Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
2 Дні
4+ РоківСобор Святого Юра – Високий замок – Личаківське кладовище – Історичний центр Львова. Латинська катедра – костел єзуїтів – вірменська церква – Аптека-музей

 

Вартість туру в грн/ос.

15+120+130+2
Готель 2** (ТУД в номер 3-5 місні номери)125011951095
Готель 3*** (ТУД в номері)146013901280

 

Для замовлення туру:

ukraine@gal-cruise.com.ua
skype: romana.ua
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • У вартості

  Екскурсії по програмі
  Проживання: 1 ніч
  Вхідні квитки в екскурсійні обєкти
  Харчування: 2 обіди, 1 сніданок, 1 вечеря
 • Не включено у вартість

  Вхідні квитки в екскурсійні обєкти
  Особисті витрати
  Трансфер вокзал - готель-вокзал ( додатково 100 грн/ос)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Приїзд. Зустріч з гідом-екскурсоводом. Трасфер вокзал – готель.

Автобусна екскурсія (3 год)

Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО, в список входять також найяскравіша пам’ятка бароко на Україні Собор св..Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор  з дзвіницею , рококової з класицистичними портиками митрополичої палати , будинків капітули, тераси з двораменними сходами,  з двома брамами в подвір'ї  та мурів, що обводять капітульні будинки і владичий сад  (зупинка з виходом).

Личаківський цвинтар - найстаріший  некрополь Східної Європи.. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі-2000 гробниць, біля 20 каплиць і більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані видатні діячі української та польської культури, політики, духовні особи, вчені (зупинка з виходом).

Високий замок – це найвища  гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Є декілька оглядових майданчиків. З верхнього побачимо Львів з висоти пташиного лету (зупинка з виходом).

Обід.

Після обіду у Вас буде вільний час.

У вільний час можна самостійно відвідати:

«Шевченківський гай» - музей народної архітектури та побуту ,  який природно вписується в ландшафт.  Гуляючи його вулицями ви наче стаєте жителем прикарпатського села XIX століття.

Музей зброї «Арсенал», в якому зібрана унікальна колекція давньоруських мечів, зброя турецьких і татарських воїнів, африканських племен, японських самураїв, особистих гвардійців персидського Шаха та зброя середньовічної Європи – шпаги, арбалети, пістолі.

Оперний театр.

Вечеря.

Ніч в готелі.

2

ДЕНЬ 2:

  

Сніданок. Виселення з готелю. «Княжий Львів» розповідає про історію заснування древньоруського Львова та пам’ятки архітектури пов’язані з давньоруським періодом історії міста... Середньовічний Львів » проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова.

Блукаючи вулицями середньовічного міста Ви відвідаєте: Бернардинський монастир-фортецю ( зараз церква святого Андрія), головний храм вірмен України, ансамбль Успенскої церкви – центр православ’я України рубежу XVI - XVII століття. Місце висвячення на митрополита Петра Могили. В ансамбль церкви входить: каплиця трьох святителій, дзвіниця Корнякта, Латинский катедральний собор св. Марії – головний католицький храм України. Собор з унікальними каплицями - єдина в Україні пам`ятка церковної готики, Домініканський кляштор(монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії).

Площа Ринок - центр середньовічного Львова. Ратуша - будинок міського магістрату.Також ви побачите Італійський дворик та музей-аптекуПалац Бандінеллі - перша пошта України. Центральийі проспект міста - пр. Свободи, Львівська опера- один з найгарніших оперних театрів світу.

Обід.

Факультативно пропонуємо:

Також можна побувати на Шоколадній екскурсії (2 год.), під час якої ви побачите відому у Львові «Майстерню шоколаду», та багато інших цікавих закладів пов’язаних з шоколадом. За додаткову плату можна взяти участь в майстер-класі з виготовлення шоколадних левів (екскурсія 50 грн./ос. + майстер-клас – 100 грн./ос.)

Вільний час.

Трансфер на вокзал ( додатково).

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Собор Святого Юра - Високий замок - Личаківське кладовище - Історичний центр Львова. Латинська катедра - костел єзуїтів - вірменська церква - Аптека-музей

Цікавить цей тур? Залиште запит