Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

9 Днів
4+ РоківЛьвів – Венеція – Неаполь – Помпеї – Сорренто – Барі – Альберобелло – Рим – Трієст – Львів

Дати виїздів :

 • черв. 22.06
 • лип. 20.07
 • серп. 24.08
НАЙКРАЩА ЦІНА
365€/335€ 
діти до 12 років 315€ 
350€/265€ + 65€ (депозит на екскурсії) 
діти до 12 років 255€ + депозит на екскурсії – 55€  
акція дійсна до 28.02
БАЗОВІ ГОТЕЛІ НА УЗБЕРЕЖЖІ:
La Costiera Hotel **** 
B.W.La Perla**** 
Bns san francisco**** 
Hotel Park**** 
International resort*
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
350€/265€ + 65€ (депозит на екскурсії) 
365€/335€  
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
370€/285€ + 65€ (депозит на екскурсії) 
385€/355€ 
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
390€/305€ + 65€ (депозит на екскурсії) 
405€/375€ 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як – дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
 • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному (кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ «Гал-Круїз» і необхідних документів для відкриття візи
 • Отриманий інфолист чи не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., 20 ПРИ групі чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія / поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов’язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п’ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з: вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, оплат доріг, (парковок) та / або послуг гіда та / або резервації всіх цих послуг.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Питання на рахунок бронювання:
тел: 067 313 06 05
093 658 70 67
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга 
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  7:00
 • У вартості

  всі трансфери відповідно програми;
  екскурсія у Римі;
  проживання у готелі 3*-4*;
  сніданки;
  супровід представником фірми;
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті;
  харчування, не передбачене програмою;
  вхідні квитки;
  консульский збір 35€ + візовий збір 26€;
  візова підтримка 10€;
  навушники для оглядової екскурсії у Римі і Венеції - 4€/особа (попередня оплата обов'язкова);
  курортний збір у готелі - 4€/особа (попередня оплата обов'язкова);
  кораблик і курортний збір у Венеції - 20€ (попередня оплата обов'язкова);
  медичне страхування 100 грн;
  особисті витрати;
  додаткові витрати.
1

ДЕНЬ 1:

7:00 Збір групи на парковці біля залізничного вокзалу.
08:00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону.
Пропонуємо Вам невеличкі зупинки по маршруту:
  - пропонуємо зробити невеличку зупинку у Долині Красунь. Для хорошого настрою і подальшої легкої дороги ми пропонуємо відвідати дегустацію молодого вина з гуляшем (15€). Вам запропонують скуштувати декілька видів вина і посмакувати справжній Угорський бограч-гуляш.
  - наступну нашу зупинку пропонуємо зробити у Будапешті. Ви можете насолодитися надзвичайною красою міста пливучи під мостами  по БЛАКИТНОМУ ДУНАЮ з келихом шампанського, повз історичних будівель, таких як Парламент, Академія наук, Королівський палац, водолікарня, музеї та готелі...  (20€). Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Нічний переїзд у Італію.
2

ДЕНЬ 2:

