Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.uaУ мальовничому передгір’ї Карпат, серед чудових краєвидів урочища Деренівка народжується особлива цілюща вода, яка ще чотири століття тому прославила цю місцевість у Європі.

Аристократи і воєначальники, купці та митці приїздили в Деренівку, аби відвідати купальні та напитися життєдайної води, яка, за легендою, повертала не тільки здоров’я і силу, а й навіть молодість.

Сьогодні у Деренівській Купелі знову вирує життя – з’явилися готелі і ресторани, території SPA і активного відпочинку, простори для бізнесу і мистецтва, а навколо – розкішний ботанічний сад та унікальний парк скульптур.

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК серед Закарпатських лісів.
✔️Комфортне проживання у Апартамент-готелі в номерах з власною кухнею. Проводиться кварцування та дезінфекція номерів перед кожним заїздом.
✔️В оздоровчому центрі “ІРИС” пропонуються послуги з бальнеології, фізіотерапії та масажу.
✔️Прогулянки та фотосесії територією понад 14,5 гектарів, дозволять мінімізувати соціальні контакти і насолодитись відпочинком.
✔️У пасажі Деренівки відкритий дегустаційний зал із напоями, випічкою власного виробництва та морозивом. Смакувати запропонованими позиціями можна на свіжому повітрі.

 

Цікавить цей тур? Залиште запит