Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

4 Дні
4+ РоківЛьвів – Будапешт – Венеція – Трієст – Львів

+ Адріатичне море 

Дати виїздів :

 • грудень 30.12
Ціна на новорічний виїзд
Ціна+ екскурсійний пакет
 
 85€*+30€
 • *Ціна при бронюванні екскурсії у Трієст 30 €;
 • Оплачується додатково 20 € – проїзд на катері.
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
Автобус може бути замінений на автобус відповідної вмістимості (мікроавтобус, з кондиціонером, відкидними кріслами, телевізором)
 • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному ( кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для відкриття візи.
 • Отриманий інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 20 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов’язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п’ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з : вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, оплат доріг, (паркувань) і/або послуг гіда та/або резервації всіх цих послуг.
 • Під час туру ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля та автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109
 • Час відправлення

  07:00 Збір групи. 07:30 Відправлення в тур
 • Час повернення

  Приїзд у Львів орієнтовно після 19:00
 • У вартості

  всі трансфери згідно програми;
  екскурсії по програмі;
  проживання в готелі -3*;
  сніданки;
  супровід представника фірми;
  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • Не включено у вартість

  проїзд в громадському транспорті;
  харчування, не передбачене програмою;
  вхідні квитки;
  консульський збір 35€ ;
  візовий 20€;
  страхування 55 грн;
  особисті витрати;;
  факультативи.
  навушники 2 євро
  проїзд на катері 20€ оплачується додатково

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

07:00 Збір групи,  Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109. 07:30 Відправлення в тур. Перетин кордону.
-факультативно пропонуємо  дегустацію молодого вина з гуляшем в Егері (15€). Неподалік від старовинного центру міста знаходиться найвідоміший регіон Угорщини – Долина Красунь. Це завжди було доволі цікавою місцевістю, від чого її історія вже повністю переплетена з легендами, пов’язаними з походженнями її назви, зі знаменитими винами, виготовленими в цій місцині. Різновидів вин тут дуже багато, деякі з них також мають власні легенди. Найвідомішим з вин досі залишається «Егри Бікавер» («Бича кров»). Ходить легенда, що під час захисту міста від навали турецьких військ Іштван Добо наказав напоїти воїнів червоним вином, щоб додати їм хоробрості. І хоча чисельність турецьких військ значно перевищувала угорські війська, останні здобули перемогу. Побачивши червоні бороди угорських солдатів, турки вирішили, що вони напилися бичачої крові, яка надає сили і хоробрості. Крім «Бичачої крові» є багато інших знаменитих вин у льохах Долини Красунь.
-Факультативно «Світло тисячі вогнів» - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд в Венецію.
Переїзд в найдивовижніше і знаменитіше місто в світі - Королеву Адріатики - Венецію. Подорож до Венеції. (20 € Проїзд на катері оплачується додатково) Оглядова екскурсія у Венеції. Серце Венеції - площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан-Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам'яні палаци - химерний і таємничий світ міста на воді! Венеція - вона підкорює з першого погляду
...
«Таємниці венеціанських каналів!» (25€), попливши на гондолі по в’юнких каналах вуличками по-під маленькими мостиками, мимо балкончиків та квітів, які звисають з підвіконь над блакитною водою. Хочеться, щоб це ніколи не закінчилось. А келих шампанського підкреслить романтику подорожі, і Ви назавжди поселите в своєму серці спогад про чарівну Венецію…
- Факультативно пропонуємо прогулянку по Гранд-Каналу , головній вулиці цього незвично міста.З катера ми зможемо насолодитись всією красою міста, побачити прекрасні палаци, церкви і побачити їх у зовсім іншому ракурсі, зробити безліч цікавих фотографій (18€)
Збір групи , переїзд і поселення в готель.Факультативно пропонуєм зустріти Новий рік на березі моря в Трієсті , одному з найгарніших міст Адріатики !!! (Трансфер 20 євро ) 
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок,факультативно пропонуємо екскурсію в Трієст(30€)
Місто, що славиться своєрідною атмосферою, бо в його архітектурі поєднались три культури. Місто тримає в собі відбиток 600-річного австрійського правління, незламний дух Стародавнього Риму та невпинний культурний вплив сусідньої Словенії. Художній та культурний спадок Трієсту також пов’язаний з його особливим прикордонним розташуванням – тут можна знайти римську архітектуру, будівлі Австро-Угорського періоду та будови мішаного середземноморського стилю. Це чарівне містечко розкинулось між морським узбережжям та могутніми Альпійськими горами.
Вільний час. У вільний час відпочинок на морі.
Збір групи,переїзд до дому.
4

ДЕНЬ 4:

Приїзд у Львів орієнтовно після 19-00.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Будапешт - Венеція - Трієст - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит