Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

Image Alt

Тури у Великобританію

Великобританія , що уособлює собою як багатовікову історію , так і сучасну цивілізацію , поєднує в собі стародавні традиції та унікальні пам’ятки архітектури з ультрасучасними бізнес центрами і модними кафе .
Історичні області Великобританії – Англія , Уельс , Шотландія і Північна Ірландія – фактично є чотирма різними країнами зі своїми особливостями.
В Англії зосереджена найбільша кількість об’єктів культурної спадщини. Тут знаходиться Лондон – місто, багате архітектурними пам’ятками , театрами , нічним життям , магазинами , ресторанами , музеями та художніми галереями. Віндзор , Оксфорд , Кембридж , Йорк , Бат , Бірмінгем , Манчестер , Ліверпуль – далеко не повний список міст , які треба відвідати в Англії. Ще однією яскравою пам’яткою цій області є Стоунхендж , найзагадковіший пам’ятник Великобританії .
Шотландія – це гори , озера , вересові пустки , звуки волинки , традиційний віскі. Тут можна побачити куточки дикої природи. Шотландія є раєм для орнітологів ; на островах створені численні заповідники морських птахів.
Уельс радує туристів різноманітністю ландшафту , чудесними замками та гостинністю. Приблизно п’ята його частина має статус національного парку.
Північна Ірландія небагата культурними пам’ятками , зате тут можна подивитися на унікальний природний пам’ятник – Стежку Велетнів , занесений до списку Фонду Світового Історичного Спадщини .
Кращий час для відвідин Великобританії – період з квітня по вересень , коли тепло , не так багато опадів і відкривається більшість пам’яток . У липні і серпні настає пік відвідуваності – в країну приїжджає близько 1,5 мільйонів туристів , тому на ці місяці поїздку краще не планувати .
Державним та розмовною мовою більшої частини населення Великобританії є англійська . Частина ірландців, Уельсу і гелов користується також і своїми мовами , що відносяться до кельтської групі.