Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
Image Alt

Авіа Тури в Ізраїль – Паломницькі та Екскурсійні

Весь Ізраїль за 6 днів

від 40740₴ (від 970* у.о)
Краків/Будапешт(Польща/Угорщина) – Тель-Авів – Єрусалим…
6 днів
3+

Дати турів: 17.01.23 – 23.01.23 …
7 днів
12+


Сторінками Біблії

45360₴ (1080 у.о.)
Молдова/Польща – Тель-Авів(Ізраїль) – Молдова/Польща…
8 Днів
4+


В паломницьких турах в Ізраїль 2019 ви можете відвідати стародавній Єрусалим та Стіну Плачу, Мечеть Омара і храм Гробу Господнього. Ви зможете побувати в Хайфі, де стоїть дивовижний Бахайський храм. А також  побувати в Вифлеємі та Назареті, де родився і жив Ісус Христос. Відвідаєте пустелю Негев і побуваєте на березі Мертвого моря.  Ми пропонуємо Паломницькі та Екскурсійні Авіа Тури в Ізраїль з Києва.тури в Ізраїль

Відпочинок в Ізраїлі важко уявити без відвідування цього унікального природного заповідника. Рівень його поверхні на 400 м нижче рівня світового океану, а концентрація солей в десять разів перевищує звичайну морську. Западина Мертвого моря – найнижче місце на землі, воно містить більше мінералів, ніж будь-яка інша природна водойма .Ніяка риба не може існувати в цій пересоленій воді. Воно поповнюється водами річки Йордан і мінеральних джерел У кожному літрі води Мертвого моря міститься 320 грамів солей та мінералів. Шовковиста, чорна і густа грязь, що в багатьох місцях покриває його дно, також багата цілющими мінералами і використовується не тільки як цінний лікувальний препарат, але і як природна косметична мазь.
Ізраїль – це також і  сучасна країна, яка пропонує всім бажаючим тури на любий смак.
Ізраїль – невеличка країна. То ж  переїзд  не забере багато часу і не викличе втоми.  Ви назавжди залишитесь зачаровані цією святою та вічно прекрасною землею.

Держава  Ізраїль
Форма правління: парламентська демократія
Столиця: Єрусалим
Площа: 21.643 кв. км
Населення: 7 млн. чоловік
Віросповідання: 76.5% євреї, 16% мусульмани, 2% християни, 1.5% друзи.
Державна мова: іврит, арабська
Валюта: новий ізраїльський шекель
Межнародний телефонний код: 972
Інтернет-домен: il

Подорож до ізраїлю

Ізраїль – країна Близького Сходу, що знаходиться на вузькому клаптику суші, який з’єднує Азію з Африкою.
Ізраїль – развинута країна, розташована в регіоні, для якого характерні географичне та кліматичне розмаїття. На півночі –  засніжені гори,  на півдні  – випалені сонцем пустелі; а поруч з уквітчаними сучасними містами – безлюдні простори. В Израиле – країні з багатим історичним минулим, на святому місці для трьох  релігій, є чимало історичних пам’ятників і релігійних святинь.Клімат країни сприяє можливості подорожувати 12 місяців у році.

Державна символіка
Прапор  Ізраїля – це дві блакитні полоси на білому полі, з зіркою Давида між ними.
Гімн – «А-Тіква» («Надія»). Слова написав поет Нафталі Герц Імбер, музика – народна румунська пісня. В 1933 году «А-Тіква» було обрано гімном сіоністського руху, а з проголошенням Держави Ізраїль стала національним гімном країни. Однак кнесет визнав цю пісню в якості офіційного гімну лише в 2004 році.
Символом  Ізраїля є мінора (семисвічник), яка пов’язує нову Державу Ізраїль з його блискучим минулим .

Форма правління 
Очолює державу президент, але його роль швидше символічна й репрезентативна. Фактично країною керує орган законодавчої влади (кнесет), орган виконавчої влади (уряд), а також органи судової влади.
Законодавча влада  представлена кнесетом (парламент), що налічує  120 парламентарів, які обираються раз в чотири роки на загальних виборах. Кнесет вводить закони, приймає політичні рішення, обирає президента і уряд а також контролює його діяльність.
Роль виконавчої влади відіграє уряд, який відповідає за виконання законів, прийнятих кнесетом, і за правильне управління державою. Прем’єр міністр – є членом кнесета, який формує уряд. Від моменту заснування Держави Ізраїль жодна партія не отримала в кнесеті абсолютну більшість. Тому всі уряди в Ізраїлі були й залишаються  коаліційними.
Юридична влада на чолі з Верховним Судом відповідає за підтримку законності в країні. Окрім цього в країні діють: суд по трудових питаннях, військовий суд та релігійні суди.

