Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

5 Днів
4+ РоківЛьвів – Рим – Львів

Дати виїздів :

Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
 • Особи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  13:30
 • Час повернення

  15:50
 • У вартості

  авіа переліт по маршруту;
  проживання в готелі 4 ночі зі сніданками та вечерями;
  супровід духівника та керівника групи;
  2 екскурсії: «Рим - вічне місто», «Християнський Рим»;
  громадський транспорт для переїзду до Риму (литовище-готель-литовище).
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті;
  харчування, не передбачене програмою;
  вхідні квитки;
  для осіб, які немають біометричних паспортів - консульский збір 35€ + візовий збір 26€;
  медичне страхування від 70 грн;
  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Трансфер до летовища.
Виліт 13:30. Прибуття у Рим 14:50 Приліт до величного міста Рим. Переїзд громадським транспортом до готелю. Поселення у готель.
Після короткої перерви ознайомлення з містом.
Екскурсія "Рим – вічне місто"! Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття ... Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія - ​​від захвату і краси затамовується дихання ... І розуміємо, що Рим не так місто, як всі інші. У нього є своє зваблювання, яке важко визначити і яке належить тільки йому одному - "Вічному Місту" ...
Вечеря.
Нічліг
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ за власний рахунок!
Екскурсія «Християнський Рим»
Під час екскурсії ви побачите:
Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а так же земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях і перст святого апостола Фоми, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);
Церкву Спасителя "на Святих Сходах" (де знаходяться сходи з палацу Пілата, на яку ступав Спаситель, ікона "Нерукотворний образ Спасителя");
Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Трапези, верхній обруч колодязя коло якого Спаситель говорив з самаритянкою),
Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини);
Церкву святого Калліста (де покояться мощі священомученика Климента і святого рівноапостольного Кирила, десниця святого Ігнатія богоносця, залишки ранньохристиянської базиліки IV століття з настінними фресками IX і XI століть);
Базиліку Божої Матері "Великої" (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері "Благо римського народу");
Церкву святої Пракседи і Пуденціана (де в крипті зберігаються мощі двох римських мучениць: Пракседи і Пуденціани; - мощі багатьох мучеників, перенесених з катакомб, і верхня частина стовпа бичування Христа);
Церква святого Петра "в веригах" (де зберігаються вериги (ланцюги) апостола Петра і мощі святих мучеників Маккавеї).
Вільний час.
Пропонуємо на вибір:
Рекомендуємо ексклюзивну екскурсію «Один день у Ватикані (САДИ ВАТИКАНУ І ЙОГО МУЗЕЇ)» (45€).
На теперішній час велику популярність здобули знамениті Ватиканські сади, які стали своєрідним символом Держави. Цю екскурсію називаємо ексклюзивною тому, що побачити красу Ватикану із середини, а не з висоти купола св.. Петра, дано не кожному!!! Якщо в музеї Ватикану може попасти кожен, то у сади впускають по особливим дозволам.
САДИ ВАТИКАНУ – святе місце, серце християнської культури та релігії, жива легенда і музей під відкритим небом.
Відправною точкою екскурсії є зустріч з Швейцарськими Гвардійцями, які забезпечують безпеку Папи і стежать за порядком. Наступним пунктом буде відвідування УСИПАЛЬНИЦІ РИМСЬКИХ ПАП, потім ОГЛЯД ВСІЄЇ ТЕРИТОРІЇ Ватикану, а також Собор Святого Петра. Під час екскурсії Ви побачите вертолітний майданчик Папи, його герб, виконаний на газоні з квітів із стриженого самшиту. Газон розділений на дві частини, одна з яких незмінна, на ній зображені ключі Святого Петра, інша змінюється разом з папами. Папи обираються зі знатних родів і мають свої геральдичні символи. Кожен куточок садів пов'язаний з історією Італії, католицтва, та й всієї нашої цивілізації.
У Вас буде можливість випити чашечку кави в "Папській трапезній". А надзвичайністю цієї екскурсії буде ексклюзивна можливість побачити Сади Ватикану. Велика розмаїтість рідкісних екзотичних рослин і велика кількість величезних дерев, що ростуть на протязі багатьох століть.
Екскурсія включає:
- Екскурсія «Сади Ватикану»
- Перерва на каву в «Папській їдальні»
- Екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела»
- Собор св.Петра
Ця екскурсія єдиний спосіб для відвідувачів побувати на території держави Ватикан і ПРОЙТИ ПО ВСІЙ ЙОГО ТЕРИТОРІЇ.
Або Екскурсія Музеї Ватикану без входу у Сади Ватикану (30€)
Ватикан - найменша в світі держава, незважаючи на те, Ватикан має всі атрибути влади: герб, прапор, свою валюту, поштові марки, сучасні засоби масової інформації. Держава в державі - так ще називають Ватикан, бо він розташований в серці Італії - Римі.
Під час екскурсії Ви доторкнетеся до великої історії християнства, багато дізнаєтеся про резиденції Папи Римського, а також чому саме у Ватикані був побудований найбільший в світі Собор Святого Петра, як збиралися з усього світу експонати музейного комплексу.
Ви потрапите на оглядовий майданчик з видом на Ватиканські сади і Двір Шишки, почуєте розповідь про колекції античної скульптури в Піо-Клементійскому Музеї. Ви з задоволенням відвідаєте зал Муз, зал Звірів, Круглий зал, зал Грецького хреста, Вас вразить галерея гобеленів, знаменита Пінакотека - художня галерея відомих італійських художників. Ви зайдете в найбільшу Сикстинську Капелу в ній стіни розписані фресками Росселіні, Ботічеллі, Перуджино, і великого Мікеланжело. Найвідоміші фрески "Cотвореніє світу" і "Страшний суд". Ви побачите, де поховані Папи, а також найголовніше - мощі святого Петра.
Час на особисту молитву.
Вільний час.
Вечеря.
Повернення у готель. Нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок.
Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом за власний рахунок!
Ми відвідаємо український собор св.Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. На довгі роки цей собор був головним храмом Української Греко-Католицької Церкви. Це надзвичайно гарний храм, повністю вкритий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. У цьому соборі у нас відбудеться Літургія в українському обряді.
Вільний час.
Вечеря.
Повернення у готель. Нічліг.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок.
Екскурсія по приморській частині Риму: Вілла Д'Есте в Тіволі, містечко Арічча, озеро Неми, Альбано та папська резиденція в Кастель Гандольфо (68€).
Під час екскурсії по пригородам Риму ви познайомитесь з різноманіттям природи та архітектури і відчуєте справжню італійську гостинність.
Екскурсія розпочнеться з моменту відвідування містечка Тіволі, з якого відкривається панорамний вид на "вічне місто". Тіволі знамените віллою Д'Есте XVI століття з символічним садом і складною системою фонтанів. Саме їх прагнув перевершити цар Петро I, що будує каскади фонтанів у Петергофі. ВІлла Д'Есте внесена в список всесвітнього культурного насліддя ЮНЕСКО.
У продовж нашої екскурсії ми побачимо Альбанські гори. Тут розташувалося невеличке містечко Аричі, в якому готуються традиційні поркети - жарений рулет з свинини з спеціями в формі цільного поросятка. Саме в Аричче готують поркети, відмічені знаком якості ІГП.
Підкрепившись блюдами італійської кухні та спробувавши домашнього вина, ви продовжите екскурсію і відправитесь насолоджуватися природою Італії на озеро Неми і Альбано. З панорамних майданчиків вам відкриваються вражаючі види на озера, гори та міста. В одному з них - в Кастель-Гандольфо - з XVII століття знаходиться літня резиденція глави католицької церкви.
Завершиться екскурсія по околицях італійської столиці ввечері поверненням до Риму.
Вечеря.
Повернення у готель. Нічліг.
5

ДЕНЬ 5:

Раннє виселення. Сніданок сухий пайок. Переїзд на летовище. 12:25 виліт до України. 15:50 приліт. Посадка у трансфер. Переїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Рим - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит