НОВИНКА!!! Місцями сили Карпат

Львів - Скелі Довбуша - Гошів - Долина - Івано-Франківськ - Терношори - Яворів - Сколівський гірський хребет - Косів - Пістинь - Яблунів - Погоня - Львів

27 €

Ukraine
Львів -  Скелі Довбуша - Гошів - Долина - Івано-Франківськ - Терношори - Яворів - Сколівський гірський хребет - Косів - Пістинь - Яблунів - Погоня - Львів
 

 

Львів – Болехів – Бубнище

8:00 Выезд со Львова.

 

Збір туристичної групи на залізничному вокзалі Львова.

Зустріч з гідом, посадка в автобус і виїзд у подорож Карпатським краєм.

Болехів: історія  та архітектура бойківського містечка.

 Поляницький природний заповідник

 На вершині Соколової гори розкинувся загадковий скельно-печерний комплекс, відомий як «Скелі Довбуша» чи «Бубниські скелі» (Бубнище). Геологічна пам’ятка природи займає площу декілька гектарів. Окремі скелі-піщаники сягають висоти понад 50 метрів. Вони мають різноманітні назви: Серце Довбуша, Голова Лева, Одинець, Карпатський Сфінкс, Тюльпан, Відьма, Кінь, Австрійка та інші.

     З давніх часів місцевий люд визнавав «Бубнище», як сакральний, містичний центр Карпатського Підгір’я. Колись тут було давнє язичницьке святилище – палеообсерваторія та сакральне городище, згодом виник християнський монастир.  В княжі часи (11-14 століття) скельний комплекс стає могутньою фортецею. До наших днів збереглися залишки мурованих фортифікаційних об’єктів. У середині 18 століття в Бубнищі отаборився зі своїми опришками Олекса Довбуш. Дотепер розповідають легенди про золотий скарб, який він заховав у скелях.

      В кам’яному лабіринті є вузька ущелина, названа  «Чистилищем». За повір’ям, якщо людина пройде його, то отримає «духовне очищення і просвітлення». Сучасні дослідники відносять Бубнище до сакрального «Місця Сили», де проявляється надзвичайно потужна позитивна енергетика Землі, а при певних обставинах відкривається «Брама загадкових світів...»

     У наш час Бубниські скелі відвідують численні туристи, скалолази та мандрівники-містики, які звісно не афішують свої метафізичні практики.

Мешканці навколишніх сіл пропонують туристам верхову їзду на конях.

Гірська річка Сукіль потішить мандрівників своєю чистою водою та сріблястими порогами.

Обід у колибі (бойківська кухня)

Гошів. Ясна гора

 Над річкою Свіча вивищується, покрита буковим лісом, Ясна гора.

За переказом, у давні часи на ній були язичницькі капища. Пізніше, у 16 столітті коронний лицар Кучулад заснував на горі чоловічий монастир чину Святого Василія Великого. Він став значним християнським осередком на Прикарпатті. Історія чудотворної ікони Матері Божої  у Гошеві сягає початку 18 ст. Подарував образ монастиреві шляхтич Микола Гошовський. У монастирському літописі зафіксовано десятки зцілень та інших чудесних ласк через заступництво Матері Божої у Гошеві. 

1737 року ікону Богородиці Католицька церква оголосила чудотворною.

    Минув час і до відродженого монастиря знову приходять тисячі паломників і туристів. У червні цього року у монастирі відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль дзвонарів.

На території монастирського комплексу є джерело з цілющою водою. 

Долина

Місцевий історико-етнографічний  музей розповідає про Бойківське Підгір’я та його мешканців – бойків, які створили колоритну, самобутню культуру;  мають цікаву, багату історію і традиції.

Переїзд туристичної групи до Івано-Франківська.

Поселення у готель. Вечеря. Дозвілля.

 

   

Выезд 8:00

 

Івано-Франківськ – Косів – Снідавка – Яворів

Сніданок. Виїзд з готелю.

Івано-Франківськ – місто-фортеця Станіславів у межиріччі Бистриць. Оглядова екскурсія по історичному середмісті: Ринкова площа, ратуша, кафедральний собор Воскресіння Христового, костел Діви Марії, Арт-бастіон, «стометрівка» та інші цікаві архітектурні пам’ятки.

Містичні сторінки з життєпису графів Потоцьких.

