Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
12 Днів
4+ РоківЛьвів – Греція (узбережжя моря) – о.Корфу – Метеори – Пояс Богородиці -Меджугоріє -Узбережжя Адріатичного моря – Львів

Дати виїздів :

 • 03.05.2021
 • 29.05.2021
 • 05.06.2021
 • 28.08.2021
 • 25.09.2021

Святі місця Греції + Меджугор’є

 Ціна лише – 12 640₴ .

Об’явлення у Меджугор’ї та п’ять днів відпочинку на узбережжі Середземного моря.
У вартості поїздки відвідування Храму святителя Спиридона Триміфунтського на острові Корфу, та поїздка у монастирі Метеори – восьме чудо світу.
– При організації групи  (з індивідуальних паломників) з 10 ваших друзів чи знайомих (акція дійсна при оплаті повної ціни), які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур (акція дійсна при оплаті повної ціни), якщо сформуєте групу (з індивідуальних паломників) з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
*Вартість послуги оплачується під час туру в країні перебування та не залежить від туроператора
  

 

 

 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелі: 8 ночей;
  2-х разове харчування згідно програми;
  супровід духівника та керівника групи.
 • Не включено у вартість

  проїзд на паромі до о.Корфу – загалом 20€ у дві сторони (попередня оплата обов'язкова)*;
  оплата кондиціонеру у Греції 5 євро/за номер/доба*
  оплата туристичного збору у готелі – загалом 4€ з людини за весь період*;
  додаткові екскурсії та особисті витрати;
  страховий поліс від 150 ₴ (відповідно віку)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1: ЛЬВІВ-ГРЕЦІЯ

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії - Болгарії
2

ДЕНЬ 2:ПІЄРІЯ

Приїзд у Грецію, Розміщення у готелі. Вечеря.  Нічліг.  
3

ДЕНЬ 3: ОЛІМП

Сніданок. Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно - 15€). Величні гори Олімпу. Огляд вершини з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м., невеличка прогулянка по мальовничій стежці, а також  монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів св. апостолів, друга Ісуса Христа Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:МЕТЕОРИ

Сніданок. Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсійну поїздку на Метеори (25€ ( вхідні квитки оплачуються окремо - 3€).  Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні  скульптури, отримали назву Метеори (від грецького "μετέωρος" - завислі у повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів. Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:ПОЯС БОГОРОДИЦІ

Сніданок. Вільний день на морі. Пропонуємо поклонитися частичці пояса Богородиці у жіночому монастирі Агія Ксенія Горах (25€). Стародавній монастир Панагія Като Ксеніа розташований в провінції Магнісія у мальовничому місці на лісистій височині. Власне кажучи, це три обителі, об'єднані історією однієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці - Панагія Ксеніа. У жіночому монастирі Като Ксеніа зберігається Пояс Пресвятої Богородиці в ковчезі, датованому тисяча п'ятсот двадцять другим роком - дар Афонського монастиря Ватопед, чудотворний древній образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксеніа - одна з найбільш шанованих ікон Фессалії і Середньої Греції, частки мощей мученика Трифона, святих Зиновія і Зиновії, великомученика і цілителя Пантелеймона, священномученика Хара ампія.Повернення в готель. Відпочинок на морі.Вечеря. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:ОСТРІВ КОРФУ

Ранній сніданок. Переїзд у Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о. Корфу.Оглядова екскурсія.Корфу або Керкіра - місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття почивають мощі святителя Спиридона Тріміфунсткого.В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра.
 • Відвідування величного храму Спиридона Триміфунського.
 • Відвідування соборного храму в ім’я відомої грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі.
 • Відвідування храму Іоанна Предтечі.
Збір групи. Переїзд до готелю. 
Вечеря.
Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:ОСТРІВ КОРФУ

Сніданок. Вільний день на острові.
Відправлення в порт. Паром до Ігумениці.
Нічний переїзд до Меджугор'я.
8

ДЕНЬ 8:МЕДЖУГОР'Є

Прибуття  до Меджугор'яРозміщення в  готелі.
Літургія українською мовою. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.
Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.
Обід.
Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників::
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля.
 
9

ДЕНЬ 9:МЕДЖУГОР'Є

Свята Літургія українською мовою.
Сніданок. 
Хресна Дорога на горі Кріжевац. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Вільний час. Екскурсія до водоспаду Кравіца (додатково оплачується 7€)
 Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова.
Обід.
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля.
10

ДЕНЬ 10:МЕДЖУГОР'Є

Свята Літургія.
Сніданок. Молитовна програма на горі Подбрдо, де вперше  24 червня 1981 року шестеро дітей побачили Богородицю. Вервиця, вільний час для приватної молитви, відпочинку.
Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова.
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)
, вервиця.
Нічний переїзд до України.
11

ДЕНЬ 11:УЗБЕРЕЖЖЯ АДРІАТИКИ

Сніданок. Переїзд на узбережжя. Літургія.
Вільний час.
Відпочинок на морі.
Ввечері нічний переїзд  до України.
12

ДЕНЬ 12:УКРАЇНА

Приїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Узбережжя Адріатичного моря - Меджугоріє - Греція (узбережжя моря) - о.Корфу - Метеори - Салоніки - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит