Від Львова до Карпат

Львів - Скелі Довбуша - Гошівський монастир - Львів

від 30 €

Ukraine
Calendar Дати виїздів :
 • вер.
  01.09
  08.09
  15.09
  22.09
  29.09

  

  

 

План туру:

1 день: зустріч  туристів  на вокзалі – автобусна  екскурсія Львовом – поселення в  готель – обід – вільний  час

2 день: виїзд зі Львова (09:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00)

3 день:  пішохідна  екскурсія  містом – обід – вільний час

Автобусна екскурсія (3 год.)

Автобусна оглядова екскурсія “Велике коло” познайомить Вас з місцями, які трохи віддалені від пішохідного центру Львова, але є не менш важливими та цікавими ніж середмістя. Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО. В маршруті оглядової екскурсії по Львову передбачені 3 зупинки, для детальнішого знайомства з такими об’єктами як:

Високий Замок – сьогодні пагорб посеред Львова, на якому століттями стояла укріплена кам’яна фортеця, що слугувала додатковим форпостом фортифікації. До наших часів фортеця не збереглася – вона була розібрана в XIX столітті. Але Вам покажуть її залишки та Курган Люблінської унії – пам’ятний насип, який був зроблений на місці замку. На вершині кургану є оглядовий майданчик, звідки відкривається повна панорама міста. Звідти Вам покажуть найвизначніші місця Львова, такі, як Ратуша, Домініканський собор, Успенська церква, Бернардинський монастир, Оперний театр, собор св. Юра, костел Ольги і Єлизавети, та ще багато-багато чого.

Личаківський цвинтар - найстаріший  некрополь Східної Європи. Це, по суті, музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі 2000 гробниць, біля 20 каплиць і більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані видатні діячі української та польської культури, політики, духовні особи, вчені. Тут Вас познайомлять з історією самого кладовища, а також покажуть місця поховань таких відомих людей, як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Ігор Білозір та багато ін. Також розкажуть багато цікавих історій життя та легенд про інших цікавих персонажів Львова. Після прогулянки по центральній алеї, на Вас чекають військові меморіали воїнів Української Галицької Армії та польські військові поховання орлят.

Собор святого Юра – головний греко-католицький собор у Львові і просто чудовий архітектурний копмлекс в стилі рококо. Саме звідси роками велося управління релігією міста. Ця споруда пов’язана з іменами митрополита Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого. Місце їх поховання – крипта собору, куди в Вас буде можливість спуститися. Також в дзвіниці собору міститься найстаріший дзвін України – дзвін Дмитро, відлитий ще в XIV ст.

Багато інших об’єктів на цій автобусній екскурсії по Львову Ви побачите з вікна. Серед таких палац Потоцьких, Львівський університет, Будинок Вчених, готель “Жорж”, Порохова вежа, костел Антонія та ряд не менш цікавих споруд.

Відпочити і поповнити сили, ми пропонуємо в одному із затишних Львівських кафе.

Після обіду у Вас буде вільний час.

Повні вражень Ви прийдете в готель і гарно відпочинете.

2 день.

 Моршин

Місто курорт. Оглянемо парк, бювет з мінеральною водою, тут можна попити води з джерела що знаходиться поблизу.

Скелі Довбуша - Бубнище.

Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Вигода – Карпатський трамвай.

Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Гошів

Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.Обід – в районі скель багато колиб де можна посмакувати блюдами бойківської кухні.

Приїзд до Львова.

Вільний час . Нічліг.

 3 день.

Екскурсія « Середньовічний Львів » (3 год.), яка проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова.

Блукаючи вулицями середньовічного міста Ви відвідаєте: Бернардинський монастир-фортецю ( зараз церква святого Андрія), головний храм вірмен України, ансамбль Успенскої церкви – центр православ’я України рубежу XVI - XVII століття. Місце висвячення на митрополита Петра Могили. В ансамбль церкви входить: каплиця трьох святителів, дзвіниця Корнякта, Латинський катедральний собор св. Марії – головний католицький храм України. Собор з унікальними каплицями - єдина в Україні пам`ятка церковної готики, Домініканський кляштор (монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії). Площа Ринок - центр середньовічного Львова. Ратуша - будинок міського магістрату. Також ви побачите Італійський дворик та музей-аптеку, Палац Бандінеллі - перша пошта України. Центральний  проспект міста - пр. Свободи, Львівська опера  - один з найгарніших оперних театрів світу.

Обід  в  одному  з  закладів  харчування.

Вільний  час.

Повернення  до  дому.

У вартість туру входить:

 • Екскурсії по програмі
 • Проживання: 2 ночі
 • Транспорт по програмі

У вартість туру не входить:

 • Екскурсія Карпатський Трамвай
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Харчування
 • Особисті витрати
 • Трансфер готель-вокзал ( додатково 45 грн/ос)

Вхідні квитки оплачуються додатково.

 • Личаківське кладовище – загальний – 25 грн., студенти та діти – 15 грн., діти до 12 р. – 10 грн
 • Шевченківський гай - повний - 30 грн., пільговий - 20 грн
 • Вірменська церква - (дор. – 10грн., дит. – 5грн.)
 • Преображенської церкви (дорослі, студенти та школярі 5 грн.)
 • Італійський дворик – (дор. - 10грн., дит. - 5грн.)
 • аптека-музей «Під чорним орлом» - дорослі – 15 грн., студенти – 10 грн., діти – 7 грн Скелі Довбуша: загальний - 2 грн./особа, діти – 1 грн./особа;
 • Карпатський трамвай: дорослі – 100 грн.; діти (від 6 до 14 років) – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к;

Менеджер напрямку

Сіліна Олена

Manager9@gal-cruise.com.ua

skype: Олена Гал-Круз