Гуцульська пісня

Львів - Яремче - Паляниця - Ворохта - Верховина - Криворівня - Косів - Паляниця - Яремче - Коломия - Крилос - Львів

1 день.

8:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд в Яремче. Яремче прославилося завдяки своїм пам'яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев'яний ресторан-музей «Гуцульщина». Це яскравий зразок народного надбання Західної України, побудований в 1965 р. без єдиного цвяха по канонах гуцульської архітектури. Даний заклад є одним з кращих ресторанів гуцульського стилю.

Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це живописний куточок природи з каскадом водоспадів (12 м). Над водоспадом розкинувся просторий міст, з якого можна спостерігати, як Прут щосекунди скидає тонни води у створену самою природою кам'яну чашу.

Водоспад Женецький Гук - водоспад на потоці Женець (ліва притока Пруту), що розміщений між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), біля сіл Микуличин і Татарів. Водоспад Гук, висота якого 15 м, розташований на висоті 900 м над рівнем моря на території Карпатського національного природного парку. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього. Водоспад утворився у післявоєнні роки в результаті повені.

Виїзд до туристичного комплексу "Буковель" - чудового місця для відпочинку протягом усього року. На великій території виросло ціле містечко з сучасною інфраструктурою для активного відпочинку, професійного лікування та розваг. Тут випадає чудова можливість піднятись на підйомнику та оглянути неповторні вершини хребтів Чорногора та Горгани. Від побаченого перехоплює дух: тут кожен відчуватиме себе ближчим до неба аніж до землі.

Приїзд до в с. Поляниця. Поселення в готель.

 

2 день.

Виїзд 8:00

Екскурсія "Стара Ворохта", під час якої ми зможемо побачити старовинні гуцульські церкви XVIII і XIX століть, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні речі, які є тільки в Ворохті - австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури - трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що лише нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина - ще вище в горах. Екскурсія в приватний «Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика» (вх. квитки опл. додатково), де нам представиться можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг та прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»!

Переїзд в село Криворівня, де ми побуваємо у справжній «Гуцульській хаті-гражди» (вх. квитки опл. додатково) ..

Переїзд в село Яворів, яке по праву вважається столицею давнього гуцульського ремесла - ліжникарства. Ми побуваємо в гостях у майстра, який покаже і розповість нам, як виготовляються ці м'які і пухнасті вовняні вироби, і навіть дозволить всім бажаючим трохи йому допомогти. Це унікальна можливість стикнутися з традиціями гуцулів, поспілкуватися з місцевими жителями і, звичайно, придбати собі подаруночок на згадку! Косів, який по праву вважається серцем Гуцульщини, є центром народного мистецтва, де місцеві умільці створюють красу, зберігаючи багатовікові традиції.

Повернення в готель.

 

3 день.

Виселення з готелю. Виїзд 8:00

Популярністю серед відвідувачів користується маршрут «Стежка Довбуша». Тут ви потрапляєте в своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам'яні споруди. Даний маршрут створений ще 1902 р. як пам'ять народним месникам та їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут в 1738-1745 рр. У літопис історії українського народу повстання опришків увійшло яскравою сторінкою.

Коломия

Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.

Переїзд в Галич. Галич - столиця Галицько-Волинського князівства. Екскурсія до руїн Галицького замку, екскурсія в музей «Крилос» - резиденція Галицьких князів.

Приїзд до Львова орієнтовно о 22:00

 

Вартість туру:

1245 грн./ос.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 • транспортне обслуговування по програмі;
 • екскурсійне обслуговування по програмі;
 • проживання в с. Поляниця (2-3 місні номери з вигодами в номері)
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки
 • харчуваня  

 

 

 

 

 

 

Вартість вхідних квитків:
 

 • Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.
 • Музей "Тіні забутих предків" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
 • Екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., діти - 20 грн.;
 • Музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 20 грн., діти – 10 грн.).
 •  Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського (загальний і пенсійний - 40 грн., студентський - 20 грн., діти – 15 грн.);
 • Музей писанки (загальний і пенсійний - 25 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.).
 •  “Музей історії давнього Галича” в Крилосі (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський і учнівський - 10 грн.)

Замовлення  туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua

 

 

Map pin fill Маршрут