Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
Image Alt

Тури в Польщу

Польща – дивовижна країна, яка гордиться своїми памятками історії та культури. Історія багатьох міст, замків, палаців, храмів приваблює туристів з року в рік з різних куточків світу. Зима в Польщі – це зима для лижників. Закопане – відоме як гірськолижна столиця Польщі. Туристи які хочуть оздоровитися в Польщі, обирають курорти Щавница, Криниця, Устронь, Велічка. З культурними надбаннями країни найкраще знайомитися у Кракові, Вроцлаві, Варшаві, Гданську.

Довідник туристу:

Погода і клімат

Польща розташована в зоні помірного клімату теплий перехід. У верхній частиніСудетів та Карпат спостерігаються ознаки гірського клімату. Влітку середня температура становить +17 °С на узбережжі до 19,3 °С в Нижній Сілезії і в безпосередній близькості від Тарнува. У зиму, приблизно від 0 °С Свіноуйсьце; -1 °С в Сілезькій низовині, воєводстві Любуському та балтійському узбережжі; -3 °С у Варшаві; нижче -5 градусів в регіоні Сувалки. Середньорічна температура коливається від більш 9 °С в безпосередній близькості від Вроцлава, Легниці іЗелена Гура до 6 °С в регіоні Сувалки.

Транспорт

Як у будь-якому великому європейському місті, у всіх польських мегаполісах ідеально налагоджена структура міського транспорту. Більшу його частину становлять автобуси і трамваї. У Варшаві до них приєднується одна гілка метро, а в Гдині, Любліні та м. Тихи навіть збереглися, такі милі нашому серцю, тролейбуси. Всі квитки на транспорт відрізняються тільки терміном дії. Тобто, купивши квиток, Ви можете їздити на будь-якому автобусі, трамваї і т.д. упродовж певного періоду часу, який може бути від однієї години до одного місяця. Цілком логічно, що чим довше діє квиток, тим дорожче він буде коштувати. Не менш логічно й те, що, купуючи квиток на більш тривалий термін, Ви, тим не менш, заощадите N-ну суму за рахунок більшої кількості поїздок. Таким чином, краще всього купувати квиток одразу на весь час перебування в Польщі, якщо, звичайно, ви плануєте користуватись міським транспортом. Єдиний, але вельми істотний мінус користування міським транспортом – його переповненість у години пік. Якщо доведеться їхати автобусом в той час, коли всі поляки повертаються з роботи додому, то Ви відразу ж згадайте недавнє соціалістичне минуле нашої країни з битком набитим транспортом і нервовим водієм.

Гроші

Грошовою одиницею Польщі є злотий. Згідно з чинним законодавством, з 1 травня 2004 року заборони на оплату послуг в Євро немає. Коли ви платите в Євро, а продавець бере в них оплату – ніхто з вас не порушує закон. Проте, закон говорить, що для проведення оплати в Євро обидві сторони повинні висловити згоду на це. Іншими словами ніхто не зобов’язаний приймати у вас Євро, точно також як і вимагати Євро в якості оплати. Для цього повинна бути присутнім «добра воля» обох сторін. Також відсутній жорсткий курс євро по відношенню до злотого. Тому одні дотримуються поточного курсу національного польського банку, інші встановлюють свій.

Чайові

5- 10% від суми замовлення.

Зв’язок

Міжнародний телефонний код Польщі +48. Найзручніший варіант – сотовий телефон. Для того, щоб спілкуватися по мобільному, можна підключити послугу роумінгу (як варіант, sms-роумінгу) або купити sim-карту в Польщі. Другий варіант – користуватися таксофоном. Купити картку для дзвінка з таксофона можна на пошті або в продуктовому магазині (найдешевша коштує 9 злотих). Є також і незвичні для українців карти, які призначені для відправки sms. Вуличні телефони, розмову в яких можна оплатити монетками, практично зникли з польських вулиць.

