Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

Греція відкриває пляжі: на узбережжі черги охочих погрітися на сонці

На одному з найпопулярніших пляжів в Афінах люди навіть ставали у чергу, аби буквально зайняти своє місце під сонцем.

Греки позбігалися на узбережжя після відкриття понад 500 пляжів, відвідувати які до цього часу суворо заборонялося у зв’язку з пандемією. Греція досі намагається пройти тонку межу між захистом людей від коронавірусу і відродженням туристичного сектора, від якого залежить значна частина економіки країни, пише Reuters.

Для багатьох мешканців це був перший візит публічного місця, оскільки Греція тільки з початку травня почала послаблювати обмеження. Водночас це збіглося з першою тепловою хвилею року.

Шукачі сонця повинні були дотримуватися правил дистанціювання, що поширюються навіть на розміщення парасоль – на відстані 4 м. На 10 квадратних метрів допускається не більш ніж 40 людей.

На одному з найпопулярніших пляжів в Афінах люди навіть ставали у чергу, аби буквально зайняти своє місце під сонцем. Громадянам постійно нагадують про дотримання правил з дронів і гучномовців.

Leave a Reply: