Вихідні на Тернопільщині

Львів - Галич - Нирків - Бучач – Тернопіль - Золочів – Унів - Львів

від 20 €

Ukraine

Львів - Галич - Нирків - Бучач – Тернопіль  -  Золочів – Унів - Львів

 

Програма туру

Опис : day1

Програма туру

1 день: виїзд зі Львова – Галич (екскурсія в музей «Крилос» ) – Нирків - Язлівецький монастир(поселення)

2 день: Тернопіль  - Золочів – Унів - Львів

 Галич

Столиця Галицько-Волинського князівства. Екскурсія до руїн Галицького замку, екскурсія в музей «Крилос» - резиденція Галицьких князів.

Нирків

Неймовірно мальовниче місце на Поділлі, де серед кратеру каньйону річки Джурин створене унікальне природно-архітектурне диво, саме тут на Вас чекає 16-метровий Джуринський водоспад, мальовничі руїни палацу (XVIII ст.) та костелу Вознесіння Діви Марії (XV ст.), до яких Вас проведе червона дорога.

Бучач

Одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751р.), безсмертне творіння двох геніїв: архітектора Бернарда Меретина і скульптора Іоана Георга Пінзеля. Будівля є чудовим поєднанням архітектури та скульптури й сміливо може вважатися бароковою візиткою України.

Але не ратушею єдиною відоме місто над Стрипою, на замковій горі оглянемо руїни замку Бучацьких (ХІV-XVIIст.), Миколаївську церкву (1610р.), споруди Василиянського монастиря (1753-1770рр.), костел Собору Успіння Богородиці (1761-1763рр.), в якому знаходься вівтар зроблений І.Пінзелем, церкву св. Покрови, яку збудував Б.Меретин.

Тернопіль

Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.

Золочів

Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість у туристів викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють найзаповітніші мрії.

Унів

Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури, в тому числі Іван Вишенський, який написав там “Посланіє до стариці Домнікії”.

 

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом
 • супровід гіда-екскурсовода
 • екскурсійне обслуговування в музеях

ДОДАТКОВО оплачуються:

 • вхідні квитки в музеях
 • харчування
 • проживання в мотелі «Гранд»
 • особисті витрати

Вхідні квитки:

 • музей «Крилос» - 10грн./дорослий, 5грн. – дитячий)
 • прогулянка на теплоході тернопільським ставом: 25 грн./особа
 • Золочівський замок та Великий палац: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.
 •  Китайський палац (музей східних цивілізацій): загальний - 30 грн., учні – 9 грн.

 

Менеджер напрямку:

Сіліна Олена

Manager9@gal-cruise.com.ua

skype: Олена Гал-Круїз

Map pin fill Маршрут