Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

3 Дні
4+ Років


Шопінг в програмі туру
Львів – Краків – Закопане – Львів

Дати виїздів :

 • груд. 30.12
Ціна на новорічний виїзд
Ціна
+ факультативна екскурсія
Ціна
без факультативної екскурсії
(при бронюванні до 20.11)65€+15€80€
(при бронюванні після 20.11)80€+15€95€

 

Автобус може бути замінений на автобус відповідної вмістимості (мікроавтобус, з кондиціонером, відкидними кріслами, телевізором)

 • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному ( кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для відкриття візи.
 • Отриманий інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 20 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов’язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п’ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з : вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, оплат доріг, (паркувань) і/або послуг гіда та/або резервації всіх цих послуг.
 • Під час туру ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля та автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Питання з приводу бронювання:
тел: (032) 225-72-70
тел: (032) 2590259
(067) 313-06-05
Кухмістер Марян
е-почта: manager7@gal-cruise.com.ua с темою листа «Заявка» або«Запит» 
Скайп: Marian Gal Cruise
icq: 430386988 
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  23-00
 • Час повернення

  орієнтовно до 11-00

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Збір групи 22-30.23-00 Відправлення в тур.Перетин кордону. Нічний переїзд в Краків. 
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд в КраківОглядова екскурсія в ракові ,під час якої ми зможемо побачити середньовічний Краків ,відвідаємо площу Ринок,побачимо Ратушу , Маріацький костел,церкву Андрія і багато інших цікавинок.-Факультативно пропонуєм відвідати Замок Вавель з екскурсією.(10євро+вхідний квиток) Замок являється справжньою окрасою  міста , побудований в 13 ст.Саме тут зберігаються  численні скарби польських королів і тут похоронені польські монархи .Також ми зможемо побачити собор Святих Станіслава і Вацлава ,в якому коронувалися польські королі і звісно ж легендарний 11 тонний дзвін « Зігмунт «-Факультативно екскурсію Казімежем* (15 євро)Під час екскурсії ми зможемо відвідати єврейський район Кракова , пройтись вулицями , відвідати безліч антикварних крамниць,пабів ,кафе,дізнатись історію періоду німецької окупації і найголовніше – пройтись місцями де знімався легендарний фільм « Список Шиндлера»-Факультативно пропонуєм шопінг в Бонарці,в одному з найбільших шопінг центрів Європи.Більш ніж 250 магазинів чекають на нас тут(трансфер 4 євро )Збір групи , поселення в готель.Нічліг-Факультативно пропонуєм новорічний трансфер в центральну частину міста Кракова(15 євро).  
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок,приїзд в Краків. -Факультативно пропонуєм відвідати Закопане(15 євро).В Закопоне у туристів буде можливість відвідати Новорічний Ярмарок , покататись на лижах . чи на санках , здійснити захоплюючі мандрівки на фунікулерах.
4

ДЕНЬ 4:

Приїзд у Львів орієнтовно до 11-00

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Краків - Закопане - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит