Жовква , Крехівський монастир і Страдч

Львів - церква Святої Трійці - площа Вічева - Жовківський замок - костел Святого Лаврентія - Василіанський і Домініканський монастирі - синагога - Крехівський монастир Святого Миколая отців Василіан - Страдч - Львів

7 €

Ukraine
Calendar Даты Выездов :
 • сент.
  25.09
 • окт.
  07.10

Жовква – “ідеальне” місто доби Ренесансу, яке за кількістю архіектурних памяток займає друге місце після Львова. В Жовкві приваблює середньовічний замок Жовкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна III Собеського, катедральний костел св. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жовкевських. Оглянемо також Василіянський монастир із Храмом серця Христового (1612р.), та мощами святого Партенія, комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655р.). Жовква також славиться синагогою (1692р.) Краківськими та Глинянськими воротами, міськими мурами, вежами.

Крехівський монастир надзвичайне мальовниче та гармонійне місце в ньому розташована церква св. Миколая (XVII-XVIII >ст.). Це відомий в Україні релігійний центр з двома чудодійними іконами. При хорошій погоді і достатньому часі, можна прогулятися та помилуватися розтоцькими пагорбами, відвідати келії в "скалі Іоіла", а також набрати додому цілющої джерельної води.

Страдч. Атмосфера спокою, гармонії і краси робить святу Страдецьку Гору відомим відпустовим місцем як в Україні, так і за її межами; вона займає особливе місце серед християнських святинь. Найстарішою частиною пам’ятки є унікальний печерний монастирський комплекс (ХІ-ХІІІ ст.). з якого можна довідатися, як виглядало первісне подвижницьке монаше життя. На Страдецькій горі знаходиться також храм Успіння Пресвятої Богородиці (1795р.), який згідно папської постанови наділений повним відпустом на кожен день у році, в храмі знаходяться: копія чудотворної ікони Матері Божої Нерушимої Стіни, ікони роботи Антона Манастирського, іконостас пензля Олекси Новаківського.

Під час перебування в Страдчі можна пройтися Хресною Дорогою, якій Папа Римський Пій ХІ в 1936р. надав статус Єрусалимської, тобто участь в Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється за своїми ласками і заслугами до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись ходив Ісус Христос.

Вартість: в складі збірної групи - 245 грн. / ос.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом
 • супровід гіда-екскурсовода
 • екскурсійне обслуговування в музеях

Додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в музеї
 • харчування

Вартість вхідних квитків:

 • музей в Жовківському замку: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 10 грн

Харчування:

обід відбувається в Крехівському монастирі або в кафе містечка Івано-Франкове, орієнтовна вартість 65 грн.

 

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua