Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

4+ РоківДати вильотів :

 • вер. 25.09

26.09 – 760 $

Разом із бронюванням даної програми турист повинен ознайомитись і підписати згоду вкладену в цьому файлі та надіслати скановану копію на електрону адресу office@gal-cruise.com.ua

* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму.

* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто. Туроператор лише забезпечує туриста документами які підтверджують його приналежність до туристичної групи (авіаквитки, страховки, ваучера і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у вїздіі, тур оператор не компенсовує вартість туру у жодній його частині.

 • Напрямок

 • Відправлення

  Київ
 • У вартості

  Авіа переліт Київ - Тель-Авів - Київ;
  проживання в готелі 3+*, 4* сніданки і вечері;
  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  екскурсійне обслуговування згідно програми;
  супровід духовного наставника;
  страховка
 • Не включено у вартість

  Дод. збір чайові водієві і гідові, вхідні квитки на екскурсійні об'єкти за програмою - обов'язковий збір - 50 $

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Зустріч туристів представником туристичної фірми в аеропорту.Виліт в Бен-Гуріон.Приліт в Тель-Авів - міжнародний аеропорт ім. Бен – Гуріона, зустріч з екскурсоводом в залі аеропорту.Трансфер до готелю в Нетанії. Поселення в готель. Вільний день. Відпочинок на морі.Вечеря. Ночівля.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок в готелі.Вільний день. Відпочинок на морі в Нетанії.Вечеря. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Виселення з готелю.Єрусалим. Пустеля Івана   Хрестителя. Іванова купіль. Ейн–Карем - місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, Джерело Марії. Храм Різдва Христового. Церква Св. Катерини.  Молочний грот. Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Віа Долороза (Хресна дорога). Храм Гробу Господнього. Гора Сіон, могила царя Давида. Кімната Тайної вечері. Сіонська горниця. Дорміціон – місце Успіня Богородиці. Стіна Плачу- збережена західна стіна Старого міста, залишки першого і другого Єрусалимських храмів, біля яких молився Ісус Христос.Вечеря. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок.Виїзд в Юдейську пустелю. Єрихон, дерево Закхея митаря, панорама монастиря Спокус (бажаючі піднімуться). Йордан – місце хрещення. Омивання в водах Йордану. Відвідання Грецького монастиря св. Герасима в пустелі. Відпочинок на Мертвому морі. Відвідання фабрики або магазину з демонстрацією продукції мертвого моря.Вечеря. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Ранковий виїзд.Гора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді. Табха (місце чуда примноження хлібів і риб). «Мінза Крісті»(Церква Первенства Петра). Капернаум, «Місто Ісуса». Кана Галілейська, де Спаситель сотворив Своє перше чудо – на шлюбній гостині перетворив воду у вино.Назарет, місто Благовіщеня, де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння. Храм Благовіщення. Джерело Марії у Назареті.Вечеря. Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:

Сніданок.Місце Вознесіння Спаса. Монастир кармеліток «Патер Ностер» - місце, де Спаситель вчив апостолів головної християнської молитви, і де зібрана колекція текстів «Отче Наш» на 150 мовах народів світу. Панорама Єрусалиму. Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церква «Сльоза Ісуса» (Домінус Флевіт), «Церква Всіх Націй». Гробниця Матері Божої.Гора Преображення (гора Фавор). Відвідання святих місць в околицях моря Галілейського.Вечеря. Ночівля.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Звільнення номерів готелю. Тель–Авів – Яффо, Тель–Авів – Яффо. Прогулянка вуличками старого міста. Старинний порт і церква святого Петра. Оглядова екскурсія Тель-Авівом. Лідда, гробниця Георгія Побідоносця. Вільний час, відпочинок на Середземному морі. Виїзд в Бен – Гуріон. Виліт до Києва

Цікавить цей тур? Залиште запит