Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

4 дні
4+ РоківЛьвів – Любляна – Блед – Трієст – Егер – Егерсалок – Львів

Дати виїздів :

 • червень 27.06
 • серпень 23.08
Ціна на  виїзди
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
при бронюванні до 31.05 90€+15€*99€
базова ціна100€+15€*115€
ціна на місця в останньому ряді

*при бронюванні поїздки в Блед

Автобус може бути замінений на автобус відповідної вмістимості (мікроавтобус, з кондиціонером, відкидними кріслами, телевізором)

 • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному ( кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для відкриття візи.
 • Отриманий інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 20 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов’язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п’ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з : вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, оплат доріг, (паркувань) і/або послуг гіда та/або резервації всіх цих послуг.
 • Під час туру ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля та автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Питання з приводу бронювання:
тел: (032) 225-72-70
тел: (032) 2590259
(067) 313-06-05
Кухмістер Мар’ян
е-почта: manager7@gal-cruise.com.ua с темою листа «Заявка» або«Запит» 
Скайп: Marian Gal Cruise
icq: 430386988 
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  Збір групи 15-00 , виїзд 15-30
 • Час повернення

  приїзд орієнтовно в 23-00

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Збір групи 15-00 , виїзд 15-30 , перетин угорського кордону,нічний переїзд в Словенію
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд в Любляну,одну з найгарніших і найзеленіших столиць світу.Любляна знаходиться між Альпами і Адріатичним морем на березі чарівної річки Любляниці.Оглядова екскурсія , під час якої ми зможем дізнатись знамениту легенду про місцевого дракона , побачити Єпископський палац,Тримостівя,церкву Трійці,і звичайно ж бажаючі зможуть піднятись до Люблянського  граду, з якого відкривається неймовірний краєвид на Альпи і більшу частину Словенії.У вільний час пропонуєм відвідати найгарніше місто Альп –Блед (трансфер 15 євро )Блед-розташований в самому серці Альп,і мабуть немає жодної людини,яка б не бачила листівок з Бледу або обоїв робочого столу.Пейзаж з Бледською церквою посередині озера і Бледським замком заворожує з першого погляду.Поселення в готель,нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок,вільний час в Любляні.- факультативно пропонуєм екскурсію в Трієст(25€) Місто, що славиться своєрідною атмосферою, бо в його архітектурі поєднались три культури. Місто тримає в собі відбиток 600-річного австрійського правління, незламний дух Стародавнього Риму та невпинний культурний вплив сусідньої Словенії. Художній та культурний спадок Трієсту також пов’язаний з його особливим прикордонним розташуванням – тут можна знайти римську архітектуру, будівлі Австро-Угорського періоду та будови мішаного середземноморського стилю. Це чарівне містечко розкинулось між морським узбережжям та могутніми АльпійськимиВвечері збір групи , нічний  переїзд  в Угорщину.
4

ДЕНЬ 4:

Приїзд в Егер , вільний час в місті.-факультативно пропонуєм екскурсію Егером(екскурсія 5 євро).Егер вразить вас своєю красою.Місто побудоване в стилі барокко.Під час екскурсії ми зможе побачити місцевий театр,будівлю ліцею,ісламський мінарет,церкву св Антонія,собор Егера,і звичайно фортецю 13 ст з якої відкривається вид на всю околицю.-факультативно пропонуєм відвідати унікальну купальню і Велнес-купальню в Егерсалокку.Угорське "Памуккале",дивовижні пейзажі оточують цю купальню.Справжня соляна гора знаходиться всього кілька кроків від купальні.Тут можна не тільки покупатись на славу , але і зробити гарні фотографії (трансфер 5 євро).В склад комплексу входить фітнес центр , сауни, бані , масажні салони , комплекс пропонує такі послуги як : обгортування,аромотерапія,винна терапія,таласотерапія,медові,винні,пивні і льодові спа-процедури.Збір групи,переїзд у Львів , приїзд орієнтовно в 23-00.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів-Любляна-Блед-Трієст-Егер-Егерсалок-Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит