Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
5 дні
4+ РоківЛьвів – Стамбул – Львів

Дати виїздів:

 • 02.10
 • 16.10
 • 30.10
 • 13.11
 • Напрямок

 • Час відправлення

  08-00
 • Час повернення

  00-00
 • У вартості

  всі трансфери згідно програми
  супровід представника фірми
  екскурсії по програмі
  сніданки
  проїзд комфортабельним автобусом
 • Не включено у вартість

  проїзд в громадському транспорті
  вхідні квитки
  харчування, не передбачене програмою
  медична страховка для виїзду за кордон 80 грн.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Збір групи 07-30, 08-00 виїзд у тур.Можлива підсадка в Франківську і Чернівцях,перетин кордону.Нічний переїзд в Стамбул.
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд в Стамбул, оглядова екскурсія в місті, під час якої ми зможемо побачити усю красу цього старовинного міста, Палац Топкапи, Голубу Мечеть, Римський іподром, славнозвісний міст через Босфор і звичайно ж Айя Софію.Факультативно пропонуємо екскурсію по слідах Роксолани. Під час якої ми зможемо відвідати одну з найгарніших мечетей світу , мечеть Сулеймана і гробницю улюбленої жінки султана – Роксолани. (20 євро)Факультативно пропонуємо прогулянку на кораблику по Босфору (30 євро, діти 20 євро).Протока, яка розділяє Європу від Азії мабуть являється одним з найромантичніших місць Стамбулу. Саме з моря відкривається найкращий вид на вечірній Стамбул.Поселення в готель. Нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Вільний час в Стамбулі.Факультативно пропонуємо відвідати палац Топкапи (18 євро + вхідний білет). Палац-одна з найбільших цікавинок Стамбулу, входить в Світову Спадщину Юнеско. Майже 500 років саме у ньому відбувалось керування Османською імперією.Вільний час у місті.Факультативно пропонуємо відвідати "Grand bazar" і здійснити шопінг в найбільшому базарі світу , який щороку відвідує більше мільйона туристів. (Трансфер 10 євро)Повернення в готель. Нічліг
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок, виселення з готелю. Факультативно пропонуємо відвідати "Grand bazar" і здійснити шопінг в найбільшому базарі світу, який щороку відвідує більше мільйона туристів. (Трансфер 10 євро)Факультативно пропонуємо екскурсію Азійською стороною міста, під час якої ми зможемо проїхатись знаменитим Босфорським мостом, побачити найбільшу мечеть світу Чамлиджа і піднятись на пагорб з якого відкривається панорамний вигляд на усе місто (20 євро)Вільний час у місті. Ввечері збір групи, нічний переїзд в Україну.
5

ДЕНЬ 5:

Приїзд у Львів після 20-00.

Цікавить цей тур? Залиште запит