Національний природний парк «Гуцульщина»

Снідавка. Терношорське мегалітичне святилище: велетенський кам’яний круг, Гуцульська Лада, чашні та зооморфні камені, жертовна яма та інші об’єкти давнього святилища. Терношори вважаються «Місцем Сили» Гуцульського краю.

Яворів. Центр ліжникарства – саме тут майстрині виготовляють ліжники –ковдри з овечої вовни. Форельне господарство. Водоспадик Яворівський Гук .

Обід у колибі (гуцульська кухня)

Сокільський гірський хребет

Маршрут проходить буково-смерековим лісом та полонинами з пахучим карпатським різнотрав’ям. Південні схили хребта вкриті скелями, які сягають висоти до 40 метрів. В давні часи ці мегалітичні комплекси мали сакрально-ритуальне призначення і використовувались як святилища. Вони зберегли загадкові назви: Церковці, Голова Довбуша (Кашицький камінь), Брама Богів (Татарівські скелі), Ведмежі ворота, Лесівські камені та інші. Деякі з них вкриті петрогліфами та зооморфними фігурами. «Юдаківський камінь» пов’язують з іменем єврейського духовного подвижника Бешта (Ізраель Бен Елізера), який за переданням тривалий час жив у печері на Сокільському. Тут він проводив час у молитвах. Згодом Бешт переїхав у Меджибіж на Поділлі. Саме він вважається засновником хасидизму, одного з найбільших відгалужень юдаїзму. Завершується гірський хребет величезним скельним урвищем висотою понад 100 метрів, більш відомим як Сокільська скеля над річкою Черемош.

     Довжина гірського маршруту становить 12 км. Похід є технічно не складним і доступний кожній здоровій людині, у якої є бажання 3-4 години пройтися лісовою стежкою з чудовими краєвидами гір.

Переїзд до Косова. Поселення у готель. Вечеря. Дозвілля.

 

 

Выезд 8:00

 

Косів – Пістинь – Погоня – Івано-Франківськ – Львів

Сніданок. Виїзд з готелю.

Косів.  Ознайомлення з гуцульським  містечком – центром народного декоративно-прикладного мистецтва.

На сувенірному базарчику можна придбати вишивки, ліжники, вироби з дерева, прикраси з бісеру та інші сувеніри. А також гриби і ягоди з карпатських лісів.

Пістинь

Мальовничі краєвиди і підвісний міст через річку Пістиньку. Старовинна церква та Іванова криниця – джерело з цілющою водою.

Яблунів

Єдиний в Карпатському краї – музей «Лісова скульптура» майстра Ігоря Фартушного. Сотні дерев’яних виробів вражають своїми фантастичними, загадковими формами.   

Погоня біля Тисмениці

На околиці села Погоня, на схилі Богородичної гори розташований монастир отців Василіян, історія якого почалась ще з княжих часів. У 18 столітті в монастирі з’явилась чудотворна ікона, яку назвали Погонською Богородицею. Після багатьох свідчень про зцілення та інші ласки від Матері Божої, ікону було короновано на Царицю Покуття. У наш час відновлено масові та індивідуальні прощі християн до монастиря та Чудотворного образу Богородиці.

     На великій лісовій галявині встановлено величну ротонду Матері Божої та Хресну дорогу. Вода з місцевого джерела відзначається цілющими властивостями. Хворим вона дає полегшення і одужання, а здоровим дарує довгі роки повноцінного і радісного життя.

Обід у Івано-Франківську.

Переїзд до Львова.

 

 
Примітка: туристам рекомендується взяти у подорож зручний одяг та спортивне (гірське) взуття, куртку і плащ-дощовик, термос для чаю-кави, наплічник (рюкзак) для особистих речей, пластикові пляшки для води. І обов`язково! гарний настрій! для чудової мандрівки метафізичними об’єктами Карпат.
 
888 грн.
Доплата за одномесное размещения - 300 грн. / тур
 
В цену входить:
В цену не входить:
  • транспортные услуги по программе;
  • экскурсии по программе;
  • проживание в  (2-3 местные номера).;
  • личные расходы,
  • входные билеты;
  • питание (завтрак - 45 грн.; обед - 60 грн.; ужин - 60 грн.).

Стоимость входных билетов:

- Скелі Довбуша: общий - 10 грн., школьники - 5 грн.;