Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
Image Alt

Тури в Румунію

 

 

Румунія — 12-та за величиною країна в Європі та сьома за чисельністю населення країна-член Європейського Союзу, яка має приблизно 20 мільйонів жителів. Столиця і найбільше місто — Бухарест. Інші основні міські райони включають: Клуж-Напока, Тімішоара, Ясси, Констанца, Крайова, Брашов та Галац.

Румунія — це одна з наймальовничіших країн Європи з чудовим природним різноманіттям, чарівною провінцією і чудовими старовинними містами. Вона являє собою унікальний історичний і культурний синтез Балкан та Західної Європи, який надає їй такий контраст і колорит. Найпопулярнішим туристичним регіоном (крім Бухареста) є таємнича Трансільванія, яка асоціюється з легендами про Дракулу, має безліч старовинних саксонських сіл і чудових замків.