Всі на море в Грецію

Львів - Салоніки - Метеори - Олімп - о. Корфу - Афон - о. Скіатос - Арідея - Едесса - Салоніки - Львів

360 €

Greece
Calendar Дати виїздів :
 • черв.
  04.06
  09.06
  13.06
  18.06
  22.06
 • лип.
  06.07
  10.07
  15.07
  19.07
  24.07
  25.07
  28.07
 • серп.
  02.08
  06.08
  11.08
  15.08
  20.08
  24.08
  29.08
 • вер.
  02.09

10 ДНІВ – 9 НОЧЕЙ НА МОРІ

СНІДАНОК, ВЕЧЕРЯ 

    
  

Базові готели по програмі - NaysikaOrfeas Skotina, Phoenix, Athina

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України-Болгарії-Румунії.
Прибуття в Грецію (р-н Паралії Катеріні, Лептокарія). Розміщення в готелі.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно - 20 євро + 5 євро (за бажанням обід), вхідні квитки оплачуються окремо - 3 євро).
Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору на рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького "μετέωρος" - ширяє в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів.
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно - 8 євро).
Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс - громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м.
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо екскурсію на о. Корфу (факультативно - 65 євро, включаючи квитки на паром).

Смарагдовий острів Керкіра (або Корфу) вражає своєю незвичайною мальовничістю. Його маленькі старовинні селища потопають у зелені, і місцеві селяни не втомлюються благословляти родючість своєї землі. Острів Керкіра - одне з найкрасивіших місць в Греції, найпівнічніший острів Іонічного моря, біля західного узбережжя країни.
Під час екскурсії ми відвідаємо місто Керкіра, в якому поєдналися венеціанська, французька та британська архітектура. Ми відвідаємо Собор Святого Спиридона - православний храм, розташований в центрі міста Керкири. Названий на честь святителя Спиридона Триміфунтського, який вважається покровителем острова, і є місцезнаходженням його мощей. Тіло святого Спиридона має постійну температуру: 36,6 градусів. У нього росте волосся і нігті. І що найдивніше - одяг, яка на ньому надіта, міняють раз на півроку, тому що вона зношується, ніби він не лежить в раку, а ходить.

Повернення в готель.
Ночівля.
 

 

 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо оглядову екскурсію в Салоніки (факультативно - 25 євро). Салоніки (по-грец. Фессалоники) - По другій значущості і за величиною місто Греції, столиця області Македония (1,2 млн жителів). Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока).
В ході екскурсій Ви ознайомитеся з древньою історією Македонії і з основними пам'ятками міста - Білою Вежею, Аркою Галерія, Ротондою, храмом св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія в верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами з царськими воротами періоду імператора Юстиніана (6 ст.).
Звідси, з висоти 300 м над рівнем Егейського моря, Ви зможете помилуватися прекрасним видом стародавньої столиці.
За бажанням, можна відвідати торговий комплекс Cosmos, і зробити прекрасний шопінг (факультативно - 10 євро).
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо відвідати аквапарк WATERLAND (факультативно - 25 євро, вхідні квитки включені).
Це водні гірки - радість для дітей і дорослих. У вартість поїздки включено вхідний квиток на всі атракціони, які знаходяться на території Аквапарку. Гроші та коштовності Ви зможете залишити в камері зберігання в Міні Маркеті біля входу в Аквапарк за не велику оплату.
На всій території Аквапарку звучить весела музика, яка прикрашає Ваше перебування в «Waterland».
Виїзд з готелю після сніданку. Перебування в аквапарку - приблизно з 10:00 до 16:30. Прибуття в готель орієнтовно о 18:00 год.
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо КРУЇЗ НАВКОЛО СВЯТИЙ ГОРИ «АФОН» (факультативно - 50 євро).
Захоплюючий круїз на кораблі, який починається в невеликій бухті "Ормос Панагіяс", в північно-східній частині півострова Ситония. Корабель прямує до західного узбережжя півострова Агион Орос (Свята Гора Афон), де розташована єдина в світі православна чернеча держава. Слухаючи розповідь гіда про заснування монастирів і життя ченців, туристи з палуби корабля милуються прекрасним видом на монастирі, побудовані на крутих схилах біля самого моря. З 500 Відстані м можна побачити вісім з двадцяти діючих монастирів і помилуватися незайманою природою цього півострова.
Круїз дає можливість гостям познайомитися з історією і архітектурою Афона, де зберігаються глибоко шановані і відомі росіянам чудотворні ікони Божої Матері «Гідна є», «Милуюча», «жертву принесений», «Іверська», «Годувальниця», «Отрада і Втіха», « Скоропослушниця »,« Коневська »і« Троєручниця ».
Після екскурсії у мандрівників є можливість відпочити півтори години в м Урануполі, біля самого кордону з чернечим державою, де можна поплавати в теплих водах Егейського моря, погуляти по набережній або пообідати в одній з грецьких таверн.
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо відвідати о. Скіатос (факультативно - 35 євро, не включаючи квитки на паром 15 євро).
Скіатос (Skiathos) - чарівний острів в архіпелазі Північні Споради, приваблює численних туристів зі всього світу своєю первозданною красою і багатим історичним минулим. Це одні з наймальовничіших і чарівних островів Егейського моря, які відрізняються великою кількістю зелені і смарагдовою водою. Прекрасні пляжі, багатство рослинності, гостинність жителів і розвинена туристична інфраструктура, зробили острів Скьяфос відомим у всьому світі.
 
