Легенди старої Європи

від 190 €

Poland Germany France
Sun Тривалість 6 Днів
Calendar Дати виїздів :
 • бер.
  06.03

Львів-Дрезден-Париж-Брюсель-Берлін-Вроцлав-Львів

Відвідування усіх міст в ціні туру !!!

alt

 Збір групи 07-00,відправлення в тур в 07-30,перетин польського кордону,переїзд на поселення в готель на території Польші.

alt

 

Сніданок,переїзд в Дрезден.

 -Факультативно пропонуєм відвідати Бастай(15євро).Скали Бастай знаходяться в Національному парку на річці Ельба.Неймовірна панорама зачаровує з першого погляду.Скали ,які майже на 200 метрів взмивають в небо,можна побачити з оглядового майданчика на однойменному мості.

Оглядова екскурсія в Дрездені. стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - ( "Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта.(10євро).

Збір групи,нічний переїзд в Париж.

 

 
alt

 

Приїзд в Париж.

Пересування по місту на громадському транспорті.

Оглядова пішохідна екскурсія , по місту закоханих,під час якої ми зможем побачити острів Сіте, Люксембурський сад,Собор парижської Богоматері,де відбувались події знаменитого роману Гюго і звичайно ж Ейфелеву вежу.

Вільний час.

-Факультативно пропонуєм відвідати Лувр

 (вхідний квиток з екскурсією – 35€/30€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана сама більша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.

-Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!

-Факультативно пропонуєм відвідати вежу Монпарнас(15€),хмарочос у центрі Парижу з оглядовим майданчиком на висоті більше 200 метрів,з якого відкривається неймовірна панорама на столицю Франції.

-Факультативно пропонуєм відвідати Монмартр(15€),квартал романтиків,саме тут проживає уся богема міста,саме тут знаходиться базиліка Сакре-Кер,з підніжжя якої видно увесь Париж.

Збір групи.Переїзд в транзитний готель.поселення та ночівля.

 

 

 

alt

Сніданок,виселення з готелю,переїзд в Брюсель.

-Факультативно пропонуєм відвідати столицю Бельгії і усього Євросоюзу.Під час екскурсії ми зможем прогулятись по центральній частині міста,пройтись до Тріумфальної арки та Ювілейного парку,побачимо незвичний пам’ятник атому,і звичайно ж всесвітньо відомий пам’ятник пісяючому хлопчику.(20€)

Вільний час

Нічний переїзд в Берлін.

alt

 

Приїзд в Берлін

Пішохідна екскурсія по Берліну. Берлін - це місто, яке постійно пульсує, яке має безліч ликів і не має того єдиного старого центру, який ми звикли бачити в інших європейських містах. Берлін - це місто, яке радує, вражає, дивує, може подобатися і не подобатися, але однозначно у всіх викликає емоції, які не можна забути. З нашим кваліфікованим гідом Ви відкриєте для себе таємничі боки Берліна та цікаві історичні факти і побачите основні визначні пам'ятки німецької столиці. (10€).

Вільний час

-Рекомендуємо екскурсію «Зірковий Берлін" (15 € /10 €). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площею Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...

А також Ви можете відвідати музей Пергамон - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар, одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі! (25€/20€).

Збір групи,переїзд на поселення в готель.Нічліг.

 

Сніданок,виселення з готелю.

Пропонуєм оглядову екскурсію в Вроцлаві(10€).

Під час якої ми зможемо побачити острів Тумський з його Соборами,Ратушу,Ринкову площу і звичайно ж місцевих гномів.Збір групи,переїзд в Україну.Орієнтовне прибуття близько 23-00.

 

   
 
 
Доплата за одномісне поселення - 25 € / ніч.
 

Вартість  включає:

Додатково оплачується:

 

всі трансфери згідно програми;

 • проживання з сніданками ;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, не передбачуване програмою;
 • вхідні білети;
 • консульский збір 35 €+ 25 € оплачується самостійно + 5 € обробка документів
 • переклад документів 50 грн строрінка або самостійно
 • особисті витрати
 • медична страхівка  65 грн.
 • курортний збір 5 євро з дорослої особи за весь тур
alt
 • Туристи,які бронюються по одинці , будут розміщені в 2-3 місних номерах. 
 • При групі близько 20 осіб, поїздка може бути  на автобусі 18-22 місному (кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш. ).
 • Агентство, в якому був куплений тур несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам по програмі туру. ТФ «Гал-Круїз» і необхідних документів для відкриття візи.
 • Одержаний інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00.Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обєму послуг. 
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах,погодні умови,роботу митниці. 
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної екскурсії 20 осіб количество туристо При меншій кількості туристів екскурсія не відбувається.Притензії у звязку з незнанням даного пункту розглядатись не будуть.
 • Любі притензії не будуть розглядатись пізніше 5 днів після закінчення туру. 
 • Вартість факультативних програм включає: вартість вхідних білетів,транспортного обслуговування,оплати доріг,послуг гіда,або резервації всіх цих послуг.
 • Турист несе фінансову відповідальність за завдання шкоди майну готелю і автобуса.
 • Автобусне обслуговування в вільний час не передбачене програмою.


Фірма не несе відповідальності за роботу митниці,прикордонних служб , корки на дорогах ,погодні умови,і звязані з цим затримки. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму ,без зміни загальної кількості наданих послуг.

Для дітей до 21 років при наявності проїздного документу,а також якщо дитина вписана в паспорт,віза безкоштовна.

                                                                             Питання з приводу бронювання:

тел: (032) 259-02-59

(067) 313-06-05

е-почта: manager7@gal-cruise.com.ua з  темою листа «Заявка» або «Запит»  

                                                                                              Скайп: Kukhmister Marian