Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

4 дні
4+ Років


Львів – Відень – Будапешт – Братислава – Львів

Дати виїздів :

 • груд. 30.12
Ціна
без факультативної екскурсії
стандартна125€
 ціна на останній ряд 120€
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109
 • Час відправлення

  Збір групи 13-30 , 14-00 виїзд в тур
 • Час повернення

  Прибуття до Львову орієнтовно після 11-00
 • У вартості

  всі трансфери згідно програми;
  екскурсії по програмі;
  проживання в готелі 2*-3* зі сніданками;
  супровід представника фірми;
  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • Не включено у вартість

  проїзд в громадському транспорті;
  харчування, не передбачене програмою;
  вхідні квитки;
  якщо не біометричний закордонний паспорт, консульський збір 35€ + сервісний 20€ +візова підтримка 10€при подачі в сервісний центр при подачі в консульство 35€+ 10€ при подачі в консульство;
  медичне страхування 35 грн;
  особисті витрати;
  факультативи.
  сіті такс 1 євро​сіті такс 1 євро

Цікавить цей тур? Залиште запит1

День 1: Виїзд

Збір групи 13-30, Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109,
14-00 виїзд в тур
Перетин угорського кордону, нічний переїзд у Відень.
2

День 2:

Приїзд у Відень.
Вільний час в місті .
-Факультативно пропонуєм оглядову екскурсію
пішохідна екскурсія під час якої ви побачите Ви побачите пам'ятник Марії - Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську Оперу, собор св. Стефана та ін.,і зможете повністю відчути велич Імперії , поринути у неймовірну красу цього прекрасного міста.(10€)
Вільний час у Відні.
Факультативно трансфер до/оглядову екскурсію в Палац Шенбрунн ( 7 €/25 €).Палац один з найгарніших палаців Європи,літня резиденція австрійських монархів.В палаці 1441 кімната , неймовірна розкіш  в якій проживала імператриця Сісі і Франц Йосиф надовго запам’ятається усім відвідувачам.
-Факультативно пропонуєм екскурсію «Чарівний Відень» , під час якої ми зможем відвідати відвідати найгарнішу вулицю країни Рінгштрассе, побачити Віденську оперу, Ратушу , будинок парламенту і звичайно ж знаменитий будинок Хундертвассера.(15€)
Ввечері збір групи,поселення в готель,факультативно пропонуєм трансфер на зустріч нового року в Братиславі (20€)
3

День 3:

Сніданок , виселення з готелю.
Збір групи,переїзд у Будапешт.
Оглядова екскурсія час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи  з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!
Вільний час.
«Обійми Будапешту» - відвідати екскурсію головною  вулицею історичного міста – вулицею Ваці (10€), прогулятись по набережній , побачити величний Парламент , ознайомитись з історією цього прекрасного міста , а на завершення екскурсії ми зможем піднятись на найвищу точну міста  - гору Геллерт і помилуватися прекрасною панорамою міста.
-Факультативно завітати в Торговий Центр «Кампона» (8€). Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (8€). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю.
-Факультативно «Світло тисячі вогнів» - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€)*, де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Збір групи,нічний переїзд у Львів.
4

День 4:

Прибуття до Львову орієнтовно після 11-00

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів – Відень – Будапешт – Братислава  – Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит • Туристи, що бронюються по одиночно, будуть розміщені в 2-3-х місних номерах.
 • При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі 18-22 місному ( кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3 та інш.).
 • Агентство, в якому був куплений тур, несе відповідальність за достовірну інформацію надану туристам про програму тура ТФ « Гал-Круїз » і необхідних документів для відкриття візи.
 • Отриманий інфолист не свідчить про вихід віз з консульства.
 • Поселення в готелях після 14:00. Звільнення номерів до 10:00.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Фірма не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної рекомендованої екскурсії 30 осіб при групі 45 чол., при групі 20 чол. – 20 осіб. При меншій кількості туристів екскурсія/поїздка не відбувається. Будь-які претензії, пов'язані з незнанням туристом даного пункту, розглядатися не будуть.
 • Будь-які претензії розглядатися не пізніше 5-ти днів після закінчення туру. По закінченню п'ятиденного терміну, будь-які претензії розглядатися не будуть.
 • Вартість факультативних програм складається з : вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, оплат доріг, (паркувань) і/або послуг гіда та/або резервації всіх цих послуг.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля та автобуса.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Цікавить цей тур? Залиште запит