Екскурсія "Яремче-Буковель"

Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Львів

15 €

Ukraine

Екскурсія "Яремче-Буковель"

Рогатин

Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).

Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).

Яремче

Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Буковель

Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Вартість туру з особи в грн.:

495 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: 

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
  • супровід гіда-екскурсовода
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти
  • харчування

Вартість вхідних квитків:

  • церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
  • підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.;

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua
Map pin fill Маршрут