Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 28.5 EUR: 31.5

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
4 дні 

Дорогі вчителі та випускники!
Пропонуємо Вам незвично та незабутньо відсвяткувати закінчення школи!

Вартість туру з особи при розрахунку 30 осіб + 1 (безкоштовно): 3.340 грн.

Вартість туру з особи при розрахунку 15 осіб + 1 (безкоштовно): 4.600 грн.

* у вартість святкового столу не включено алкогольні напої

 

 

Увага! На цій сторінці представлена базова програма випускного туру. За бажанням замовника програма може бути розроблена індивідуально (більша чи менша кількість днів туру, харчування під час туру, екскурсійна та розважальна програма, меню тощо).

Замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua
 • Напрямок

 • У вартості

  3 ночі проживання у готелі (Віллі) Берегівського р-ну
  харчування: 3 сніданки, 4 обіди, 2 вечері
  транспортне обслуговування
  супровід гіда
  Майстер-клас по приготуванні бограчу
  святкова програма випускного вечора (святковий стіл*, послуги ведучого, вокально-інструментальний ансамбль)
 • Не включено у вартість

  вхідні квитки в термальні басейни Берегово.
  вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

08:00 Виїзд зі Львова.
Переїзд в Чинадійово. Санаторій «Карпати». В 1840 р. в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який в подальшому реконструювали в один з найгарніших замків країни. Ця видатна пам'ятка архітектури Закарпаття XIX ст. – замок Шенборна, спроектований кращими майстрами з Європи. В Німеччині зустрічаються замки, в яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взятий астрономічний рік. Оригінальність цього замку в тому, що кількість вікон відповідає кількості днів у році (365), кімнати – кількості тижнів (52), входи – кількості місяців (12).
ОбідПереїзд в Мукачево. Екскурсія по Мукачівському замку – це один з найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV-XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі.Цей замок був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, яке побудували для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.
Переїзд в Берегівський район. Поселення. Вечеря. Ночівля.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок.Виїзд 9:00.
Ужгородський замок У нижній течії гірської річки Уж , розкинулося по обох берегах старовинне місто Ужгород , історія якого налічує більше тисячі років. І всі ці довгі століття вартовим його є древній замок , розташований на одному з семи пагорбів на правому березі річки. Ужгородський замок  побудований за типом західноєвропейських фортець. Він складався з стін з кутовими бастіонами і допоміжних зовнішніх зміцнень ( палісад і двоє воріт) , званих Гусарським замком. З історією замку пов'язано безліч легенд. З 1945 р. приміщення замку передані під краєзнавчий музей . Тут знаходиться найбільша в Україні колекція бронзових скарбів і кельтських предметів старовини , цікава нумізматична колекція з понад 12 тис. експонатів і колекція народних музичних інструментів.
Закарпатський музей народної архітектури та побуту На південно-східному схилі Замкової гори , під стінами величного Ужгородського замку , на площі 5,5 га розташований один з перших в Україні Закарпатський музей народної архітектури та побуту , побудований в1970 р. Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат , гражду , корчму , водяний млин , ступу - сукновальню , кузню , церкву , дзвіницю , каплицю , школу , а загалом - понад 14 тис. експонатів. Відвідувачі можуть ознайомитися із зразками жител і садиб закарпатців низовинних і гірських районів , а також типовою угорської та румунської архітектурою.
Середнянський замок тамплієрівТут на Закарпатті в селі Середнє досі збереглися стіни колись неприступної фортеці , що належить ордену. Тамплієри вміли зберігати свої таємниці. Вони пішли звідси так само таємничо , як і з'явилися , забравши з собою секрет Грааля і незліченних скарбів . Замок розташований на західній околиці села Середнє. На відміну від інших укріплень Закарпаття, Середнянський замок був зведений не на височині , а на рівнині. Класична і найпоширеніша версія відносить будівництво замку до 13 або навіть 12 століття. Таким чином , замок отримав статус одного з найдавніших кам'яних укріплень , що збереглися на території України . Прийнято вважати , що в цьому класичному зразку ранніх замкових споруд середньовіччя збереглися риси романського стилю - унікальне для замків Закарпаття явище . Незвична для України і структура замку - ізольований від інших будов масивний кам'яний донжон , розташований в центрі замчища , під захистом декількох ліній оборони . Саме планування замку - головний аргумент на користь того , що це дуже давнє укріплення.
Повернення в готель.ВИПУСКНИЙ ВЕЧІРНа Вас чекає:Святковий банкет (Прибл меню: Хол.нарізка 4-5 видів, салати 4 видів, 2 гарячі, 2 другі страви, солодощі, кава, мін. Вода), Жива музика, конкурс король та королева балу, остання контрольна робота, танцювальний конкурс із карнавальними костюмами та ще багато цікавого…
3

ДЕНЬ 3:

Пізній сніданок.
Виїзд до міста Берегове – осередку угорської культури на Закарпатті. Екскурсія містом, під час якої Ви оглянете його архітектурні пам’ятки: Костел Воздвиження Святого Хреста, палац родини Бетленів (нині музей Берегівщини та Музей вина), палац комітатського суду (нині Закарпатський угорський педагогічний інститут) тощо. Після екскурсії Вас чекає купання у басейні із термальними лікувальними водами високої мінералізації (2 год. купання).
Обід.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданокі виїзд о 09:00.Приїзд на озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Обід.
Далі ми відвідаємо водоспад Шипіт .Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.Повернення до Львова орієнтовно о 22:00.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Цікавить цей тур? Залиште запитLeave a Reply:

Accommodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value for Money

Цікавить цей тур? Залиште запит