Ти , я і Італія

від 99 €

Italy Hungary
Calendar Дати виїздів :
 • лют.
  07.02
 • бер.
  07.03
  28.03
 • квіт.
  27.04
 • трав.
  09.05

 

Львів -Будапешт-Венеція-Болонія-Флоренція-Піза-Сан Маріно-Чінкве Тере-Падова-Верона- Львів
 
 
 
Ціна на 27.04 145 євро
 
 

07-00 збір групи,07-30 виїзд в тур,перетин кордону,переїзд в Будапешт.

 -Факультативно «Світло тисячі вогнів» - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Збір групи , нічний переїзд в Венецію.

 

Приїзд в Венецію.

Переїзд в найдивовижніше і знаменитіше місто в світі - Королеву Адріатики - Венецію. Подорож до Венеції. (20 € Проїзд на катері оплачується додатково) Оглядова екскурсія у Венеції. Серце Венеції - площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан-Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам'яні палаци - химерний і таємничий світ міста на воді! Венеція - вона підкорює з першого погляду ...

«Таємниці венеціанських каналів!» (25€), попливши на гондолі по в’юнких каналах вуличками по-під маленькими мостиками, мимо балкончиків та квітів, які звисають з підвіконь над блакитною водою. Хочеться, щоб це ніколи не закінчилось. А келих шампанського підкреслить романтику подорожі, і Ви назавжди поселите в своєму серці спогад про чарівну Венецію…

- Факультативно пропонуєм прогулянку по Гранд-Каналу , головній вулиці цього незвично міста.З катера ми зможем насолодитись усьою красою міста,побачити прекрасні палаци , церкви і побачити їх у зовсім іншому ракурсі,зробити безліч цікавих фотографій (18€)

Збір групи,переїзд в готель,нічліг.

 
 
 

Сніданок.Приїзд в Болонію

-Факультативно пропонуєм вам оглядову екскурсію,в місті науки і гастрономічній столиці Італії.Саме тут знаходиться найстаріший університет Європи,саме тут навчався Данте,Коперник,Петрарка.Саме сюди приїзджають гурмани з усього світу щоб спробувати місцеві делікатеси.(10 євро)

-Факультативно пропонуєм екскурсію в  одне з найгарніших міст Італії –Флоренцію,Місто – пам’ятник епохи Відродження,саме тут творили Данте і Петрарка,Донателлло і Ботічеллі,Мікеланджело.Місто відоме своїми архітектурними і культурними пам’ятниками.Церкви Санта Марія Дель Фьоре,дзвіниця Джотто,Баптистерій,Палац Веккіо,Ратуша міста,і  звісно ж галерея Уйфіці.( 30 євро)

З Флоренції пропонуєм прогулянку до Пізи і побачити знамениту Пізанську башню.Пізанська башня , вражає з першого погляду , побудована більше 1000 років тому геніальним архітектором,вона і досі залишається архітектурною загадкою.(25євро)

-Факультативно пропонуєм екскурсію в одну з найменших і найстаріших держав Європи- крихітне Сан Маріно.Сан Маріно- маленька карликова держава,яка  була заснована ще в 4 ст нашої ери.Окрасою країни є Базіліка Сан Маріно , Палаццо Публіко і звичайно знамениті Три Башні,які стоять на тьох пагорбах, Монте Тітано,одна з яких була побудована ще в 10 ст і використовувалась як тюрма у сиву давнину.*(30 євро)* 

-Факультативно пропонуєм відвідати Чінкве Тере . Один з найгарніших заповідників у світі,який входить в Юнеско , по праву вважається окрасою усієї Італії.Заповідник складається з 5 неймовірно гарних містечок : Манаролла,Вернацца,Ріомаджоре,Корнілья,Монтероссо.Старенькі вулиці,різнокольорові будиночки,які туляться на неприступних скалах,покриті виноградниками,просто зачаровують усіх з першого погляду(63євро).

Повернення в готель,нічліг.

-Факультативно пропонуєм трансфер на святкування нового року в Болонії .(15євро або 7 євро,якщо туристи не бажають повертатись в готель з групою).

 
 

Сніданок.Переїзд в Падую.

-Факультативно рекомендуєм екскурсію в Падові (10€).Під час екскурсії ми зможем відвідати церкву св Антонія,Палаццо делла Раджоне,Прато делла Вале ,Падуанський Кафедральний собор,Капеллу Сан Джорджіо і багато інших цікавих місць.

Вільний час в Падові

-факультативно пропонуєм відвідати Верону.(25євро)

 Ви вирушите у екскурсію по місту, яке по праву називається «Столицею закоханих», адже саме тут, згідно однойменній п’єсі В.Шекспіра, закрутилось кохання двох молодих сердець – Джульєтти та Ромео… І в одному з двориків досі є той балкончик, з якого колись присягала в коханні до свого єдиного красуня Джульєтта…  Але окрім кохання і романтики Верона вважається одним з найгарніших міст Італії. Її «золотий вік» прийшовся на 13-14ст, лишивши після себе багатий культурний та художній спадок.

Вільний час в місті,збір групи,переїзд в Україну

 

 

Прибуття до Львова (орієнтовно  після 22:00).
 
 
Ціна
Ціна
для дорослого
Ціна для дітей до 12 років
більше 3 тижнів
120€
110€
менше 3-х тижнів
135€
125€
 
 
У вартість туру входить:
У вартість туру не входить:
 
 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2 *, 3 * готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
 
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні білети;
 • особисті витрати.
 • медичне страхування 50 грн
 
По питаннях бронювання:
тел: (032) 259-0-259
тел.моб: (067) 313 06 05
Кухмістер Марян
manager7@gal-cruise.com.ua
Skype : 
 Marian Gal Cruise
 


 
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному. (Кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3, mpeg та ін.)
 • При бронюванні туру, обов’язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в якій ви плануєте брати участь.
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.