Швейцарія. По країнах Банкірів та Королів

Львів - Відень - Цюріх - Люцерн - Інтерлакен - Зальцбург - Львів

від 145 €

Hungary Germany 1391658702 switzerland Austria
Calendar Дати виїздів :
 • бер.
  08.03
  24.03
 • квіт.
  29.04
 • трав.
  25.05
 • черв.
  28.06
 • серп.
  24.08
 • жовт.
  12.10
  27.10
УВАГА!!!!.
Лише до 17.02
255€/155€(без зобов'язань) 
205€/145€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
 
 
alt
08:30 – Виїзд зі Львова Переїзд у Чехію.
У залежності від проходження кордону факультативно пропонуємо:
Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом (6€). Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова - замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшко та Міцкевича).  Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.
Замок Вавеля (10 євро + вхідний квиток).  Ми відвідаємо Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів та епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном "Зігмунт", який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а в наш час тут зберігаються цінні пам'ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.
  
 
alt
Переїзд до Праги
Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто». Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди. 
У вільний час рекомендуємо :
Рекомендуємо Вам факультативну пішохідну екскурсію «Велич королів» (15 євро), під час якої ми відвідаємо Градчани з їх захоплюючим Празьким градом. Ця подорож дозволить нам уявити насичене пригодами та перемогами життя чеських королів, відчути дух середньовіччя та розгадати таємниці королівського міста. Ми побачимо видатну скарбницю Лоретта та різноманітні палаци празької придворної знаті. Продовжиться екскурсія у Празькому граді, де віками мешкали чеські князі та королі, а в наш час працює президент країни. Це справжня візитівка Праги, її серце і головна пам’ятка. Ми побачимо базиліку Святого Георгія, закладену ще у XX столітті, готичний шедевр Праги – собор святого Віта, в якому ховали королів і зберігали королівські регалії, браму Матіаша та Королівський сад з літнім палацом королеви Анни. А захоплюючим історіям, пов’язаним з Празьким градом, немає кінця.
Запрошуємо на екскурсію «Хмільна Прага» (25€). Ми відвідаємо найстаріші та найбільш культові пивоварні чеської столиці, яка заслужено вважається пивною Меккою Європи. В нас буде нагода скуштувати найкращі сорти славетного напою: міцні та витримані – для справжніх чоловіків, солодкі та лагідні – для прекрасних жінок. Але й дітлахи не залишаться без уваги, на них чекає приємний сюрприз – безалкогольні пивні лимонади та оригінальний витвір місцевих майстрів – «пивне морозиво»! На нас чекають калейдоскоп незвичних смаків і кольорів, різноманітної міцності і текстури, стародавні рецепти та сучасні винаходи, смачні закуски і цікаві історії.
Ввечері пропонуємо вам узяти участь у факультативній екскурсії «Сяйво старого міста» (25€). Протягом двох годин ми будемо милуватися краєвидами нічної Праги з верхньої палуби туристичного корабля, а також насолоджуватися смачною вечерею. Ця річкова подорож пронизана романтикою, наповнена теплою атмосферою і цікавими історіями від місцевого гіда. А шведський стіл від досвідченої команди дозволить Вам відновити сили після насиченого подіями дня. І не забувайте про панорами Празького граду, Малої страни, Нового і Старого міста. Побачити Прагу у намисті нічних вогнів – прекрасне завершення цього чудового дня.
Поселення в готель. Ночівля.
 
 
alt
Приїзд на територію Швейцарії.
Рейнський водоспад (10€+вхідний квиток). Бурхливість Рейну, влаштованого природою 14-17 тисяч років тому, де прозорі води Рейну течуть з озера Бодензеє. Точніше було б сказати, що водоспад Райнфалль на річці Рейн у Швейцарії найширший – вода падає з висоти 23 метрів, але ширина водного каскаду – 150 метрів. Також він вважається і найпотужнішим у континентальній Європі – щосекунди зі скель зривається більше 750 кубометрів води.
Оглядова екскурсія (15€): Цюріх- метрополіс, який розташований на озері, з чарівними видами Альп на горизонті. Він може запропонувати багато цікавого для кожного. Унікальне поєднання можливостей: більш ніж 50 музеїв і 100 галерей, величезний вибір магазинів з відомими марками і дуже насичене і вируюче нічне життя в Швейцарії. Але Цюріх - не просто звичайне місто, вибір пропозицій для відпочинку в ньому практично безмежний: від купання в озері і розваг на воді до можливості зробити захоплююче сходження на гору Уітліберг.
У вільний час рекомендуємо екскурсію: «Люцерн - незабутнє враження!» (35€/25€). Романтичний Люцерн, оспіваний Гете і Толстим, один з найкрасивіших міст країни. Це серце Швейцарії, один з наймальовничіших її міст. Прогулянка по старому місту перенесе Нас в сиве середньовіччя: пишні химерні фасади старовинних будинків, барвиста розпис, башточки, герби - нагадують казкову театральну декорацію.
Переїзд і ночівля в транзитному готелі.
Поселення в готель. Ночівля.
 
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у  Зальцбург.
Оглядова екскурсія «Зальцбург - альпійське серце Австрії» (15€). Зальцбург - одне з найкрасивіших міст Європи , відомий своєю багатовіковою історією. Батьківщина Моцарта , літня резиденція австрійських імператорів , яскравий приклад барочного міста , де цей стиль постає у всьому своєму блиску , підтвердженням чому є сад Мірабель з його терасами , мармуровими скульптурами і фонтанами. Любителі мистецтва називають Зальцбург Золотим містом Високого Бароко , для істориків це Північна Флоренція , ну а цінителям музики Зальцбург здається , перш за все , містом фестивалів , адже в ньому народився Моцарт і тут проводиться знаменитий на весь світ Зальцбурзький фестиваль ...
У вільний час рекомендуємо на вибір:
Екскурсію по знаменитому курортному регіону «Зальцкаммергут» (35€) - краю озер , гір і затишних селищ. Саме в цьому турі вдасться найкраще познайомитися з побутом , культурою і звичаями Австрії , а так само на власні очі побачити , чим живе населення , де працює і як відпочиває. Краса Альпійських гірських озер Зальцкаммергута , заспокійлива тиша і спокій , змусять Вас миттєво забути про міську метушню , дозволять розслабитися і відчути єднання з природою. Програма туру включає селища Санкт Вольфганг , Санкт Гільген , Бад Ишл ,  Хальштатт і т.д.
Нічний переїзд в Україну.
 
alt
Переїзд  до Львова.
 
 
 
 
 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
205€/145€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
255€/155€(без зобов'язань) 
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
155€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
165€(без зобов'язань) 
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
165€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
175€(без зобов'язань) 
 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як - дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
 •  
 
У вартість пакета входить:
У вартість пакета не входить:
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супроводження представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту.
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • туристичний збір загалом 4€ (оплата при бронюванні);
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 100 грн;
 
Питання на рахунок бронювання:
Питання з приводу бронювання:
тел: (032) 259-0-259
(067) 313 06 05
(093) 658 70 67
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
ВАЖЛИВО

- Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Документи на візу
Не повністю сформовані пакети документів в роботу не приймаються, до моменту повної їх комплектації.
Пакет документів повинен бути наданий не пізніше, ніж за 12-14 днів до дати виїзду.
Документи розглядаються в консульстві протягом 10 робочих днів.

Для дітей до 18 років при наявності проїзного документа, а також якщо дитина вписана у паспорт батьків віза безкоштовна
 
 
 
Map pin fill Маршрут