Повернення в готель.
Ночівля.
 
Сніданок. Вільний день на морі.
 
Пропонуємо відвідати екскурсію Арідея-Едесса (факультативно - 25 євро, не включаючи вхідних квитків - 3 євро).
Під час екскурсії ми відвідаємо місто Арідея, що знаходиться в 100 км. від м Салоніки. Найпопулярнішим і всенародно улюбленим місцем області, є курорт Лутра Позар (в 13 км від Арідеї) з його гарячими джерелами. Навряд чи хтось з мешканців території Греції не чув про цей дивовижний край, де чудова природа дарує не тільки мальовничі пейзажі, а й цілющу силу. Гідролікувальниця в своєму розпорядженні має чотири басейни: два з них - криті, а один - величезний, під відкритим небом. У всіх басейнах - вода з джерел. Але найприємніший куточок курорту - природний водоспад з водою, яка ніколи не вистигає. Бажають підбадьоритися після розслабляючого тепла зможуть зануритися в сусідній басейн, куди стікають води гірської річечки Термопотамос. Води місцевих джерел прописують і рекомендують страждаючим ревматизмом, неврологічними захворюваннями, бронхітом, неврозом, які мають шкірні та гінекологічні недугі. Рекомендована тривалість прийняття ванни - 15-25 хвилин.
Другим пунктом маршруту є місто Едесса - красиве і величне місто вражає мандрівників своїми бурхливими водами, гучними водоспадами і прекрасними історичними будівлями, які нагадують спогади давно минулих днів ... З розташованих поруч оглядових майданчиків сходинки ведуть до не менш красивого Подвійного водоспаду і безлічі водопадів-малюків. Поблизу їх мокрого сімейства ростуть зелені насадження, які можна зустріти хіба що у тропіках. У Едесси є і ще один неофіційний титул - місто закоханих. Тут навіть придумали забавний слоган, який прикрашає майже всю сувенірну продукцію: «Той, хто мене любить, побував в Едессі, і привіз мені цей подаруночок» ...
 
Пропонуємо відвідати ГРЕЦЬКИЙ ВЕЧІР - Бузукі (факультативно - 12 євро).
Проводиться в грецькій таверні під звуки національного грецького інструменту бузуки. Ви скуштуєте страви місцевої кухні та чудові грецькі вина. Ви зможете помилуватися народними танцями і навчитися цих танців.
 
Ночівля.
 
Сніданок. Виселення з готелю (12:00). Вільний час. Переїзд до Україну по території Болгарії-Румунії.
Приїзд до Львова.
* факультативні екскурсії для дітей до 6-ти років у супроводі дорослих безкоштовні.
 
 
 
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
Розміщення/харчування
HB
FB
HB
FB
DBL,  TWIN, TRPL
360
400
360
400
*ціна за особу в номері в евро
 
В ціну входить:
В ціну не входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в апартаментах / готелях (інформація щодо конкретного закладу розміщення буде відома за декілька днів до виїзду);
 • харчування (на вибір туристів);
 • супровід керівника групи.
 • вхідні квитки в музеї, екскурсійні об'єкти тощо.;
 • консульський збір - 35 € (крім дітей до 18 років, пенсіонерів);
 • послуги візового центру 22 € (крім дітей до 6 років);
 • проїзд громадським транспортом;
 • факультативні екскурсії;
 • особисті витрати;
 • страховка.
 
 
 
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному (кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, MP3, MPEG і ін.).
 • При бронюванні туру, обов'язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в який ви плануєте брати участь.
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії - 20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.
 

тел: (032) 259-0-259

тел.моб: (067) 313 06 05

Світлана Винник
manager2@gal-cruise.com.ua
Skype svetlana02042

Map pin fill Маршрут