Корисні номери телефонів

Плануючи їхати до Польщі, запишіть корисні номери, які можуть стати Вам у нагоді: • 118 913 – довідкова (інформація про телефонні номери юридичних і приватних осіб) • 118 912 – інформація про міжнародні коди Збираючись в дорогу, кожна людина розраховує, що все пройде ідеально, але непередбачені ситуації на те й «непередбачені», що можуть статися коли і де завгодно. І краще бути до них підготовленими. Візьміть з собою список екстрених номерів, які діють на території всієї Польщі. Номери екстреного виклику (зі стаціонарних телефонів та таксофонів): • 999 – служба швидкої допомоги • 998 – бригада пожежних • 997 – поліція • 986 – міська варта Якщо виникла необхідність викликати допомогу з мобільного телефону, скористайтеся номером 112, по ньому Вас з’єднають з потрібними службами незалежно від використовуваної вами мережі. За цим номером можна отримати будь-яку допомогу, включаючи ту, для якої створені лінії 997, 998 і 999. Використання цих номерів актуально в місті. Якщо ж трапилася екстрена ситуація на природі, телефонуйте в спеціальні водні та гірські служби порятунку (WOPR, GOPR): • якщо Ви перебуваєте в горах: 601 100 300 • якщо Ви знаходитесь поблизу водойм: 601 100 100

Свята

Свят у Польщі не просто багато, а дуже багато! За їх кількістю країна займає третє місце після Португалії та Словаччини (там по 12 свят на рік), відзначаючи за рік 11 святкових дат. Поляки – завзяті католики, і головні свята пов’язані з релігійними подіями. Безумовно, найбільш шанований день у році – Різдво Христове. Згідно з традиційними засадам, за столом збирається вся родина, а для святкової трапези готується 12 страв. Урочисто і побожно відбувається обмін облатками, що передує початку різдвяної вечері. Якщо у Вас є знайомі в Польщі або Ви збираєтеся у гості до поляків, то слід пам’ятати про деякі милі традиції, що існують у цій країні. Інакше Ви ризикуєте ненавмисно образити господарів, зачепивши їх найкращі почуття. Якщо Ви запрошені в будинок, то господар обов’язково приготує Вам тапочки. Відмовитися від них означає образити господаря. На обід до поляків краще відправлятися сильно зголоднілим: привітна господиня наготує стільки смакоти, що Ви самі пошкодуєте, прийшовши в гості наївшимся.

Посольства і консульства

Контактна інформація Посольства та Генеральних консульств Республіки Польща в Україні. З усіх візових і консульських питань, пов’язаних iз поїздками до Польщі, проживанням, роботою або освітою у Польщі тощо, а також із запитаннями щодо Карти Поляка необхідно звертатися виключно до Консульського відділу Посольства та польських Генеральних Консульств в Україні. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві • Адреса: 01030 м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 60 • Тел. (38044) 284-0040 • Факс (38044) 234-9989 • E-mail: kijow.amb.wk@msz.gov.pl • Сайт: kijowkg.polemb.net Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові • Адреса: 79011 м. Львів, вул. Івана Франка, 110 • Тел. (38032) 297-0861 (до 63), 297-6677, 235-2160, 2601-000 • Факс (38032) 276-0974, 235-2177, 260-2938 • E-mail: konsulat@mail.lviv.ua • Сайт: lwowkg.polemb.net

Митниця

Іноземці, які в’їжджають на територію РП, зобов’язані заявити в польські митні органи про ввезення до Польщі національних та іноземних платіжних засобів, якщо їх розмір перевищує 10000 євро (десять тисяч). Також з території РП можна вивозити як національні, так і іноземні платіжні кошти, тільки в розмірі суми, декларованої при в’їзді (внесені до митної декларації), або маючи дозвіл на вивезення валюти іноземцем. З метою уникнення спірних випадків на кордоні при виїзді з Польщі рекомендується декларувати ввозяться платіжні засоби під час в’їзду на територію РП. Ввезення предметів особистого користування Особа, що в’їжджає до Польщі на тимчасове перебування, може привезти з собою предмети особистого користування, які будуть йому необхідні на час перебування. Митне заяву про ці предмети можна зробити в усній формі. Ввезені речі підлягають процедурі тимчасового ввезення з повним звільненням від митних зборів і без вимоги страхування. Предметами особистого користування є: • одяг, • туалетні приналежності, • особисті коштовності, • фотоапарати і кінокамери з фільмами і оснащенням для них, • відеокамери та переносне обладнання для відеозапису з касетами для них, • переносні: музичні інструменти, грамофони з платівками, пристрої для запису і відтворення звуку, радіоприймачі, телевізори, друкарські машинки, лічильні машинки, персональні комп’ютери, • біноклі, • інвалідні коляски, • спортивний інвентар, такий як: намети та іншої кемпінговий інвентар, рибальські снасті, спорядження для альпінізму, спорядження для пірнання, спорядження для полювання з набоями, велосипеди, каное і байдарки довжиною не більше 5,5 м, лижі, тенісні ракетки, дошки для серфінгу , парусні дошки для серфінгу, спорядження для гольфу, дельтаплани, парадельтаплани, • переносні апарати для діалізу і схожі медичні апарати, а також обладнання для цієї апаратури. Всі вищевказані предмети можна провозити в кількостях, обумовлених їх призначенням і термінами поїздки. Прикордонний митний пункт може зажадати пред’явити список ввозяться речей, якщо сума митних оплат і податків за товари, кінцевим пунктом ввезення яких є Польща, перевищить 5000 євро. Ці речі при виїзді з Польщі повинні бути вивезені. У випадку, якщо митниця вимагала складання списку при в’їзді особи, то, їдучи, його потрібно також пред’явити митним службам. Ввезення інших товарів, не оподатковуваних митом Не обкладаються митом – в рамках встановлених на деякі предмети кількісних норм – товари, що ввозяться в особистому багажі пасажира, що в’їжджає на територію Польщі, якщо їх кількість і різновид не вказують на комерційні цілі. Ці товари також не обкладаються акцизним податком та податком на товари і послуги (ПДВ). Встановлено такі кількісні норми: • алкогольні напої: • спиртовмісні та алкогольні напої, крім вина і пива, – не більше 1 л разом, • вино – не більше 2 л, • пиво – не більше 5 л, • тютюн і тютюнові вироби: • сигарети – не більше 40 штук або • тонкі сигари – не більше 100 штук або • сигари – не більше 50 штук або • тютюн, нюхальний тютюн – не більше 250 г • парфуми: не більше 50 мл і туалетна вода: не більше 250 мл • лікарські засоби – у кількості, призначеному для власних потреб пасажира. Умовою звільнення від мита у рамках встановлених норм на спиртні напої, тютюн і тютюнові вироби є вік пасажира 18 років. Особожденіем від мита у рамках встановлених кількісних норм пасажир може скористатися не частіше, ніж один раз на місяць. Загальна сума товарів, що не входять в перелік, що провозяться в особистому багажі та звільнених від мита, не може перевищувати 175 євро, у випадку, якщо пасажир не досяг 15 років – 90 євро.

Пляжі

Широкі і вузькі, з білим і з жовтим піском, вітряні і тихі – пляжі Польщі можуть бути самими різними, але в одному вони будуть завжди однакові: всі пляжі щиро люблять як і поляки, так і приїжджі на відпочинок туристи! Бурхливі води Балтики, що прогріваються влітку до 17-22 градусів, охолодять розпалене тіло і збуджений розум. Якщо побачите над пляжем зоряно-блакитний прапор ЄС, знайте, це означає найвищий рівень чистоти даного місця, а також його зручності, комфорту (в тому числі, для дітей) та повної безпеки.

