Всі дороги ведуть у Рим

Львів - Будапешт - Відень - Флоренція - Рим - Ватикан - Венеція - Егер - Львів

от 175 €

Italy Hungary
Calendar Даты Выездов :
 • дек.
  29.12
НАЙКРАЩА ЦІНА
225€/205€
195€/175€ + екскурсійний пакет - 32€
195 / 175€ + екскурсійний пакет - 32€ (АКЦІЯ для організованих груп 9+1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
07:30–Відправлення в тур з ж/д вокзалу міста Львова
Переїзд в Будапешт. Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту: панорама Будайської сторони, Пешта, та "найбільшої європейської річки" – Дунаю. Королівський палац, тераси Рибацького бастіону,огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам'ятник Тисячоліття, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет.
 Вільний час. Рекомендуємо Екскурсію «Світло тисячі вогнів» (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  з келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Поселення та ночівля  готелі.
 
 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень. Оглядова екскурсія по Відню (10€). Місто музеїв, парків, палаців, фонтанів, класичної музики, Моцарта і Штрауса, кави та яблучного штруделя, балів та різдвяних ринків, який зачарує і закохає в себе кожного мандрівника. Вас очікує автобусна екскурсія по Рингу, який опоясує історичний центр міста, з оглядом Ратуші, Придворного театру, Парламенту, Віденського Оперного театру і костелу Обітниці. Обов'язкова частина екскурсії — знайомство із зимовою резиденцією Габсбургів — старовинним Хофбургом, Грабеном, Вугільним ринком, собором Святого Штефана, монастирем капуцинів...
Факультативно:
Віденська опера (10€+оплата вхідного квитка) Ви можете відвідати  екскурсію будівлі головного оперного театру республіки. Вам покажуть Оперу, її історичні частини  які збереглися, а також ложу президента Австрії. Вас також познайомлять з закулісної життям однієї з кращих сценічних майданчиків світу.
Будинок Хундервассера (6€) на Вас чекає цікавий будинок австрійської столиці – Hundertwasserhaus. Чим же він цікавий? Своєю архітектурою, дизайном, величезним вибором сувеніром. Спектр оцінок цього будинку надзвичайно широкий, але ясно одне – байдужо пройти повз цей будинок не можливо
Нічний переїзд у Флоренцію.  
 
 
 
 
 
 
Прибуття в Італію. Приїзд у Флоренцію.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ДО МІСТА - ТІЛЬКИ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (квиток оплачується самостійно).
Флоренція - унікальне місто-музей, одне з найвідоміших та давніх культурних центрів в Європі, часто називається батьківщиною італійського Ренесансу або «Афінами Італії». Флоренція - столиця італійського Відродження, світовий центр мистецтва та культури .
У вільний час рекомендуємо відвідати :
Екскурсію  «Флоренція як на долоні» (18€) Завітаємо на міст Понте Веккіо, та  попадемо на інший берег ріки Арно, та відчуємо інший  дух, дух не туристичної Флоренції! І нарешті можливість завітати до  Палацу Пітті, який  зараз є одним з найцікавіших та престижних музейних центрів міста Флоренції. На 3-поверховому палаці розташовані багаточисленні музеї: Галерея Палатіна, Галерея Сучасного Мистецтва, Музей Срібла, Музей Історії Костюма, Сад Боболі.
Переїзд в Рим. 
 УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ - ТІЛЬКИ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (квиток оплачується самостійно).
Екскурсія "Натхення та захват - місто Рим"! На нас очікує істинна велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь віки… Зовнішній огляд Колізея, Пантеона, Римського форума, замка Святого Ангела, фонтана Треві, арки Константина і Капітолія – від захоплення та краси затамовується подих... І розуміємо, що Рим не таке місто, як всі інші. У нього є своє зваблення, яке важко визначити та яке належить тільки йому одному - “Вічному Місту”... Вільний час. Рекомендуємо.
Поселення та нічліг в готелі.
 
 
 
 
 
 
Сніданок. Вільний час у Римі. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ - ТІЛЬКИ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (квиток оплачується самостійно).
Вільний час. Пропонуємо  на вибір:
Рекомендуємо ексклюзивну екскурсію «Сади Ватикану» (45€+вхідний квиток у музей Ватикану). У Вас буде змога заглянути у саме серце папської держави. На вході нас зустрінуть знамениті швейцарські гвардійці. Далі ми прогуляємось по садах Ватикану, місці де прогулюється  кардинали, побачимо найменший у світі залізничний вокзал та вертолітну площадку  самого Папи Римського. Далі матимемо змогу відвідати усипальниці та музеї міста, перлину живопису та архітектури – Сикстинську Капеллу, прогулятись під балконом папи Франциска ı і нарешті покуштувати піцу та каву у папській їдальні. ВАЖЛИВО***  дана екскурсія заміні в турі не підлягає, так як вхід на територію Ватикану відбувається суворо по пропусках. Бронювання даного факультативу розпочинається за 2 тижні до виїзду.
Екскурсія включає:
- Екскурсія «Сади Ватикану»
- Перерва на каву в «Папській їдальні»
- Екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела»
- Собор св.Петра
 
Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (40€). Це цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, що змінюють один одного. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела!
            У другій половині дня ви можете відвідати екскурсію «Рим - місто Імператорів» (35€/25€). Грандіозний Колізей - коли амфітеатр для гладіаторських боїв, сьогодні символ величі і могутності міста, Римський і Імператорський Форуми, то Капітолійський пагорб - священне місце богів - мета всіх віначніх полководців. Ви дізнаєтеся про історію Стародавнього Риму, таємниці і легенди, що зберігає в собі це прекрасне вічне місто ... В Рим закохуєшся поступово, але на все життя ...
             А також пройтися по «Базилікам Риму» (10€/5€)  - прекрасні античні храми  Риму, які вражають своєю величчю, розкішшю і красою.
Нічний переїзд у Венецію.
 
 
 
 
 
Прибуття у Венецію. Оглядова екскурсія по місту. (додатково оплачуються квитки на катер 20€) Серце Венеції - площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан-Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам'яні палаци - химерний і таємничий світ міста на воді!
У вільний час рекомендуємо:
Водний круїз  - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу (35€/30€) – самій знаменитій та , мабуть, і єдиній водній вулиці світу.
Здійснити прогулянку на гондолі Таємниці венеціанських каналів (25€) де ми будемо пропливати по лабіринтах каналів під зведені міниатюрні мостики, місто даруватиме казково-романтичну атмосферу та чари Венеції… Відкриймо для себе таємницю життя  на воді, адже не даремно кажуть: "Хто на гондолі не катався, той у Венеції не був..." 
Завітати до Палацу Дожей (18€+вхідний квиток). Оцінити Венецію без відвідання  цієї пам’ятки неможливо. Це втілення Венеції - войовничої та урочистої, і водночас такої прекрасної та романтичної  в минулому держави. Це символ слави та свободи міста. Крім резиденції Дожей(колишніх правителей міста) тут знаходились кабінети та зали засідань, суд і в'язниця (найвідомішим в'язнем якої став Казанова).
Переїзд та поселення в транзитний готель.
  
Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд в Егер. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсія в місті Егер (5€). Егер вразить вас своєю красою. Місто побудоване в стилі барокко. Під час екскурсії ми зможе побачити місцевий театр, ісламський мінарет, церкву св Антонія, будівлю ліцею, собор Егера, і звичайно фортецю 13 ст з якої відкривається вид на всю околицю.
Дегустація вина, або виноградного соку з гуляшем (12€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері  Вас чекає дегустація кращих сортів Егерських вин в  погребах  Долини Красунь. А на додаток до них іде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Виїзд з Угорщини та переїзд в Україну.        
Орієнтовно прибуття після 24:00
 
 
 
Количество мест
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
195€
225€
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
205€
235€
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
215€
245€
 
 
Екскурсійний пакет (2 екскурсії) - 32 €:
 • Прогулянка на кораблику по Дунаї;
 • Дегустація вина, або соку у Егері;
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як - дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
 •  
В ціну входить:
В ціну не входить:
 • всі трансфери відповідно програми;
 • екскурсія у Римі;
 • проживання у готелі 2*- 3*;
 • сніданки;
 • супровід представником фірми;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • консульский збір 35€ + візовий збір 20€;
 • візова підтримка 10€;
 • навушники для оглядової екскурсії у Римі і Венеції - 4€/особа (попередня оплата обов'язкова);
 • курортний збір у Римі - 4€/особа (попередня оплата обов'язкова);
 • кораблик і курортний збір у Венеції - 20€ (попередня оплата обов'язкова);
 • медичне страхування 60 грн;
 • особисті витрати;
 • додаткові витрати.
 
 
  • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
  •     При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному (кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
  •     Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ «Гал-Круїз» і необхідних документів для відкриття візи.
  •     Отриманий інфолист чи не свідчить про вихід віз з консульства.
  •     Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
  •     Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
  •     Фірма не несе відповідальність за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
  •     Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., 20 ПРИ групі чол. - 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія / поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов'язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
  •     Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п'ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
  •     Вартість факультативних програм складається з: вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, оплат доріг, (парковок) та / або послуг гіда та / або резервації всіх цих послуг.
  •     Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!
  •     Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
  •     Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
   Питання на рахунок бронювання:
  тел: 067 313 06 05
  093 658 70 67
  тел./факс: (032) 225-72-55
  Ольга Романів
  manager1@gal-cruise.com.ua
  Skype: olha250468
Map pin fill Маршрут