Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
3 дні   Львів – Будапешт – Егер – Егерсалок – Львів

Дати виїздів: 

 • 21.08
 • 18.09
 • 16.10

 

Тур без нічних переїздів

Автобуси підвищеної комфортності, класу Євро-4, Євро-5

Готелі підвищеної комфортності: Готелі  3+ *  , 4* і вище.

 • Напрямок

 • Час відправлення

  07-00
 • У вартості

  Проживання з сніданками
  Проїзд комфортабельним автобусом
  Оглядова екскурсія в Будапешті
  Послуги керівника групи
 • Не включено у вартість

  Додаткові екскурсії
  Громадський транспорт
  Інші додаткові витрати
  Вхідні квитки

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1: Виїзд з України

Збір групи 06-40, 07-00 відправлення в тур.Перетин кордону, факультативно пропонуємо.
 • факультативно запрошуємо Вас на дегустацію молодого вина з гуляшем (15€). Неподалік від старовинного центру міста знаходиться найвідоміший регіон Угорщини – Долина Красунь. Це завжди було доволі цікавою місцевістю, від чого її історія вже повністю переплетена з легендами, пов’язаними з походженнями її назви, зі знаменитими винами, виготовленими в цій місцині. Різновидів вин тут дуже багато, деякі з них також мають власні легенди. Найвідомішим з вин досі залишається «Егри Бікавер» («Бича кров»). Ходить легенда, що під час захисту міста від навали турецьких військ Іштван Добо наказав напоїти воїнів червоним вином, щоб додати їм хоробрості. І хоча чисельність турецьких військ значно перевищувала угорські війська, останні здобули перемогу. Побачивши червоні бороди угорських солдатів, турки вирішили, що вони напилися бичачої крові, яка надає сили і хоробрості. Крім «Бичачої крові» є багато інших знаменитих вин у льохах Долини Красунь. Ви матимете змогу покуштувати їх разом зі смачним угорським гуляшем.
Переїзд в Будапешт, поселення, нічліг.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок.Переїзд на оглядову екскурсію в Будапешті . Ви можете повністю насолодитись красою міста, ідучи вуличками та вдихаючи аромат благородного міста. На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв! Вільний час -Факультативно пропонуємо : • Обійми Будапешту» - відвідати екскурсію головною торгівельною вулицею історичного міста – вулицею Ваци (6€), де ви отримаєте насолоду від покупок, придбаних сувенірів та смаколиків. • Факультативно,ми також піднімемось на гору Геллерт (5€), з верхівки якої відкривається неймовірний вид на обидва береги Дунаю – старовинну Буду та величний Пешт, все місто відкриває Вам свою душу як на долоні – мости, дахи будинків, обвіяні історією, верхівки церков та замків та, звісно ж, ріка, що в’ється наче змійка поміж міста, весь час намагаючись знову поділити Будапешт на два різних міста. Але мости не дозволяють! • «Світло тисячі вогнів»* - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі... З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт! завітати в Торговий Центр «Кампона» (7€). Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (9€ вхідний квиток). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю. Повернення в готель, нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок, виселення з готелю, переїзд в Егер,вільний час в місті.
 • Факультативно пропонуємо оглядову екскурсію.Егер вразить своєю красою.Під час екскурсії можна побачити місцевий театр , будівлю ліцею , ісламський мінарет , церкву Антонія і собор Егера,і звичайно фортецю 13 ст,з якої відкривається вид на усю околицю.(5євро)
 • Факультативно пропонуємо відвідати велнес-купальню в Егерсалоку(трансфер 6 євро) Дивовижні пейзажі які оточують цю купальню можна порівняти з Памуккале . Тут можна не тільки покупатись на славу,але й зробити чудові фотографії.
Збір групи, переїзд у Львів. Повернення після 22-00

Цікавить цей тур? Залиште запит