Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
Image Alt

Автобусні Тури на День Святого Валентина зі Львова

Відень+Прага

54 €* від 44 €*
Львів – Відень – Прага – Львів Дати виїздів При бронюванні до 30.06 Базова ціна 16.10.2020 56€* + 35€ 74€*…
4 Дні
3 +


Подорож в термальний рай

від 64€* від 49€*
Львів – Сентендре – Егер – Егерсалок – Будапешт – Львів Шопінг та відвідування термальних купалень в програмі туру! Гайда…
4 Днів
4+


14 лютого – відоме всім свято – свято всіх закоханих, іменований днем ​​Святого Валентина! А значить – це прекрасний привід подарувати своїй другій половинці незабутній вік-енд у вигляді романтичної подорожі. Не сумнівайтеся – тур на День Св. Валентина – шикарна ідея для подарунка!

Купуючи тур на День Святого Валентина, будьте впевнені, що Ви зможете повністю догодити своїй коханій або коханого, а наші менеджери неодмінно докладуть усіх зусиль, для організації кращого відпочинку для Вас.

В якості екскурсійного автобусного туру на день Святого Валентина запропонуємо цікаві програми для закоханих, дуже популярні в цей час тури до Угорщини, тури в Словенію та тури в Чехію.

У Вас буде фантастична можливість зробити сюрприз своїй другій половинці – зізнатися в любові або навіть зробити пропозицію руки і серця. Подарувавши такий сюрприз на честь свята всіх закоханих – Ви можливо навіть виконаєте найзаповітнішу мрію своєї другої половинки!