Львів+Замки (2 дня/1 ніч)

Історичний центр Львова - Латинська катедра - костел єзуїтів - вірменська церква - Аптека-музей - Олеський замок - Підгорецький замок - Золочівський замок

від 37 €

Ukraine
Приїзд. Зустріч з гідом-екскурсоводом. Трансфер в готель.
  

«Княжий Львів» розповідає про історію заснування древньоруського Львова та пам’ятки архітектури пов’язані з давньоруським періодом історії міста... Середньовічний Львів »  проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова.

Блукаючи вулицями середньовічного міста Ви відвідаєте: Бернардинський монастир-фортецю ( зараз церква святого Андрія), головний храм вірмен України, ансамбль Успенскої церкви – центр православ’я України рубежу XVI - XVII століття. Місце висвячення на митрополита Петра Могили. В ансамбль церкви входить: каплиця трьох святителій, дзвіниця Корнякта, Латинский катедральний собор св. Марії – головний католицький храм України. Собор з унікальними каплицями - єдина в Україні пам`ятка церковної готики, Домініканський кляштор (монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії). Площа Ринок - центр середньовічного Львова. Ратуша - будинок міського магістрату.Також ви побачите Італійський дворик та музей-аптеку, Палац Бандінеллі - перша пошта України. Центральийі проспект міста - пр. Свободи, Львівська опера- один з найгарніших оперних театрів світу.

Обід.
Прогулянкою парком «Високий замок» та підйомом на оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на Львів старовинний і сучасний.

 

Після обіду у Вас буде вільний час.

У вільний час можна самостійно відвідати:

«Шевченківський гай» - музей народної архітектури та побуту ,  який природно вписується в ландшафт.  Гуляючи його вулицями ви наче стаєте жителем прикарпатського села XIX століття.

Музей зброї «Арсенал», в якому зібрана унікальна колекція давньоруських мечів, зброя турецьких і татарських воїнів, африканських племен, японських самураїв, особистих гвардійців персидського Шаха та зброя середньовічної Європи – шпаги, арбалети, пістолі.

Оперний театр (вх.кв. – від 10 грн., екскурсія 10 грн./ос) або аквапарк «Пляж» (вх.кв. – від 50 грн.), який є найбільшим закритим водним парком Західної України.


Повернення в готель. Ночівля

 

Сніданок

I Варіант. Поїздка по Золотій Підкові Львівської області

Олеський замок – один із найстаріших на Західній Україні, який зберігся з ХIII ст. Був резиденцією польських королів і «колискою» Яна ІІІ Собеського. Зараз в замку-музеї зібрано сотні унікальних витворів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х–ХIХ ст.

Підгорецький замок – один з найвідоміших замків України, є видатною пам’яткою пізньої ренесансної архітектури. Був побудований як замок для розваг, який дивував своєю замковою архітектурою і неповторністю.

Золочівський замок  - побудований в 1630-х рр. на подобі цитаделі з бастіонами. Належав в ХVII-ХVIII ст. польським магнатам Собеським і Радзивілам. В дворі замку знаходиться палац і унікальний «китайський» палац, аналоги якого є в Санкт-Петербургу і Берліні.

Відправлення на вокзал (самостійно)

 

Вартість туру в  грн/ос. 

 

30+2
 

Готель 2** (4-5 місн. номери, ТУД в номері)

1215

Готель 3*** (3 місн. номери,ТУД в номері)

1315

 

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

  • Екскурсії по програмі по Львову і замках
  • Проживання: 1 нічліг
  • Харчування: (2 обіди, 1 сніданок, 1 вечеря)
  • Трансфер вокзал-готель
  • Особисті витрати
  • Трансфер готель-вокзал ( 50 грн/ос )
  • Факультативи
  • Вхідні квитки.
 

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua