Золота підкова Львівщини+Гавареччина

Гавареччина - Олеський замок - Підгорецький замок - Золочівський замок

від 9 €

Ukraine

щодня крім понеділка

 

8:00 – відїзд зі Львова.

Гавареччина.

Село вигнанців-гончарів, відомий центр чорнодимленої гаварецької кераміки. Тут можна навчитися працювати на гончарному колі, закупитися керамічними виробами у місцевих виробників та оглянути відновлену повстанську криївку. 
Олеський замок - видатна пам’ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів, тут народилися Ян III Собеський і Михайло Корибут Вишневецький. З кінця 1975р. замок став музеєм – заповідником, філією Львівської галереї мистецтв.В експозиції замку: живопис, іконопис, скульптура, меблі, гобелени XVI - XVIII ст. В монастирі та костелі капуцинів 18 ст., що знаходяться напроти замку – фонди галереї мистецтв.
Підгорецький замок - збудований в 1640 р. головно французьким інженером Бопланом і італійським архітектором Андре дель Аква. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами, чудовим парком, що знаходиться на декількох терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення, римо-католицький костел XVIII ст. та заїжджий двір.
Золочівський замок - найцікавіша історична пам'ятка - старовинний замок XVII ст., збудований батьком польського короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В експозиції Китайського палацику - твори східного мистецтва, в Великому Палаці - експозиція західноєвропейського мистецтва, тут частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації. Прекрасно збереглись оборонні стіни і бастіони, відреставрований підйомний міст, що дає змогу наглядно уявити передову на той час систему голандських укріплень. На подвір’ї замку - величезні камені з таємничими символами і зашифрованими готичними літерами (датуються XIV – XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Можна також смачно пообідати в новозбудованому равеліні в ресторані стилізованому під середньовіччя та придбати посуд з чорної гаварецької кераміки, що продається також в Підгірцях і Олеську.
20.00 – приїзд до Львова.


 


У вартість включено: екскурсійне і транспортне обслуговування згідно програми.

У вартість не включено : обід, додаткові програми, вхідні квитки.

Вартість вхідних квитків:

 

  • Олеський замок - 45 грн./особу дорослий; 30 грн./особу студентський, 9 грн./особу дитячий;
  • Підгорецький замок - 30 грн./особу дорослий і студентський, 9 грн./особу дитячий;
  • Золочівський замок - 45 грн./особу дорослий, 30 грн./особу студентський, 9 грн./особу дитячий.

Замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua