Празький вікенд + Дрезден

Львів - Прага - Дрезден - Львів

від 90 €

Czech republic flag Germany
Calendar Дати виїздів :
 • жовт.
  26.10
 • груд.
  21.12
  30.12

 

Виїзд 21.12 ціна 89 євро 

-10% на виїзд 30.12 при бронюванні з 23.11 по 26.11!

12:30 - Збір групи на Львівському Залізничному вокзалі.
13:00 - Відправлення в тур.
Переїзд територією України. Перетин кордону.
Нічний переїзд у Прагу.
П Р А Г А
Прибуття до Праги.
Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто» із залученням громадського транспорту (квиток оплачується додатково). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди.
Вільний час.
Рекомендуємо:

Екскурсія Празьким Градом 15 €*. Празький Град - резиденція чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши по двору старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
Запрошуємо на екскурсію «Хмільна Прага» (8 євро+ вх. квиток). Ми відвідаємо найстаріші та найбільш культові пивоварні чеської столиці, яка заслужено вважається пивною Меккою Європи. В нас буде нагода скуштувати найкращі сорти славетного напою: міцні та витримані – для справжніх чоловіків, солодкі та лагідні – для прекрасних жінок. Але й дітлахи не залишаться без уваги, на них чекає приємний сюрприз – безалкогольні пивні лимонади та оригінальний витвір місцевих майстрів – «пивне морозиво»! На нас чекають калейдоскоп незвичних смаків і кольорів, різноманітної міцності і текстури, стародавні рецепти та сучасні винаходи, смачні закуски і цікаві історії.
Незабутня прогулянка на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавою подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.
Поселення в готель. 
Новорічний трансфер в Прагу (15 €)  
П Р А Г А - Д Р Е З Д Е Н
Сніданок.
Переїзд в Дрезден.
 
- стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - ( "Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта.
Вільний час.
-факультативно пропонуєм відвідати " Саксонську Швейцарію " ( 15 євро ) . Бастай - природній національний парк , одне з найгарніших місць Німеччини . Саме тут нам  відкриваються неймовірні природні пейзажі,які заворожують кожного з першого погляду.
Пропонуємо пішохідну екскурсію у нову частину Дрездена – Нойштадт (15 євро). 
Перш за все цей район відомий своїми нічними клубами і барами, де збирається місцева молодь. Тут розташовані популярні пішохідні вулиці з численними магазинами і кафе, Японський палац, площа з пам’ятником курфюрсту Августу Сильному, палаци і будинки багатіїв у стилі барокко.
Збір групи у встановленому керівником місці.
Нічний переїзд в Україну.  
Прибуття до Львова орієнтовно о 13:00
 
 
 
 
Ціна
+ факультатив 
Ціна
без факультативу
(при бронюванні до 01.12 75€+30€ 105€
(при бронюванні після 01.12 95€+30 125€
     
 
 
 
 
 
У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
 • проїзд по маршруту;
 • проживання в 2*, 3* готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії + вхідні квитки;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • оформлення візи
 • особисті витрати.
 • медичне страхування 65 грн
 
По питаннях бронювання:
тел: (032) 259-0-259
тел.моб: (067) 313 06 05
 
 
Анкета для отримання Шенгенської візи консульства Чехії (підпис пункт 34 та в кінці 4-ї сторінки)
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному. (Кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3, mpeg та ін.)
 • При бронюванні туру, обов’язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в якій ви плануєте брати участь.
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру. 
Map pin fill Маршрут