Прибуття в прекрасне місто не тільки Італії, але і цілого світу - Венецію (УВАГА! додатково оплачуються квитки на катер та курортний збір - загалом 20€)).
Це місто безнадійних романтиків, яке має свій неповторний колорит. Екскурсія почнеться з єдиної площі Венеції - Сан-Марко, яку сам Наполеон називав «найелегантнішою вітальньою Європи». З такого грандіозного місця Ви підете пізнавати світ міста на воді, де вулиці з'єднуються містками, а за деякими об'єктами потрібно просто не поспішаючи пливти в човні. Вдихніте глибше - ось атмосфера загадковості і дивовижної краси завжди улюбленої Венеції! Ви також побачите Палац Дожів, одне з кращих готичних споруд міста, Базиліку Сан-Марко і багато інших старовинних будівель, прогулюючись вуличками і містками.
У вільний час рекомендуємо:
Водний круїз  - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу (35€/30€) – самій знаменитій та , мабуть, і єдиній водній вулиці світу.
Здійснити прогулянку на гондолі Таємниці венеціанських каналів (25€) де ми будемо пропливати по лабіринтах каналів під зведені міниатюрні мостики, місто даруватиме казково-романтичну атмосферу та чари Венеції… Відкриймо для себе таємницю життя  на воді, адже не даремно кажуть: "Хто на гондолі не катався, той у Венеції не був..."
Завітати до Палацу Дожей (18€+вхідний квиток). Оцінити Венецію без відвідання  цієї пам’ятки неможливо. Це втілення Венеції - войовничої та урочистої, і водночас такої прекрасної та романтичної  в минулому держави. Це символ слави та свободи міста. Крім резиденції Дожей(колишніх правителей міста) тут знаходились кабінети та зали засідань, суд і в'язниця (найвідомішим в'язнем якої став Казанова).
Переїзд у транзитний готель нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в одне з прекрасних міст Неаполітанської затоки - Варкатуро.
Поселення в готелі. Вільний час.
Варкатуро - невелике курортне місто, яке знаходиться в гущі середземноморських соснових лісів. Курорт відмінно підходить для молодіжного та сімейного відпочинку. Широкі піщані пляжі і блакитні морські хвилі сприятливо вплинуть на ваш настрій і на веселе проведення часу.
Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Вільний час. Бажаючі можуть піти на пляж.
Рекомендуємо дегустацію місцевої продукції «П'янкі солодощі» (25€). Відвідування з гідом відомої місцевої фабрики, що виробляє вина Doc. Ви дізнаєтеся вина DOC Campania. Фермер, радо зустріне нас в його виноградному саду. Ви ознайомитись із садом, який відображає типову рослинність регіону. Потім Вам будуть надані зразки різних сортів вин, і пояснять оригінальність і відмінність якості вин в регіоні Campania. Нашої наступною зупинкою буде місцева ферма. Наша наступна зупинка буде на території  місцевої ферми, де ми побачимо урок, присвячений презентації різних тістечок. Вільний час. Повернення в готель.
Ближче до вечора після 15:00 рекомендуємо екскурсію «Пізній вечір в Сорренто» (25€). Місто Сорренто розташоване на туфовій  кручі узбережжя і відбивається в затоці Неаполя, приваблюючи туристів і відвідувачів своїми захоплюючими дух видами і ландшафтом. Ця область, розкинувшись між зеленими пагорбами і блакитними морями, з незапам'ятних часів є головною визначною пам'яткою південної Італії. Узбережжя Сорренто з безліччю кемпінгів, вілл, готелів, - одне з найбільш популярних туристичних напрямків у всьому регіоні Кампанія. З незапам'ятних часів Сорренто мав особливий шарм, який притягував поетів і літераторів, таких як Гете, Ламартин, Стендаль, Ібсен; музикантів, таких як Россіні, Лист, Мендельсон, Вагнер; художників, таких як Пінеллі, Фернет, Ліндстром. Серед знаменитих відвідувачів Сорренто ми можемо згадати Енріко Карузо, Джакомо Казанову, Чарльза Діккенса, Фрідріха Ніцше.
Повернення у готель. Нічліг.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Вільний час. Бажаючі можуть відправитися на пляж.
В післяобідній час рекомендуємо екскурсію в Помпеї і Неаполь (35€).
На Апеннінському півострові знаходиться один з найкрасивіших вулканів Європи - Везувій. З давніх-давен люди селилися на його схилах через надзвичайно родючий грунт і райський клімат. Але в I столітті н.е. вибухнула катастрофа: вулкан прокинувся, в результаті його виверження Помпеї, Геркуланум і Стабія виявилися засипані попелом. Ці міста, в яких час, здається, зупинився, після археологічних розкопок перетворилися на унікальні історичні пам'ятники.
Переїзд в Неаполь. В одній із старовинних легенд йдеться про те, що після створення світу Господь побажав рівномірно розсіяти красу по всій землі, але випадково чхнув, і краса, вислизнувши з рук Творця, впала на одне-єдине місце - Неаполь. Можливо, саме цей «божественний казус» може пояснити неповторний вигляд міста: тут все красиво, але при цьому ніби поставлене з ніг на голову. В Неаполь або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста і справжню неаполітанську пісню, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки! Життя тут протікає бурхливо, інтенсивно, яскраво і простіше, ніж в інших містах. Розташоване біля підніжжя сплячого вулкану Везувій, завжди в очікуванні небезпеки, місто поспішає насолодитися життям у повній мірі!
Повернення в готель. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Вільний час. Бажаючі можуть відправитися на пляж.
Рекомендуємо Дивну екскурсію «ПЕРЛИНИ ПІВДЕННОЇ ІТАЛІЇ» (55€). Приїзд в Барі - столицю Апулії і найбільший порт на Адріатиці. Це найбільший комерційний і торговий центр південної Італії після Неаполя. Барі ділиться на «старе місто», з його характерними звивистими вузькими вуличками і «нове місто» - це квартали сучасної європейської планування, побудовані в 19-20 ст. Старий Барі, нагадує величезну комунальну квартиру, де життя протікає без секретів (їх неможливо зберегти), де разом відзначають свята і проводжають в останню путь, пліткують, сваряться, але завжди допомагають один одному в скрутну хвилину.
БАРІ - це місто прочан. Кожного третього жителя Барі звуть, напевно, Нікола на честь святителя Миколая, останки якого покояться в однойменній базиліці з кінця 11-го століття. Мироточиві мощі Чудотворця, забезпечили місту важливе політичне значення і широку популярність, адже Св. Миколай вважається найбільш шанованим у світі святим.
Переїзд в Альберобелло. Тільки Венеція може змагатися за унікальністю з містечком Альберобелло, що є спадщиною ЮНЕСКО за його характерні трулли, білосніжні конусоподібні будинку-мурашники, побудовані селянами в XVI ст. щоб уникнути сплати високих податків за постійне житло. У місті є і ресторани-трулли, і магазини-трулли і навіть собор-трулли! Це - місце зйомки багатьох фільмів і виробництва знаменитих лляних виробів, каменів і виробів з оливкових прутів.
Повернення в готель. Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:

Ранній сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Рим (УВАГА! Пересування по місту здійснюється Громадським транспортом!). Ми потрапляємо в чудове місто, яке розкинулося на семи Пагорбах, насичене духом античності і колишньої величі Священної римської Імперії.
У першій половині дня запрошуємо Вас прийняти участь у оглядовій екскурсії по величному місті Рим.
Вільний час. Пропонуємо:
Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (40€). Це цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, що змінюють один одного. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела!
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Трієст.
Трієст - місто на перехресті трьох культур-італійської, словенської та австрійської, звичайно, повинен бути дуже особливим. У ньому немає нічого дуже італійського, дуже австрійського і дуже словенського.
Оглядова екскурсія по місту (10€) ви  пройдетеся по старим вулицям Трієста, зупинитеся на найкрасивішій площі Європи, яка дивиться на Адріатичне море, побуваєте  в місці зародження римської колонії - пагорбі Сан Джусто і зануритеся в атмосферу австро угорської імперії  19 століття, покуштуєте каву в самому старовинному кафе міста.
Вільний час.
У вільний час пропонуємо відвідати замок, який дивиться в море – Мірамаре (5€), виконаний в шотландському стилі, розташований над Адріатичним морем, який був побудований в 1860 році. Білосніжна, шикарно декорована будівля замку романтично виглядає серед розкішного зеленого парку. Тут ростуть дерева з усього світу: іспанські ялини, ліванські кедри, американські секвої і кипариси, безліч тропічних рослин. По дорозі до замку гостей зустрічає скульптура ерцгерцога Максиміліана. Вражають розкішшю і пишністю і інтер'єри замку: антикварні меблі, картини, прекрасні музичні салони.
А ще рекомендуємо відвідати найкрасивішу печеру Італії «Гротта Джиганте» (30€).
Краса підземного світу посилюється наявністю в гроті величних сталагмітів (знаменита
Колона Руджьеру висотою 12 м і діаметр основи - 4 м) і забарвленням Натічні кори (білі і
сірі відтінки кальциту і яскраво червоні відтінки оксидів заліза). Своїм походженням печера
зобов'язана діяльності древньої підземної річки, для публічного відвідування була відкрита вже в 1908
році і зараз обслуговується асоціацією Юліанських Альп, яка є членом Альпійського клубу Італії.
Пропонуємо екскурсію «Гастрономічні задоволення Фріулі» (35€). Італійська кухня - найсмачніша. Кухня Фріулі-Венеція-Джулія це особлива пісня. Уже від запаху приготованих морепродуктів ви втратите свідомість… Десерти і морозиво вище всяких похвал… Ви відвідаєте декілька таверн, вас пригостять смачним  вином і подадуть тарілочку з місцевими ковбасами, салямі, прошютто, сирами, зеленню, хлібами, маслами ... мммммм ... Все це власного виробництва. Бонусом до неймовірно смачної  їжі додайте приголомшливі види на море з висоти карстового берега Трієстінської затоки, або білі скелі в обрамленні морських ялиць. Взагалі - тверезим звідси ще ніхто не йшов. Для спокійної доставки в готель – буде екскурсовод – тверезий, та який пам'ятає дорогу).
Збір групи.
Нічний переїзд до кордону з Україною.
9

ДЕНЬ 9:

Приїзд в Україну.

Маршрут туру

Львів - Венеція - Неаполь - Помпеї - Сорренто - Барі - Альберобелло - Рим - Трієст - Львів