Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

7 Днів
4+ РоківЛьвів – Макарска – Меджугор’є – водоспад Кравіца – Мостар – у Макарска- Львів

Дати виїздів :

АКЦІЯ!!! 

Зберіть групу з 5 друзів та гарантовано

отримайте 50% знижки

 • 29.06.2019   
 • 27.08.2019  175€+300грн / 165€+300грн

 

При організації групи з 10 ваших друзів чи знайомих, які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур, якщо сформуєте групу з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
Опис : https://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/informaciya.gif
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  07:30
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелі згідно програми;
  4-сніданки, 3-обіди;
  страхівка
  супровід духівника і керівника групи;
 • Не включено у вартість

  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

29.06 (субота), 27.08 (вівторок)Виїзд зі Львова . Нічний переїзд до Боснії та Герцеговини.
2

ДЕНЬ 2:

30.06 (неділя), 28.08 (середа)Прибуття на узбережжя. Літургія українською мовою в східному обряді.Вільний час.Відпочинок на морі.Ввечері переїзд  до Меджугор'я . Розміщення в  готелі.Нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

01.07 (понеділок), 29.08 (четвер)Сніданок. Літургія українською мовою в східному обряді. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.Обід.Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників:18:00 – Молитва Вервиці;19:00 – Свята Меса;20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

02.07 (вівторок), 30.08 (п’ятниця: харчування хліб+вода)Сніданок. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Вільний час . Відпочинок.ОбідВечірня молитовна програма в церкві св. Якова.18:00 – Молитва Вервиці;19:00 – Свята Меса;20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

03.07 (середа: харчування хліб+вода), 31.08 (субота)Свята Літургія в українському обряді. Сніданок. Меджугор’є.Вільний час на придбання сувенірів.Екскурсія до водоспаду Кравіца (факультативно - 10 євро)Обід.Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова.18:00 – Молитва Вервиці;19:00 – Свята Меса;20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) /  / вервиця.Ночівля
6

ДЕНЬ 6:

04.07 (п’ятниця), 01.09 (неділя)Приїзд на узбережжя.Вільний час.Відпочинок на морі.Нічний переїзд в Україну.
7

ДЕНЬ 7:

05.07 (субота), 02.09 (понеділок)Прибуття до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Будапешт - Відень - Меджугор’є - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит