Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 28.5 EUR: 31.5

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
Image Alt

Тури в Латвію

Рига – культурна столиця Балтіі. В Ризі вирує культурне життя. У Латвійській національній опері виступають артисти світового рівня , в концертних залах звучать концерти класичної та популярної музики. Виставкові зали знайомлять відвідувачів з творами класичного і сучасного мистецтва.
Архітектура Риги нескінченно різноманітна. Велич готичних церков , середньовіччя Старої Риги , пишність будівель стилю югенд , чарівність дерев’яної забудови роблять Ригу одним зі світових зразків архітектури. Прогулянка по вулицях Риги – це захоплююча подорож у світ історії .

У сувенірних крамничках Старої Риги можна придбати виготовлені вручну вироби прикладного мистецтва з бурштину , дерева , кераміки та інших матеріалів , а в міських супермаркетах – вибрати на свій смак високоякісні товари зарубіжних і місцевих виробників.

Рига – динамічно розвивається місто з сучасною інфраструктурою , високоякісним сервісом. Тут успішно формується творче і професійне середовище . Рига – найбільший діловий і культурний центр Балтії , де зручно проводити конференції , встановлювати бізнес-контакти .

Довідник туристу:

Транспорт

Таксі
У Ризі працює більше 40 таксомоторних компаній, найбільші з них пропонують послуги мінімум на трьох мовах: латиською, російською та англійською. Таксі найбільш популярних фірм можна викликати за наступними телефонами:
• «Baltic Taxi» +371 2000 85 00
• «Red Cab» +371 8000 13 13
• «Avoiss» +371 2554 45 55
• «Smile taxi» +371 2257 76 77
• «Lady Taxi» +371 2780 09 00.
У єдину таксомоторну довідкову службу можна зателефонувати за номером +371 8880.

Гроші

Латвійській лат – валюта Латвії

В готівковому обігу знаходяться купюри номіналом 5, 10, 20, 50, 100 і 500 латів, а також монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50 сантимів, 1 і 2 лати.

 

Корисні номери телефонів

Корисно пам’ятати і інші телефонні номери, які можуть стати в нагоді в надзвичайних ситуаціях, де вам дадуть відповідь латиською, російською та англійською мовами:
* У випадку втрати банківської картки – 67092555,
* Психологічна допомога в кризовій ситуації – 67222922,
* Пошукові та рятувальні роботи на морі – 67323103.
Інші телефони гарячих ліній працюють на латиською та російською мовами:
* Цілодобова ветеринарна допомога – 26539900;
* Аварійне відкриття: автозамки, дверей і сейфів – 29212680.

Свята

Офіційно відзначаються, дні
У Латвії офіційно відзначаються 15 святкових днів , які оголошені вихідними. У ці дні не працюють ні державні та муніципальні установи , ні промислові підприємства , закрито багато магазини і ринки , а громадський транспорт курсує за графіком вихідного дня.
Офіційними святковими днями є :
• 1 січня – Новий рік;
• Страсна п’ятниця , Перший і Другий дні Великодня ; * 1 травня – Свято праці і День скликання установчих зборів Латвійської Республіки ( в 1920 році);
• 4 травня – День проголошення Декларації про відновлення незалежності Латвійської Республіки в (1990 році);
• другу неділю травня – День матері ;
• Трійця;
• 23 і 24 червня – літнє сонцестояння : Ліго і Янов день ;
• 18 листопада – День проголошення Латвійської Республіки (у 1918 році);
• 31 грудня – проводи Старого року.
Святами державного значення є 4 травня і 18 листопада. Якщо ці дати випадають на суботу або неділю , то наступний робочий понеділок оголошується вихідним.
Частина з перерахованих християнських свят відзначається в неділю , проте цей день вже є вихідним , незалежно від того , чи оголошений він святковим днем чи ні. На неділю випадають Перший день Великодня , День матері і Трійця .
23 і 24 червня більшість латвійців відправляються на природу відзначати свято літнього сонцестояння у відповідності з традиціями предків. Так як латиші дуже тісно пов’язані з природою , то більша частина рижан відзначає літнє сонцестояння ввечері 23 червня біля багать в сільських дворах , на березі річки , озера чи моря.
Крім перерахованих свят в Латвії відзначається також кілька пам’ятних днів , коли вивішуються прапори в траурному оформленні.
Такими днями є :
• 25 березня до 14 червня – День пам’яті жертв комуністичного геноциду ( в 1941 і 1949 рр. . В ці дні в Сибіру були заслані десятки тисяч латвійських громадян);
• 4 липня – День пам’яті жертв єврейського геноциду (цього дня в 1941 році була спалена Ризька хоральна синагога ) ;
• 5 грудня – День пам’яті жертв тоталітарного комуністичного режиму ( в цей день поминають латишів , репресованих у 30-ті роки минулого сторіччя ) .

Посольства і консульства

У посольство своєї країни туристи можуть звертатися в надзвичайних ситуаціях, наприклад, залишившись без прожиткових або фінансових коштів, втративши паспорт, в разі тяжкої хвороби або смерті близьких. Залежно від законодавства і фінансових можливостей кожної країни потрапив у біду громадянину буде надана допомога.
Адреса консульства України (O. Kalpaka bulvāris 3, тел. 67243082)

Кухня

Знамените “Лідо”, ірландські та англійські паби, ресторани і кафе практично всі національні кухні на всі смаки і розміри гаманця. За містом багато затишних кафе і кабаків. Обов’язково спробуйте знамениту копчену курку, рибу всіх сортів і видів приготування, сир із кмином, запашний житній хліб, свіже домашнє пиво, м’ясні копченості, а для друзів захопіть ризький бальзам і шоколадні цукерки “Лайма”. Все дуже смачно і недорого!

Мова

Розмовляємо російською 🙂

У Латвії вам не доведеться шукати магазини і кафе з табличкою “говоримо по-російськи” – просто заходите і питайте, вам завжди будуть раді!

Цікаве

Колись кожен хто приїжджв до Латвії вважав обов’язковим послухати чудовий орган Домського Собору – відмінна традиція, яка заслуговує того, щоб його продовжити! У Ризі також є чудовий Оперний театр, Ризький російський театр, з більш ніж столітньою історією, – тут проходять фестивалі опери та балету, фольклорні свята. Латвія була господинею конкурсу “Євробачення 2003”, в Юрмалі щороку проходить конкурс молодих виконавців “Нова Хвиля”, фестиваль “Голосящий Кивин”.