Місто кам'яних левів

Собор Святого Юра - Високий замок - Личаківське кладовище - Історичний центр Львова. Латинська катедра - костел єзуїтів - вірменська церква - Аптека-музей.

від 33 €

Ukraine

 

Приїзд. Зустріч з гідом-екскурсоводом. Трасфер вокзал – готель.

  
 

Автобусна екскурсія (3 год.)

Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО, в список входять також найяскравіша пам’ятка бароко на Україні Собор св..Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор  з дзвіницею , рококової з класицистичними портиками митрополичої палати , будинків капітули, тераси з двораменними сходами,  з двома брамами в подвір'ї  та мурів, що обводять капітульні будинки і владичий сад  (зупинка з виходом).

Личаківський цвинтар найстаріший  некрополь Східної Європи.. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі-2000 гробниць, біля 20 каплиць і більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані видатні діячі української та польської культури, політики, духовні особи, вчені (зупинка з виходом).

Високий замок – це найвища  гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Є декілька оглядових майданчиків. З верхнього побачимо Львів з висоти пташиного лету (зупинка з виходом).
Обід.

Після обіду у Вас буде вільний час.

У вільний час можна самостійно відвідати:

«Шевченківський гай» - музей народної архітектури та побуту ,  який природно вписується в ландшафт.  Гуляючи його вулицями ви наче стаєте жителем прикарпатського села XIX століття.

Музей зброї «Арсенал», в якому зібрана унікальна колекція давньоруських мечів, зброя турецьких і татарських воїнів, африканських племен, японських самураїв, особистих гвардійців персидського Шаха та зброя середньовічної Європи – шпаги, арбалети, пістолі.

Оперний театр  або аквапарк «Пляж» , який є найбільшим закритим водним парком Західної України.


 Вільний час. Вечеря. Нічліг.

  

Сніданок. Виселення з готелю.
 

«Княжий Львів» розповідає про історію заснування древньоруського Львова та пам’ятки архітектури пов’язані з давньоруським періодом історії міста... Середньовічний Львів »  проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова.

Блукаючи вулицями середньовічного міста Ви відвідаєте: Бернардинський монастир-фортецю ( зараз церква святого Андрія), головний храм вірмен України, ансамбль Успенскої церкви – центр православ’я України рубежу XVI - XVII століття. Місце висвячення на митрополита Петра Могили. В ансамбль церкви входить: каплиця трьох святителій, дзвіниця Корнякта, Латинский катедральний собор св. Марії – головний католицький храм України. Собор з унікальними каплицями - єдина в Україні пам`ятка церковної готики, Домініканський кляштор (монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії). Площа Ринок - центр середньовічного Львова. Ратуша - будинок міського магістрату.Також ви побачите Італійський дворик та музей-аптеку, Палац Бандінеллі - перша пошта України. Центральийі проспект міста - пр. Свободи, Львівська опера- один з найгарніших оперних театрів світу.

Обід.

Факультативно пропонуємо

Також можна побувати на Шоколадній екскурсії (2 год.), під час якої ви побачите відому у Львові «Майстерню шоколаду», та багато інших цікавих закладів пов’язаних з шоколадом. За додаткову плату можна взяти участь в майстер-класі з виготовлення шоколадних левів (екскурсія 50 грн./ос. + майстер-клас – 100 грн./ос.)

Вільний час.


Вартість туру в грн/ос.


 

15+1
 

20+1
 

30+2
 

Готель 2** (ТУД в номер 3-5 місні номери)

1250

1195

1095

Готель 3*** (ТУД в номері)

1350

1295

1195

 

У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
  • Екскурсії по програмі
  • Проживання: 1 нічліг
  • Вхідні квитки в екскурсійні обєкти
  • Харчування: 2 обіди, 1 сніданок, 1 вечеря.
  • Вхідні квитки в екскурсійні обєкти
  • Особисті витрати
  • Трансфер вокзал - готель-вокзал ( додатково 100 грн/ос)

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua