Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
6 днів
3+ РоківЛьвів – Івано-Франківськ – Чернівці – Софія – Банско – Львів

Дати виїздів :

 • 29.12.2020
Ціна при бронюванні до 30.11Базова вартість
230€285€
 • Напрямок

 • Відправлення

  м.Львів, пл. Двірцева, 1 (стоянка біля Головного Вокзалу)
 • Час відправлення

  08:00
 • Час повернення

  після 18:00
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом євростандарту по маршруту туру;
  проживання в готелі 3*;
  сніданки в готелі;
  супровід представника туроператора;
  гарний настрій;
 • Не включено у вартість

  харчування поза програмою туру;
  проїзд в громадському транспорті;
  вхідні квитки, skipass
  медична страховка (орієнтовна вартість 140 грн.), можливе використання власного страхового полісу
  Вартість ПЛР-тесту (негативний результат є обов'язковою умовою для в'їзду до країн туру)
  туристичний збір 1,5 євро/ніч
  вартість новорічної гала-вечері

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1: Виїзд з України

Збір групи 07:30, 08:00 відправлення в тур.Перетин кордону. Нічний переїзд до Болгарії.
2

ДЕНЬ 2: Прибуття до Болгарії

Прибуття до Банско - гірськолижного курорту Болгарії, який входить до ТОП-10 курортів світу для гірськолижного відпочинку. Трансфер до витягу.Вільний час.У Вас є можливість випробувати комфортні гірськолижні схили Банско.Поселення в готель.Факультативно пропонуємо трансфер до СПА-центру в містечко Бані. (7євро/чол., вхідний квиток )
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок в готелі. Вільний день. Трансфер до витягу. Катання  на лижах, сноубордах, санчатах. Гала-вечеря (50євро/особи).Зустріч Нового Року!!!
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок в готелі. Вільний день.Трансфер до витягу. Катання  на лижах, сноубордах, санчатах.Вечері факультативно пропонуємо трансфер до СПА-центру в містечко Бані. (7євро/чол.)
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Збір групи в 14:00. Виїзд до України. Факультативно пропонуємо екскурсію до столиці Болгарії - Софії. (12 євро/чол) Це місце з багатою і давньою історією, кожна пам’ятка якого відбиває складне минуле всієї держави: старовинні церкви, перетворені в мечеті, монументальна соціалістична архітектура і римська спадщина, переплітається з сучасним містом. Зараз Софія — динамічна європейська столиця, візитною карткою якої є красиві пейзажі та унікальні архітектурні поєднання, а також безліч красивих сакральних пам’яток.Нічний переїзд територією Болгарії та Румунії.
6

ДЕНЬ 6:

Перетин кордону, повернення по маршруту до Львова. Прибуття до Львова після 15:00. До нових зустрічей!

Цікавить цей тур? Залиште запит • Туристи, що бронюються одні без доплат за одномісне проживання, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірність інформації наданої туристам по програмі тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для успішного перетину кордону.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб та інші форс-мажорні обставини.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 30 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов'язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю, автобуса та інші збитки понесені третьою стороною під час туру з вини туриста.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Обов'язковою умовою для перетину кордону та перебування на території країн, які будуть відвідані у турі є наявність негативного результату ПЛР-тесту зробленого до початку туру зробленого за 48 годин до перетину болгарського кордону у сертифікованих медичних установах (дані про термін дії сертифікату з результатом ПЛР-тесту є станом на 01.10.2020р., і можуть бути змінені). 
 • орієнтовна вартість skipass 37 євро/день 
  • Схема спусків

Цікавить цей тур? Залиште запитЦікавить цей тур? Залиште запит