Львів - місто пива!

Львівська пивоварня - ресторан «Mons Pius» - ресторан «Зеник» - ресторан «Дом легенд» - ресторан «Старгород» - Історичний центр Львова. Латинська катедра - костел єзуїтів - вірменська церква - Аптека-музей.

29 €

Ukraine

Львів - місто пива!

Запрошуємо до Львова

Приїзд до Львова.

«Не знати пива – не знати радощів!» - так колись говорили у стародавньому Світі. Пивний тур «Львівське пиво суперкляса» подарує незабутні враження та купу радощів! Екскурсія ознайомить Вас з найстарішою діючою пивоварнею України, яка працює ще з 1715 р.! На території пивоварні працює музей, який ознайомить з історією цього найстарішого хмільного напою світу, а також з історією Львівської пивоварні. Закінчиться екскурсія по пивоварні дегустацією 2 сортів пива, далі шпацер по пивних ресторанах та пивбарах.

У давнину у Львові було безліч приватних броварень, сьогодні ж безліч пивних ресторанів! Гаряче пиво «Mons Pius» можна скуштувати в однойменному ресторані, веселого «Зеника» запропонує «Дім легенд», де смакуючи пиво можна споглядати панораму Львова і загадати бажання влучивши у капелюх сажотруса, що сидить на трубі. Також сьогодні у Львові працює і «Пивна циця», яка ніколи не відмовляє тим хто добре з нею обходиться. І на звершення справжнє чеське пиво у пивному ресторані «Старгород».

Після обіду пропонуємо Вам самостійну прогулянку по загадковому місту, а потім вечеря в одному з львівських ресторанчиків: Екзотичне кафе «Мазох», у якому подаються страви з афродизіаками (факультатив); Галицька кнайпа «Під Золотою Розою», особливістю якої є відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом (факультатив); перший ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель» зі свіжозвареним пивом (факультатив). Вільний час. Нічліг.

 

Сніданок.

Екскурсія "Замкове намисто Львівщини"(факультатив 250 грн. на 1 особу), протягом якої Ви відвідаєте старовинні оборонні фортеці.

Олеський замок - видатна пам’ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів, тут народилися Ян III Собеський і Михайло Корибут Вишневецький. З кінця 1975р. замок став музеєм – заповідником, філією Львівської галереї мистецтв.В експозиції замку: живопис, іконопис, скульптура, меблі, гобелени XVI - XVIII ст. В монастирі та костелі капуцинів 18 ст., що знаходяться напроти замку – фонди галереї мистецтв.
Підгорецький замок - збудований в 1640 р. головно французьким інженером Бопланом і італійським архітектором Андре дель Аква. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами, чудовим парком, що знаходиться на декількох терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення, римо-католицький костел XVIII ст. та заїжджий двір.
Золочівський замок - найцікавіша історична пам'ятка - старовинний замок XVII ст., збудований батьком польського короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В експозиції Китайського палацику - твори східного мистецтва, в Великому Палаці - експозиція західноєвропейського мистецтва, тут частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації. Прекрасно збереглись оборонні стіни і бастіони, відреставрований підйомний міст, що дає змогу наглядно уявити передову на той час систему голандських укріплень. На подвір’ї замку - величезні камені з таємничими символами і зашифрованими готичними літерами (датуються XIV – XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Можна також смачно пообідати в новозбудованому равеліні в ресторані стилізованому під середньовіччя та придбати посуд з чорної гаварецької кераміки, що продається також в Підгірцях і Олеську.
18.00 – приїзд до Львова.

 

Сніданок.

Пішохідна екскурсія "Легенди старого Львова": Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, побачите пл. Ринок, Ратушу, Арсенал, Вірменську та Успенську церкви, Домініканський костел, Латинську катедру, відвідаєте Аптеку-музей «Під чорним орлом» - єдину в Україні та Європі діючу аптека-музей, у якій радимо придбати в якості сувеніру "залізне вино", Італійський дворик - єдину в Україні унікальну трьохярусну ренесансну аркада-лоджія. У рамках туру Ви зможете ознайомитися із львівськими ресторанами у стилі АРТ. Постукавши у двері «Криївки» - ознайомитеся з історією УПА та спробуєте медовуху. А зацікавившись «Гасовою лямпою» - зустрінетеся із бронзовими батьками гасової лампи - Яном Зегом та Ігнатієм Лукашевичем, та спробуєте міцних напоїв - бензівку, нафтівку і гасівку, а також смачне пиво із бочок, привезених з Німеччини.

Факультативно: Перший дегустаційний зал Массандрівських вин у Львові (вартість 60 грн. на 1 особу - факультативно). Ввечері пропонуємо Вам: відчути драйв нічного міста у найпопулярніших клубах Львова, або відвідайте аквапарк «Пляж» - найбільший на Західній Україні(9 екстремальних гірок, фітнес-центр, 50-метровий басейн, Інтернет-кафе, ресторан) (факультатив).

 

Будем щасливі Вас бачити

 

Замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua