Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

6 Днів
4+ РоківЛьвів – Краків – Прага – Амстердам – Мюнхен – Львів

Дати виїздів :

 • бер. 24.03
 • квіт. 29.04
 • трав. 19.05
 • черв. 28.06
 • серп. 24.08
 • жовт. 12.10   27.10
УВАГА.!!!!
Лише до 28.02
255€/195€(без зобов’язань) 
205€/185€+45€(депозит на додаткові екскурсії) 
УВАГА!!!
Лише до 28.02
Для групи 10+1 АКЦІЙНА ЦІНА
205€+55€/185€+45€ (депозит на екскурсії)
255€/195€
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист205€/185€+45€255€/195€
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне255€/185€+45€265€/195€
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне265€/205€+45€275€/215€
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як – дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Доплата за одномісне бронювання – 25€/ніч.
Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype olha250468

ВАЖЛИВО

– Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
– Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
– Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
– Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб.
– Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено…

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  7:00
 • У вартості

  проживання зі сніданками;
  всі екскурсіх по програмі;
  супровід представником фірми;
  проїзд автобусом по маршруту;
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті;
  додаткові екскурсії;
  харчування, яке непередбачене програмою;
  вхідні квитки;
  туристичний збір загалом 4€ (оплата при бронюванні);
  особисті витрати
  медичне страхування 100 грн

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

7:00 Виїзд зі Львова з З/Д вокзалу. Прибуття до Кракова. Екскурсія по Кракову (5€) - місту чарів і магії: кажуть, що тут діє магічна сила святого каменя, який є у цьому місті. Ви відвідаєте найпотаємніші місця колишньої королівської столиці Польщі. Пройдетеся Королівською дорогою до Вавеля. Ви відвідаєте Кафедральний собор (1364), де проходили коронації і поховання майже всіх польських королів. Ви побачите вежу Сигізмунда, на котрій знаходиться найбільший польський дзвін - "Сигізмунд". Відчуйте старовинну атмосферу, проходячи повз Флоріанські ворота Барбакана. Не забувайте зайти в Сукенніци (стилю Ренесанс) - суконні ряди, де почали торгувати ще в XIII в. Вільний час. Рекомендуємо на вибір: Факультативно в залежності від часу проходження маршруту пропонуємо: Замок Вавель (10€ + вхідний квиток). Відвідайте Королівський замок (X-XIII ст.), Який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зигмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном "Зигмунт", який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найбільш шанованих храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (тисячу триста п'ятьдесят дев'ять), в якому коронувалися польські королі, а нині тут зберігаються цінні пам'ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів. Поселення в транзитному готелі. Ночівля.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок. Переїзд Прагу. Пішохідна екскурсія по Старому місту. Прага - красиве місто Європи. Старі, мощені бруківкою вулички, готичні собори, старовинні будинки над річкою, мости і сади ... Прага є столицею і найбільшим містом Чеської республіки. Вона розташована на річці Влтаві в центральній Богемії. У ній проживає приблизно 1.2 мільйона чоловік. Прагу називали "містом ста шпилів" і "золотим градом". У 1992 історичний центр Праги був включений в список Місць Світової Спадщини ЮНЕСКО. Вільний час:
Пішохідна екскурсія по Празькому Граду (15€): Страговський монастир, скарбниця Лоретта, Празький Град, собор св. Віта, Президентський палац, "Золота вуличка", Мала Країна - острів Кампо, знаменитий Карлів міст з загадуванням бажань. Рекомендуємо і запрошуємо на поживний обід (шведський стіл) з захоплюючою і незабутньою прогулянкою на кораблику по річці Влтаві (25€ /20€). Нічний переїзд в Амстердам.
3

ДЕНЬ 3:

