БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!! Париж+Амстердам - Королівські канікули!!!

Львів - Дрезден - Страсбург - Люксембург - Париж - Діснейленд - Амстердам - Койкенкоф - Львів

від 243 GBP

Germany France Netherlands
Calendar Дати виїздів :
 • бер.
  24.03
 • квіт.
  29.04
 • трав.
  19.05
 
УВАГА
лише до 17.02
355€/315€(без зобов'язань) 
305€/285€+65€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у  Дрездені, Парижі та Амстердамі.
 
day1
07:00 Виїзд зі Львова.
Перетин кордону.
Переїзд у транзитний готель. Ночівля.
 
day2
 
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Огляд  (8€) визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки орієнтовно10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час. Пропонуємо на вибір:
 • Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), де є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - міст Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, відомої своєю ув'язненою - графинею КОСІВ - однією з перших красунь Європи, засланою сюди за наказом Августа Сильного, що прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
 • А також є можливість пройтися по музею скарбів в Дрездені «Зелені склепіння»
(20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом
Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна
історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм
Скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
 • Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€).
Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, що ніби зійшло з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенській порцеляні. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонськоі порцеляни.
Переїзд у транзитний готель.
Поселення. Ночівля.
 
day3
Сніданок. Виселення з готелю.
Мальовничий переїзд в Страсбург (10€). Під час шляху перед Вами будуть відкриватися неправдоподібно красиві - «чепурні» - види!
У Страсбурзі Ви побачите гігантський Собор, квартал "Маленька Франція" з мальовничими каналами, казкові будинки, майстерні ремісників і затишні ресторанчики. Вражаючий ансамбль Критих мостів зі сторожовими вежами, музеями і галереями продовжує зберігати історію минулих часів.
Огляд головних визначних пам'яток Страсбурга.
Вільний час для прогулянок, відвідування музеїв і магазинів.
16.00 – пропонуємо додатково екскурсію в містечко Кольмар (25€/20€).
Кольмар - неймовірно красиве ельзаське місто з німецьким акцентом, що прекрасно зберегло свою старовинну архітектуру і місцевий колорит.
Ви побачите помпезну площу Рапп і Марсове поле, старовинну церкву Святого Мартіна і чудову Соборну площу, Будинок Голів і будинок Пфістера, Будинок аркад і Митний будинок, а також, неймовірну кількість будинків з чудовим різьбленим декором і химерними вивісками. За міським каналам снують човни, керовані справжніми гондольєрами, тому місто часто називають "маленькою Венецією".
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day4
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд у Париж.
Оглядова екскурсія.
Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу ... Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу ... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами...
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/20€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана най більша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетський живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Ночівля.
 
day5
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день.
Рекомендуємо:
Поїздку у країну чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ трансфер+вхідний квиток у парк розваг). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day6
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Амстердам - ​​дорогоцінній камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
   - Прогулянку по мальовничих "Каналах Амстела" (15€). З борту катера місто виглядає ще загадковіше. Ми побачимо "танцюючі будинки», пропливемо по каналах Амстердаму, зайдемо в гавань міського порту ... Нам розкажуть як розвивалось і розросталося місто протягом століть.
   - Запрошуємо «По глибинці "Голландії»! (20€/15€). Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та забарвлень - кращого сувеніра годі шукати...
   -  відвідати парк Койкенкоф (в програмі туру в період з 15.03.18 до 20.05.18) (20€+вхідний квиток). Відвідування парку - це одна з головних причин, щоб відвідати Нідерланди. Парк Койкенкоф - це численні оранжереї, квіткові поля, зелені галявини і озера за якими плавають лебеді. Це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! Чарівне місце.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day7
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія по Берліну (10€),
 під час якої Ви побачите пам'ятки старої і нової столиці Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський собор, Червону ратушу, Александерплатц, вулиці Курфюрстендам і Унтер ден Лінден ... Після цього радимо Вам самостійно відвідати головні музеї міста. Це Національна галерея, музей «Гамбурзький вокзал», а також «Острів музеїв».
Вільний час до вечора. 
Пропонуємо відвідати Потсдам і палацово-парковий комплекс Сан-Сусі. (30€/25€) - Потсдам, літня резиденція прусської королівської династії Гогенцоллернів. Річки Шпрее і Хафель, а також ціла система озер, утворюють унікальний чарівний ландшафт, в який «вставлені» близько сорока палаци і павільйони, і величезний садово-парковий комплекс.
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
 
day8
Повернення в Україну.
 
 
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
305€/285€+65€(депозит на додаткові екскурсії) 
355€/315€(без зобов'язань)  
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
325€/295€+65€(депозит на додаткові екскурсії) 
375€/325€(без зобов'язань)  
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
345€/315€+65€(депозит на додаткові екскурсії) 
395€/335€(без зобов'язань) 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як - дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
 •  
 
У вартість пакета входить:
У вартість пакета не входить:
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супроводження представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту.
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • міський податок - 8€ (оплата обов'зкова при бронюванні);
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 100 грн;
 
Питання з приводу бронювання:
тел: (032) 259-0-259
(067) 313 06 05
(093) 658 70 67
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
ВАЖЛИВО

- Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Документи на візу
Не повністю сформовані пакети документів в роботу не приймаються, до моменту повної їх комплектації.
Пакет документів повинен бути наданий не пізніше, ніж за 12-14 днів до дати виїзду.
Документи розглядаються в консульстві протягом 10 робочих днів.

Для дітей до 18 років при наявності проїзного документа, а також якщо дитина вписана у паспорт батьків віза безкоштовна