніданками;
 • Супровід представника фірми;
 • Оглядові екскурсії по програмі (Дрезден, Страсбург, Париж, Амстердам);
 • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, не передбачене програмою (7 обідо- вечерь 84€);
 • вхідні квитки;
 • медичне страхування 100 грн;
 • особисті  витрати. 
 
 
 
 
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Паломники, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори. 
 
Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 259-0-259
Ольга 
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468