Прибуття в Амстердам. Пішохідна екскурсія по Амстердаму. Амстердам - ​​одне з найкрасивіших міст світу, стоїть на незліченних каналах. Історичний центр міста, найбільший в Європі, зберіг свій неповторний вигляд з 17 століття практично без змін. Під час пішохідної прогулянки по цьому місту-музею Ви відчуєте неповторний дух Амстердама, познайомитеся з чудовими пам'ятками архітектури "Золотого століття" Голландії. Вільний час: • рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам "Лабіринтами Амстел" (15 €). Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії»!
• відвідати музей НЕМО! В NEMO Ви дізнаєтесь, що наука та техніка - це зовсім не скучно! На п'яти поверхах наймасштабнішого наукового центру Нідерландів на Вас чекає багато цікавого - більшість експонатів музею було зроблено його співробітниками з підручних матеріалів і призначено для того, щоб з ними бавилися діти й дорослі. У музеї існує НЕМО-театр, в якому проводяться виставки, презентації та публічні лекції. Відкриваємо світ разом! (вхідний квиток - 17 євро) • запрошуємо «По" глибинці "Голландії»! (20€). Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам - ​​це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також подивимося, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовки - краще сувеніра годі шукати ... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - ​​чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якої живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами! • вечірня екскурсія «Під світлом червоних ліхтарів ...» (10€) - (тільки для дорослих) - прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми пройдемо по найцікавішому і прихованому від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів, дізнаємося про таємниці життя його мешканців! Поселення в готель. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Амстердамі. - Екскурсія «7 мільйонів квітів у парку Койкенхоф» (тільки в період з 23.03. По 17.05 (25€/20€). Койкенхоф - історичний парк, наповнений квітучими тюльпанами, гіацинтами, нарцисами і іншими цибулинними рослинами. У вільний час пропонуємо Вам на вибір: - Парк розваг найвідвідуваніший в Голандії парк Efteling (55€/50€) в парку 35 атракціонів і шоу, 5 американських гірок. Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших нині існуючих. Його офіційне відкриття відбулося ще в 1952 році. Сьогодні Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам запаморочливе різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг - це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахеризада ... Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland. - Або об'єднайте основні визначні пам'ятки Амстердама з відвідуванням типовою голландської провінції - міста Утрехт і його знаменитого замку Де Хаар (25€/20€). Невелика провінція Утрехт (Utrecht) включає в себе зберігся старий центр Утрехта - мініатюрний місто-держава, що складається з трьох ліній каналів, і масу навколишніх поселень. Тут можна оглянути куди більше, ніж здається на перший погляд. Чудовий замок Kasteel de Haar «на порозі міста» - один з найкрасивіших замків в країні. УВАГА!!! Чи не приєдналися до поїздки в Утрехт або парк Efteling очікують групу в місці визначеному керівником групи! Ввечері виїзд в Мюнхен. Нічний переїзд.
5

ДЕНЬ 5:

Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен (10€/6€). Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Вільний час.
УВАГА!!! Пересування по місту на громадському транспорті. Екскурсія  Альянс Арена» (40€/30€) Альянс Арена. Футбольний стадіон у вигляді величезної літаючої тарілки (автопокришки, супер-бублика), - одне з найкрасивіших спортивних споруд в світі. Це домашня арена двох клубів - найтитулованішого клубу Німеччини мюнхенської Баварії та Мюнхена-1860 з другої ліги.
Екскурсія. Баварська королівська резиденція (20 € + вхідний квиток) Ми запрошуємо вас на екскурсію по королівської Резиденції в Мюнхені. Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806-1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів. Комплекс будівель сьогоднішньої Резиденції будувався протягом декількох століть: з XVI по XIX ст. Під час Другої світової війни мюнхенська Резиденція була сильно зруйнована, а й у відновленому вигляді вона являє собою один з найяскравіших зразків міської палацової архітектури. У вільний час пропонуємо екскурсію "Середньовічна мрія короля Людвіга II" (45€/35€). У програмі цієї екскурсії найпопулярніший замок Європи - Нойшванштайн - середньовічна мрія казкового короля Людвіга II. Саме Нойшванштайн протягом багатьох років можна було побачити в якості графічного логотипу мультпродукціі Уолта Діснея. По дорозі до замку ми піднімемося на міст Марії, перекинутий над ущелиною Пелата і водоспадом на висоті майже 100 м. Звідси відкриваються чарівні види на околиці! Самий чудовий ракурс замка Нойшванштайн видно теж звідси. А внизу розкинулися баварські озера: Альпійське, Форгензе, Лебедине ... Під час екскурсії по замку спробуємо проникнути в складний внутрішній світ баварського монарха, який мріяв «назавжди залишитися загадкою для оточуючих і себе самого». Поселення в транзитному готелі.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова. Вільний час. Рекомендуємо на вибір: Екскурсію в одну з найяскравіших пам'яток ЮНЕСКО в Польщі, в «Соляні шахти Величка» (факультативно - 35€/20€) - творіння природи і людини. Творіння природи - сіль і її кристали, а творіння людських рук - каплиці, скульптури і люстри з солі. Це все є скарбом світової культури. Ще обов'язково залишається час на шопінг. Природно, Краків - це не тільки історія і пам'ятки. Це ще й сучасне місто з безліч різними магазинами та ринками, де ви зможете придбати не тільки пам'ятні сувеніри, а й щось для себе і своєї сім'ї. Ми Вам запропонуємо відвідування кращого супермаркету в Кракові (трансфер 5 €). Переїзд на територію України. Повернення до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Краків - Прага - Амстердам - Мюнхен - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит