Різдво в Карпатах

Львів - Галич - Яремче - Буковель - Ворохта - Верховина - Коломия - Львів

99 €

Ukraine
Calendar Дати виїздів :
 • січ.
  05.01

Різдво в Карпатах

Програма туру

1 день.  05.01.2019

10:00 Збір групи на Ж/Д вокзалі.

Виїзд в мальовничу місцевість оспівану багатьма піснями землю. Край де ти з’єднуєшся з природою в одне ціле і відчуваєш неймовірну силу та душевний спокій. Ми їдемо в Яремче.

Але по дорозі ми зупинимося в Галича, Галич – один з найстаріших міст України. Прогулянка по центру міста, де сьогодні ми можемо побачити макет давньоруського Галича, а також церква Різдва Христового, згадки про яку датуються ще з ХVI ст. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об'єктом міста.

Переїзд в Яремче. Яремче прославилося завдяки своїм пам'яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев'яний ресторан-музей «Гуцульщина». Це яскравий зразок народного надбання Західної України, побудований в 1965 р. без єдиного цвяха по канонах гуцульської архітектури. Даний заклад є одним з кращих ресторанів гуцульського стилю.

Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це живописний куточок природи з каскадом водоспадів (12 м). Над водоспадом розкинувся просторий міст, з якого можна спостерігати, як Прут щосекунди скидає тонни води у створену самою природою кам'яну чашу.

Приїзд та поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

 

2 день.  06.01.2019

Сніданок.

Виїзд до туристичного комплексу "Буковель" - чудового місця для відпочинку протягом усього року. На великій території виросло ціле містечко з сучасною інфраструктурою для активного відпочинку, професійного лікування та розваг. Тут випадає чудова можливість піднятись на підйомнику та оглянути неповторні вершини хребтів Чорногора та Горгани. Від побаченого перехоплює дух: тут кожен відчуватиме себе ближчим до неба аніж до землі.

Катання на лижах.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

ФАКУЛЬТАТИВНО Різдвяну вечерю зі стравами гуцульської кухні. Колядки та вертеп.

 

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЙОГО!

3 день.  07.01.2019

Сніданок.

Екскурсія "Стара Ворохта", під час якої ми зможемо побачити старовинні гуцульські церкви XVIII і XIX століть, кілька десятків австрійських та польських віл. А також дві унікальні речі, які є тільки в Ворохті - австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури - трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.

Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що лише нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина - ще вище в горах. Екскурсія в приватний «Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика» (вх. квитки опл. додатково), де нам представиться можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг та прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»!

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля

 

4 день.  08.01.2019

Сніданок.

Виселення. Сьогодні наш останній день в Карпатах.

Коломия

Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.

Повернення у Львів. Пішохідна екскурсія по місту «Старовинний Львів»: Проспект Свободи, Латинський собор, каплиця Боїмів, площа Ринок, Вірменський собор, Домініканський костел, королівський та міський Арсенали, Порохова вежа та ін.

Дуже шкода, але наша Різдвяна історія добігла кінця.

 

На Вас чекають:
- Свята вечеря з 12 страв та вертепом з колядками;
- знайомства із історією, звичаями та культурою Карпатського краю.;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю;
- ну і звичайно веселощі, сніжки, розваги та інші види зимової ейфорії.

 

Вартість туру:

 грн./ос.

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 • транспортне обслуговування по програмі;
 • екскурсійне обслуговування по програмі;
 • проживання в гот.3* м.Яремче (2-х та 3-х місні номери)
 • 2-х разове харчування
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки
 • Різдвяна вечеря 800 грн./ос
 • Прокат лиж

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua