Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

8 Дні
4+ РоківCalendar Дати виїздів :

 • вер. 14.09

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

265€

Продовжено акційну ціну на паломницько-відпочинковий тур до о. Корфу лише 265

– При організації групи  (з індивідуальних паломників) з 10 ваших друзів чи знайомих (акція дійсна при оплаті повної ціни), які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур (акція дійсна при оплаті повної ціни), якщо сформуєте групу (з індивідуальних паломників) з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).

 

 • Напрямок

 • Відправлення

  З головного залізничного вокзалу м. Львова
 • Час відправлення

  7:00 виїзд
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелях 2*, 3* (біля моря);
  харчування - сніданки;
  супровід керівника групи.
 • Не включено у вартість

  вхідні квитки в музеї, екскурсійні об'єкти тощо;
  паромна переправа 20€ (оплата обов'язково);
  проїзд громадським транспортом;
  факультативні екскурсії;
  Страховка – від 100 грн;
  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії - Болгарії
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд у Грецію. Поселення у транзитному готелі. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о.Корфу.
Оглядова екскурсія.
Корфу або Керкіра - місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття почивають мощі святителя Спиридона Тріміфунсткого.
В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра.
Збір групи. Посадка у автобус.
Нічний переїзд у готель на узбережжя Пієрії.
4

ДЕНЬ 4:

Прибуття у Р-н Паралії Катеріні, Лептокарія. Розміщення у готелі.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно - 20 євро( вхідні квитки оплачуються окремо - 3 євро). Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору на рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького "μετέωρος" - ширяє в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів. Повернення в готель. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Вільний день на морі. Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно - 10 євро). Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс - громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м. Повернення в готель. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Вільний день на морі. Пропонуємо екскурсію в Салоніки (факультативно - 20 євро). Салоніки (по-грец. Фессалоники) - По другій значущості і за величиною місто Греції, столиця області Македония (1,2 млн жителів). Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока). В ході екскурсій Ви ознайомитеся з древньою історією Македонії і з основними пам'ятками міста - Білою Вежею, Аркою Галерія, Ротондою, храмом св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія в верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами з царськими воротами періоду імператора Юстиніана (6 ст.). Звідси, з висоти 300 м над рівнем Егейського моря, Ви зможете помилуватися прекрасним видом стародавньої столиці. За бажанням, можна відвідати торговий комплекс Cosmos, і зробити прекрасний шопінг (факультативно - 10 євро). Повернення в готель. Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:

Сніданок. Виселення з готелю (12:00). Вільний час. Переїзд до Україну по території Болгарії-Румунії.
8

ДЕНЬ 8:

Приїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запит