Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
8 Дні
4+ РоківДати виїздів :

 • 03.05.2021   22.05.2021  12.06.2021
 • 11.09.2021   25.09.2021   09.10.2021   23.10.2021

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

9180 ₴ + 200 ₴

– При організації групи  (з індивідуальних паломників) з 10 ваших друзів чи знайомих (акція дійсна при оплаті повної ціни), які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур (акція дійсна при оплаті повної ціни), якщо сформуєте групу (з індивідуальних паломників) з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
*Вартість послуги оплачується під час туру в країні перебування та не залежить від туроператора

 

 • Напрямок

 • Відправлення

  З головного залізничного вокзалу м. Львова
 • Час відправлення

  7:00 виїзд
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелях 2*, 3* (біля моря);
  харчування - сніданки;
  супровід керівника групи і духівника групи.
 • Не включено у вартість

  вхідні квитки в музеї, екскурсійні об'єкти тощо;
  паромна переправа 20€* (оплата обов'язково);
  проїзд громадським транспортом;
  туристичний збір у готелях - 7,5Є*
  факультативні екскурсії;
  страховий поліс;
  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії - Болгарії
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд у Грецію, Розміщення у готелі. &nbsp Нічліг.  
3

ДЕНЬ 3:

Ранній сніданок. Переїзд у Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о. Корфу.Оглядова екскурсія.Корфу або Керкіра - місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття почивають мощі святителя Спиридона Тріміфунсткого.В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра.
 • Відвідування величного храму Спиридона Триміфунського.
 • Відвідування соборного храму в ім’я відомої грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі.
 • Відвідування храму Іоанна Предтечі.
Збір групи. Повернення у готель. Нічліг.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок.Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно - 25 євро( вхідні квитки оплачуються окремо - 3 євро). Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору на рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького "μετέωρος" - ширяє в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів.Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці. Повернення в готель. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно - 15 євро).Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс - громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м.А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів св. апостолів, друга Ісуса Христа Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель.Відпочинок на морі. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Вільний день на морі. Пропонуємо поклонитися частичці пояса Богородиці у жіночий монастир Агія Ксенія Горах (25€).Стародавній монастир Панагія Като Ксеніа розташований в провінції Магнісія у мальовничому місці на лісистій височині. Власне кажучи, це три обителі, об'єднані історією однієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці - Панагія Ксеніа. У жіночому монастирі Като Ксеніа зберігається Пояс Пресвятої Богородиці в ковчезі, датованому тисяча п'ятсот двадцять другим роком - дар Афонського монастиря Ватопед, чудотворний древній образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксеніа - одна з найбільш шанованих ікон Фессалії і Середньої Греції, частки мощей мученика Трифона, святих Зиновія і Зиновії, великомученика і цілителя Пантелеймона, священномученика Хара ампія.Повернення в готель.Відпочинок на морі Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:

Сніданок. Виселення з готелю (12:00). Вільний час. Переїзд до Україну по території Болгарії-Румунії.
8

ДЕНЬ 8:

Приїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запит