Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 28.5 EUR: 32

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
7 Днів
4+ РоківЛьвів – Макарска – Меджугор’є – водоспад Кравіца – Мостар – у Макарска- Львів

Дати виїздів :

 • 21.07.2020
 • 23.08.2020 
 • 06.09.2020

175€+300грн / 155€+200грн

При організації групи з 10 ваших друзів чи знайомих, які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур, якщо сформуєте групу з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Паломники, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Паломник несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  07:30
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелі згідно програми;
  сніданки та обіди згідно програми;
  супровід духівника і керівника групи;
 • Не включено у вартість

  страховий поліс від 100 грн
  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Боснії та Герцеговини.
2

ДЕНЬ 2:

Прибуття на узбережжя. Свята Літургія. Вільний час. Відпочинок на морі. Ввечері переїзд  до Меджугор'я . Розміщення в  готелі. Нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

 Свята Літургія. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.Обід.Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників:18:00 – Молитва Вервиці;19:00 – Свята Меса;20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Свята Літургія. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Вільний час . Відпочинок.ОбідВечірня молитовна програма в церкві св. Якова.18:00 – Молитва Вервиці;19:00 – Свята Меса;20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

Свята Літургія. Виселення з готелю. Зустрічі та відвідування певних місць.Екскурсія до водоспаду Кравіца. Поїздка в Мостар (оплачуються додатково)Вільний час . Відпочинок.Нічний переїзд на узбережжя Хорватії.
6

ДЕНЬ 6:

Приїзд на узбережжя. Вільний час. Відпочинок на морі. Повернення в Україну.
7

ДЕНЬ 7:

Приїзд в Україну.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Будапешт - Відень - Меджугор’є - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит