Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(097) 977-67-16
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
7 днів
6+ РоківДати турів:

 • “Стандарт”13.09.2023 – 19.09.2023 – 530 у.о.+авіаквиток (при замовлені до 15.08.2023)
 • “Економ”13.09.2023 – 19.09.2023 – 480 у.о.+авіаквиток (при замовлені до 15.08.2023)

Разом із бронюванням даної програми турист повинен ознайомитись і підписати згоду вкладену в цьому файлі та надіслати скановану копію на електрону адресу office@gal-cruise.com.ua

* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму.

* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто. Туроператор лише забезпечує туриста документами які підтверджують його приналежність до туристичної групи (авіаквитки, ваучери і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у в’їзді, тур оператор не компенсовує вартість туру у жодній його частині.

* Дата вильоту (+ – 2,3 дні )

 • Напрямок

 • У вартості

  Авіа переліт Польща/Угорщина - Тель-Авів - Польща/Угорщина;
  проживання в готелі 4*, 5* сніданки і вечері;
  всі трансфери згідно програми на території Ізраїля;
  дипломований гід та провідник;
  супровід духовного наставника;
 • Не включено у вартість

  Факультативні програми: обід “рибою святого Петра” (20 – 25$ від особи)
  Медичне страхування
  Трансфер до аеропорта: Львів - аеропорт (80Є),
  Вхідні квитки згідно з програмою та чайові обслуговуючому персоналу (50 $ від особи)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Виліт в Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен-Гуріона. Прибуття в Бен-Гуріон. Зустріч з гідом.Відпочинок на Середземному морі. Переїзд до Вифлеєму. Храм Різдва Христового, що зберігся з 6 століття. Молочний грот - місце годування Богонемовля.Трансфер в готель і розміщення. Вечеря, нічліг.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок. Переїзд в Єрусалим.Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері, де напередодні арешту Спаситель вперше здійснив таїнство Євхаристії. Тут же в день П'ятидесятниці відбулося зішестя Духа Святого на апостолів. Абатство Дорміціо - місце Успіння Пресвятої Богородиці. Могила Царя Давида. Єврейський квартал. Стіна плачу.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Переїзд в Єрусалим.Олійна гора. Монастир "Pater noster" (вхід платний).Панорама Єрусалиму. Церква "Dominus Flevit" ( "Сльоза Господа»). Гетсиманський сад. Місце Моління про Чашу Спасителя. Храм всіх Націй, побудований на місці арешту Спасителя. Церква Гробниці Діви Марії.Старе місто. Мусульманський квартал. Грецька церква Св. Анни - місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa - Хресна Дорога.Храм Гробу Господнього і його святині - Голгофа, Камінь Помазання, Гроб Господній.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Переїзд в Єрихон.Монастир св. пророка Єлисея - місце будинку євангельського митаря Закхея і "Дерево Закхея". Наскальний грецький монастир Спокуси Господнього (панорама). Монастир св. Герасима Йорданського в йорданській долині. Пляжний відпочинок на Мертвому морі.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок.Переїзд в Єрусалим, Ейн-Карем - джерело в винограднику. Ейн-Карем - батьківщина і місце Різдва св. Іоанна Предтечі. Джерело і монастир Зустрічі - місце зустрічі Діви Марії та Св. Єлизавети.Переїзд до Вифлеєму. Бейт-Сахур. Католицька церква «Поле пастушків».Вечеря, нічліг.
6

ДЕНЬ 6:

Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Галілею.Річка Йордан - місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення в річці Йордан.Галілейське море. Табха - храм множення хлібів і риб. Менза Крісті - церква Першості Петра.Гора Блаженств - місце нагірної проповіді Ісуса Христа (вхід платний). Трансфер в готель і розміщення. Вечеря, нічліг.
7

ДЕНЬ 7:

Ранній сніданок. Виселення з готелю.Переїзд в Кану Галілейську - місце першого чуда Ісуса Христа - перетворення води в вино на весільному бенкеті. Дегустація весільного вина. Переїзд в Назарет.Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Хайфа - свята гора Кармель.Бахайские сади в Хайфі - панорама на храм бахайскої віри і дев'ятнадцять терас розкішних садів - одне з дивовижних місць в Ізраїлі. Пляжний відпочинок на Середземному морі. Переїзд в аеропорт.Виліт з Тель-Авіва.

Цікавить цей тур? Залиште запит