Готелі

Польща – це прекрасне місце для відпочинку і туризму, тому що в Польщі готелі на будь-який смак і гаманець. Молодіжні готелі Польщі пропонують різноманітні розваги, різні коктейлі в барах і безліч казкових відчуттів. Також ви можете обрати для відпочинку історичні готелі Польщі – готелі, які розташовані в старовинних особняках, палацах і замках. У нас Ви завжди знайдете різні путівки в кращі готелі Польщі, які може запропонувати Польща. Постійно оновлюється каталог готелів Польщі, де присутні всі готелі Польщі і вичерпний опис готелів, а також незначний огляд готелів Польщі. Відпочинок в Польщі гарантує різні види розваг не тільки для себе, але і для всієї сім’ї в затишному готелі. Ми завжди Вам запропонуємо різні готелі Польщі, доступні ціни які приготувала для Вас Польща. Карта готелів Польщі значно розширилася, а рівень обслуговування виріс до прийнятих стандартів індустрії розваг і відпочинку.

Кухня

Польщу називають “країною костьолів і замків”, з її багатою історією. Польща порадує туристів чудовим відпочинком з доступними оздоровчими центрами і курортами, гірськолижними трасами і неймовірними історичними місцями, все частіше стає місцем відпочинку охочих не лише побачити місця великих битв і середньовічних фортець, але й смачно поїсти. Польська кухня з її ситною їжею і любов’ю до кислих соусів, якісно виділяється із усієї європейської кухні. І хоча в Польщі широко використовують вершкове масло і сметану, що значно підвищує вартість страв, ціна повноцінного обіду тут значно нижче, ніж у сусідніх країнах. Доступність і оригінальність традиційної їжі послужили основною причиною зростання популярності кулінарного туризму в цій східноєвропейській країні.

Шопінг

Від гіпермаркетів до ринків, від ексклюзивних бутіків до купецьких домів з традиціями. У Польщі можна робити покупки скрізь, де тільки заманеться. Якщо любиш – швидко чи з розмахом, серед ночі, або просто з нагоди недільної прогулянки. Головні вулиці великих міст, пішохідні зони та площі всіяні антикварними магазинами, супермаркетами–“галереями”, бутіками-люкс, майстернями проектувальників моди, книжковими магазинами клубного типу, де поміж полиць розставлені кавові столики, а також кондитерськими і традиційними пекарнями (варшавська Blikle, краківська Wentzel, познанська Elite). Варшавська «Аркадія», «Галерея Домініканська» поблизу вроцлавського Старого міста, а також Краківська Галерея поряд із залізничним вокзалом – це гіганти, в яких можна провести весь день. Зробити покупки, пообідати, подивитися кінофільм, а дітей відправити на їхні розваги – у ігрові зали чи на каток.

Відпочинок

Відпочинок в Польщі покращить Ваше здоров’я і подарує зарядом бадьорості до наступної відпустки, і можливо ви знову захочете провести свій відпочинок в Польщі. Тури в Польщу – це не тільки відпочинок в країні, де смачна кухня і низькі в порівнянні із Західною Європою ціни, Польща – розвинена європейська країна із давніми культурними традиціями і багатою історією. Відпочинок в Польщі – це не тільки відпочинок, але і відмінна можливість покращити здоров’я на численних лікувально-оздоровчих курортах. Гірськолижний відпочинок в Польщі – це хороший сервіс при доступних цінах і інфраструктура гірськолижних центрів, що швидко розвивається, а рівень катання тут нітрохи не гірший, ніж в знаменитій своїми гірськолижними курортами Чехії. А для шанувальників водного спорту Польща – це тури на відпочинок на мазурських озерах в оточенні живописної природи.

Пляжний відпочинок

Польська Балтика вигідно відрізняється від середземноморського узбережжя м’яким нежарким кліматом і мілководдям: на пляжі Вам не страшно буде відпустити дітей купатися, тому що море біля берега зовсім неглибоке. Курортні берегові лінії заповнені вишуканими ресторанами і затишними маленькими барами, де можна спробувати морські делікатеси, головний з яких – риба, приготовлена в самих різних варіантах. Зупинитися можна в готелях, приватних пансіонатах і на квартирах. Однак, плануючи поїздку в розпал сезону, подбайте про місце проживання заздалегідь, щоб не залишитися зовсім без притулку.