Економіка
Економіка Ізраїля – це історія успіху. Хоча країна практично не має природних ресурсів та незважаючи на війни,  Ізраїль належить до числа самих процвітаючих країн світу. Найсуттєвішими причинами економічного процвітання – це іноземна допомога та кваліфікована робоча сила. Спочатку Ізраїль в основному імпортував цитрусові, а також алмази и деякі промислові продукти. Сьогодні основну частину экспорта складають продукти високих технологій в самих різних областях, таких, як електроніка, програмне забезпечення, комп’ютери, оптика, засоби комунікацій та медичне обладнання.  До числа інших процвітаючих областей економіки належать: фармацевтика, хімічна промисловість, туризм, військова промисловість.

Населення
Населення Ізраїля налічує близько 6.9 млн. чоловік.
Найбільш характерною рисою населення  – є його різноманітність. Окрім головного критерію поділу  на євреїв (80%) и арабів (20%) існує ще багато інших критеріїв. Так, наприклад, євреї поділяються на релігійних і світських. Також і араби в свою чергу на: мусульман, християн і друзів. До того ж тут  живуть невеликі етнічні та релігійні групи, такі, як черкеси та самаритяни.
З моменту проголошення Держави Ізраїль – його населення збільшилось майже в десять разів, в основному за рахунок іміграції євреїв з усіх куточків світу. Сьогодні Ізраїль – густонаселена країна, навіть якщо в деяких її районах густота населення невисока.

Мова
Державними мовами в Ізраїлі є іврит та арабська. Англійська – основна мова,що використовується для спілкування з зовнішнім світом. Більшість ізраїльтян володіють англійською і, як правило, вуличні знаки та надписи продубльовані англійською.
Іврит – найпоширеніша мова,якою розмовляє близько шести мільйонів осіб.
Державні мови та англійська – є обов’язковими предметами в школі.

Довідник туристу:

Відпочинок в Ізраїлі на мертвому морі

Погода і клімат

В Ізраїлі різноманітний клімат – від помірного до тропічного з великою кількістю сонячних днів. З листопада по травень триває дощовий зимовий сезон (температура січня 6-14 ° С, на південному заході Мертвого моря до 18 ° С), , решту часу – сухий літній період (температура липня і серпня 24-28 ° С, а подекуди до 36 ° С). Рясні дощі випадають на півночі та в центрі країни, набагато менше – у північному Негеві, на півдні їх майже не буває. Багато річок влітку пересихають.

Путівки в Ізраїль

Транспорт

АВТОБУСНИЙ ТРАНСПОРТ

Автобус – найпопулярніший  транспорт в Ізраїлі. Більшість автобусних ліній не працюють в суботу (“шабат”) та в дні єврейських свят. Міські автобуси в Єрусалимі працюють с 06:00 до 24:00. Вхід тільки через передні двері. Вартість проїзду по внутрішніх міських маршрутах приблизно 1,2 USD .

ТАКСІ

.Всі таксі обладнані лічильниками. Згідно закону вони повинні бути обов’язково включені. Таксі – єдиний вид транспорту, який працює в суботу і святкові дні. Вартість проїзду 3 шекеля / км.
Передбачені тарифи:
(0) – додатковий (при замовленні по телефону);
(1) – звичайний;
(2) – звичайний плюс 25% доплата за обслуговування в нічний час (з 21:00 до 05:30), в суботу та святкові дні.

Великою популярністю користуються маршрутні таксі “Шерут”. Вартість переїзду – 4,5 шекеля  і не залежить від кількості пасажирів.
В Ізраїлі існує система туристичних таксі, водії яких ліцензовані гіди. На дверях машин емблема Міністерства (дві особи, які несуть велике гроно винограду). В такому таксі можна здійснити екскурсію по місту.

ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ

У великих містах ІзраЇля і в міжнародному аеропорту ім. Бен-Гуріона є філії основних компаній, які займаються орендою автомобілів. Орендувати автомобіль може особа, який виповнився 21 рік і має діючі водійські права а також міжнародну кредитну картку. Гарячі тури в ізраїль

Гроші

Офіційна валюта – новий шекель (NIS). Один шекель = 100 агорот,( “агора” ). 1 USD = 4,3NIS . В обігу є банкноти в 200, 100, 50 и 20 шекелів, монети номіналом 1, 5 и 10 шекелів, а також 50, 10 і 5 агорот. Ввіз в країну місцевої та іноземної валюти необмежено. Обмін валюти здійснюється в банках та обмінних пунктах, в готелях і на пошті. Більшість банків відкриті з неділі по четвер з 08:30 до 12:00 і в неділю, вівторок, четвер з 16:00 до 18:00. Перед єврейським святами банки працюють з 08:30 до 12:00. Шекелі можна обміняти на іноземну валюту в банках аеропорта  не більше 500 USD або в еквіваленті на іншу валюту. Шекелі, що перевищують вказану суму і залишились в туриста після відвідання Ізраїля (не більше 5000 USD ) можна обміняти при пред’явленні квитанції банку, яка підтверджує їх отримання шляхом обміну іноземної  валюти.

КРЕДИТНІ КАРТИ

В Ізраїлі розповсюджені основні види кредитних карток (American Express, Diner’s Club, Visa, Mastercard/ Access/ Eurocard). З карток Visa або Mastercard/ Access/ Eurocard можна знімати кошти в відділеннях відповідних банків або в  банківських автоматах. Туристи мають право відкривати рахунки в шекелях або  валютні рахунки в банку.

Зв’язок

Міжнародний телефонний код Ізраїля – 972.
При прямому дзвінку з-за кордону “0” набирати не потрібно.

Телефонні коди деяких регіонів Ізраїля: Єрусалим – 02; Тель-Авів – Яффо – 03; Хайфа, Акко – 04; Галілея,  Назарет – 06; Ейлат і пустеля Негев – 08; південне узбережя від Тель-Авіва – 08; північне узбережжя від Тель-Авіва – 09.

Всі телефони-автомати  працюють від магнітних карточк (на івриті – “телекарт”). Їх можна придбати в поштових відділеннях. Вартість: 12, 24 і 48 шекелів. В маленьких магазинах є телефони-автомати, які приймають шекелі.

– Поліція – 100;
– Швидка допомога – 101;
– Пожежна служба – 102;
– Міська довідкова служба – 106;
– Туристична поліція в Єрусалимі – 539-12-54;
– Довідкова телефонних номерів в Ізраїлі – 144 (безкоштовно з телефона-автомата).
– Християнський центр інформації: 627-26-92.

Бюро інформації для туристів в Єрусалимі:
– пл. Сафра: 625-88-44, 629-60-41;
– Яффські ворота: 628-03-82.

Свята

Єврейські святкування відбуваються за місячним календарем, тому щороку свята припадають на різні дні григоріанського календара. Вони починаються, як і субота (“шабат”), після заходу сонця ввечері попереднього дня і закінчуються точно через добу після заходу сонця наступного дня. В святкові дні і в суботу всі громадські заклади, міністерства, офіси та магазини закриті. Не працює громадський транспорт. Відкриті  ресторани, кінотеатри, нічні клуби, дискотеки. Мечеті і Храмова гора в дні Рамадана доступні лише для мусульман.

Кухня

Місцева кухня відрізняється багатством і різномаїттям. Є багато різних ресторанів: китайські, російські, французькі, індійські, мароканські. Обов’язково скуштуйте національні блюда – фалафель в піті або “рибу Святого Петра”. Ізраїльським делікатесам  присвоєно – “єрусалимські”. Перш за все, це “меорав єрушалмі” (єрусалимське жарке)  з різними видами курячого м’яса: грудинка, пупок, серце и печінка.  Все це  приправлено цибулею і “фірмовими добавками”, які в кажному куточку країни – інші. .

КОШЕРНА ЇДА

Ритуальні єврейські закони забороняють їсти блюда з свинини чи ракоподібних. Окрім цього, молочні та м’ясні страви необхідно готувати й подавати окремо. Такі стави і називають  кошерними. Кошерність їди дотримується в більшості готелів, ресторанів та супермаркетів, але в багатьох районах країни працюють також некошерні ресторани і магазини.

Шопінг

Більшість магазинів працюють з неділі по четвер з 09:00 до 19:00, в п’ятницю до 14:00. Деякі мають обідню перерву  13.00 – 16.00. Великі торгівельні центри: У будні відкриті з 08:00 до 22:00.

АНТИКВАРНІ ВИРОБИ

Антикварні вироби, виготовлені до 1700 р., визначені діючим законодавством як предмети ручної роботи. Їх можна вивозити з Ізраїля тільки на основі письмового рішення директора управління . При цьому до продажної ціни додається 10% податку на експорт.

Мова

В Ізраїлі дві державні мови – іврит і арабська. Значного поширення як розмовна – отримала російська мова. Назви вулиць, дорожніх знаків дублюється на івриті, арабській та англійській мовах.