Вся Італія в одному турі

від 110 €

Italy Hungary
Calendar Дати виїздів :
 • груд.
  29.12 SPO
 • лют.
  07.02
 • бер.
  07.03
  28.03

 

Львів -Будапешт-Венеція-Болонія-Флоренція-Піза-Сан Маріно-Чінкве Тере-Падова-Верона- Львів
 
 
Ціна на новий рік дорослі діти Ціна на останній ряд
При бронюванні до 10.10 130 120 125
При бронюванні до 10.11 140 130 135
При бронюванні після 1.12 140 130 130
 
 

07-00 збір групи,07-30 виїзд в тур,перетин кордону,переїзд в Будапешт.

 -Факультативно «Світло тисячі вогнів» - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Збір групи , нічний переїзд в Венецію.

 

Приїзд в Венецію.

Переїзд в найдивовижніше і знаменитіше місто в світі - Королеву Адріатики - Венецію. Подорож до Венеції. (20 € Проїзд на катері оплачується додатково) Оглядова екскурсія у Венеції. Серце Венеції - площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан-Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам'яні палаци - химерний і таємничий світ міста на воді! Венеція - вона підкорює з першого погляду ...

«Таємниці венеціанських каналів!» (25€), попливши на гондолі по в’юнких каналах вуличками по-під маленькими мостиками, мимо балкончиків та квітів, які звисають з підвіконь над блакитною водою. Хочеться, щоб це ніколи не закінчилось. А келих шампанського підкреслить романтику подорожі, і Ви назавжди поселите в своєму серці спогад про чарівну Венецію…

- Факультативно пропонуєм прогулянку по Гранд-Каналу , головній вулиці цього незвично міста.З катера ми зможем насолодитись усьою красою міста,побачити прекрасні палаци , церкви і побачити їх у зовсім іншому ракурсі,зробити безліч цікавих фотографій (18€)

Збір групи,переїзд в готель,нічліг.

 
 
 

Приїзд в Болонію

-Факультативно пропонуєм вам оглядову екскурсію,в місті науки і гастрономічній столиці Італії.Саме тут знаходиться найстаріший університет Європи,саме тут навчався Данте,Коперник,Петрарка.Саме сюди приїзджають гурмани з усього світу щоб спробувати місцеві делікатеси.(10 євро)

-Факультативно пропонуєм екскурсію в  одне з найгарніших міст Італії –Флоренцію,Місто – пам’ятник епохи Відродження,саме тут творили Данте і Петрарка,Донателлло і Ботічеллі,Мікеланджело.Місто відоме своїми архітектурними і культурними пам’ятниками.Церкви Санта Марія Дель Фьоре,дзвіниця Джотто,Баптистерій,Палац Веккіо,Ратуша міста,і  звісно ж галерея Уйфіці.( 30 євро)

З Флоренції пропонуєм прогулянку до Пізи і побачити знамениту Пізанську башню.Пізанська башня , вражає з першого погляду , побудована більше 1000 років тому геніальним архітектором,вона і досі залишається архітектурною загадкою.(25євро)

-Факультативно пропонуєм екскурсію в одну з найменших і найстаріших держав Європи- крихітне Сан Маріно.Сан Маріно- маленька карликова держава,яка  була заснована ще в 4 ст нашої ери.Окрасою країни є Базіліка Сан Маріно , Палаццо Публіко і звичайно знамениті Три Башні,які стоять на тьох пагорбах, Монте Тітано,одна з яких була побудована ще в 10 ст і використовувалась як тюрма у сиву давнину.*(30 євро)* 

-Факультативно пропонуєм відвідати Чінкве Тере . Один з найгарніших заповідників у світі,який входить в Юнеско , по праву вважається окрасою усієї Італії.Заповідник складається з 5 неймовірно гарних містечок : Манаролла,Вернацца,Ріомаджоре,Корнілья,Монтероссо.Старенькі вулиці,різнокольорові будиночки,які туляться на неприступних скалах,покриті виноградниками,просто зачаровують усіх з першого погляду(63євро).

Повернення в готель,нічліг.

-Факультативно пропонуєм трансфер на святкування нового року в Болонії .(15євро або 7 євро,якщо туристи не бажають повертатись в готель з групою).

 
 

Переїзд в Падую.

-Факультативно рекомендуєм екскурсію в Падові (10€).Під час екскурсії ми зможем відвідати церкву св Антонія,Палаццо делла Раджоне,Прато делла Вале ,Падуанський Кафедральний собор,Капеллу Сан Джорджіо і багато інших цікавих місць.

Вільний час в Падові

-факультативно пропонуєм відвідати Верону.(25євро)

 Ви вирушите у екскурсію по місту, яке по праву називається «Столицею закоханих», адже саме тут, згідно однойменній п’єсі В.Шекспіра, закрутилось кохання двох молодих сердець – Джульєтти та Ромео… І в одному з двориків досі є той балкончик, з якого колись присягала в коханні до свого єдиного красуня Джульєтта…  Але окрім кохання і романтики Верона вважається одним з найгарніших міст Італії. Її «золотий вік» прийшовся на 13-14ст, лишивши після себе багатий культурний та художній спадок.

Вільний час в місті,збір групи,переїзд в Україну

 

 

Прибуття до Львова (орієнтовно  після 22:00).
 
 
Ціна
Ціна
для дорослого
Ціна для дітей до 12 років
більше 3 тижнів
120€
110€
менше 3-х тижнів
135€
125€
 
 
У вартість туру входить:
У вартість туру не входить:
 
 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2 *, 3 * готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
 
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні білети;
 • особисті витрати.
 • медичне страхування 50 грн
 
По питаннях бронювання:
тел: (032) 259-0-259
тел.моб: (067) 313 06 05
Кухмістер Марян
manager7@gal-cruise.com.ua
Skype kukhmister marian
 


 
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному. (Кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3, mpeg та ін.)
 • При бронюванні туру, обов’язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в якій ви плануєте брати участь.
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.