Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
9 Днів
4+ РоківЛьвів – Венеція – Асиж – Рим – Ватикан – Альберобело – Барі – Сан Джованні Ротондо – Ланчано – Лоретто – Падова – Верона – Львів

 Дати виїздів :

 • 25.03.2021
 • 30.10.2021
При організації групи з 10 ваших друзів чи знайомих, які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур, якщо сформуєте групу з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
У вартості туру:
+ оглядові екскурсії  (Рим, Венеція)
+ проїзд на кораблику до Венеції 
+ навушники для організації комфорту під час екскурсії
+ за додаткову плату пропонуємо організацію Ексклюзивної екскурсії з дипломованим гідом «Один день у Ватикані (САДИ ВАТИКАНУ І ЙОГО МУЗЕЇ)».
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Паломники, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Паломники несуть фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 9579201
тел./факс: (094) 71 00 353
Ольга, Владислав 
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  07:00
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелі 5 ночей зі сніданками;
  оглядові екскурсії: у Сан-Марино, у Римі, у Венеції;
  проїзд громадським транспортом (метро у Римі, кораблик у Венеції);
  навушники для кращого сприйнятя екскурсії;
  супровід духівника та керівника групи.
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті не передбачене програмою;
  харчування, не передбачене програмою;
  вхідні квитки;
  поїздка до Верони (25€/20€)
  медичне страхування;
  особисті витрати.

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1: Виїзд з України

07:00 виїзд зі Львова.
Переїзд в Італію. Ми направляємось до Венеції….
При наявності часу пропонуємо зробити невеличку зупинку та побачити «Світло тисячі вогнів» у Будапешті - поплавати на кораблі по Дунаю (15€), де Ви зможете насолодитись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичних будівель, такі як Парламент, Академія наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Нічний переїзд.
2

ДЕНЬ 2:

Приїзд у Венецію.
Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань: це Місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:
Перше, що ми відвідаємо, так це Церква святого Захарія (італ. San Zaccaria). У ній знаходяться мощі св. Захарія і св. Афанасія Великого. Церква була побудована для зберігання мощів св.праведного Захарія, які були передані в дар місту Венеції візантійським імператором Л'вом V.
Священик Захарія (з роду Аарона) був батьком Іоанна Хрестителя і чоловіком праведної Єлизавети. Згідно житія Захарії, під час побиття немовлят, коли Єлизавета з їхнім сином ховалася в пустелі, Захарію, який служив в храмі, почали допитувати про те, де його син. Він відмовився відповідати, і його вбили прямо в святилищі.
Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.
Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, які були вивезені з Олександрії в 1247 році. І також шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.
Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо).
Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам'ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.
Також ми зайдемо у грецький храм - Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Собор був побудований в ХVI столітті в римському стилі в честь св.вмч. Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю свт. Василя Великого, якою була написана Божественна Літургія, і частку мощей св.вмч. Десниця святителя Василя Великого була піднесена в дар Грецької церкви і собору одним з членів імператорської родини Палеологів, яка мешкала в Венеції. У Венецію Десниця святителя Василя Великого була привезена митрополитом Філадельскім Гавриїлом (Севіром) в ХVI столітті з Константинополя, в той час вже захопленого турками.
У Базиліці Святого Марка у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Виселення з готеля.
Переїзд до Асижу.
Містечко Асиж (точніше Асізі) розташоване в італійській провінції Умбрія. Воно, мабуть, ніколи не стало б відомим для усього світу, якби не один його мешканець. Його звали Джованні Бернардон. Однак в історії він більше відомий як святий Франциск Асижський (1182-1226).
В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, та Базиліку Св. Клари.
В цей день ми помолимося у церкві Святого Франциска.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок.
Приїзд до величного міста – Рим.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Екскурсія "Християнський Рим"!  Під час екскурсії ви побачите:
Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а так же земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях і перст святого апостола Фоми, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);
Церкву Спасителя "на Святих Сходах" (де знаходяться сходи з палацу Пілата, на яку ступав Спаситель, ікона "Нерукотворний образ Спасителя");
Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Трапези, верхній обруч колодязя коло якого Спаситель говорив з самаритянкою),
Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини);
Церкву святого Калліста (де покояться мощі священомученика Климента і святого рівноапостольного Кирила, десниця святого Ігнатія богоносця, залишки ранньохристиянської базиліки IV століття з настінними фресками IX і XI століть);
Базиліку Божої Матері "Сніжної" (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері "Благо римського народу");
Вільний час.
Пропонуємо на вибір:
 • Рекомендуємо ексклюзивну екскурсію «Один день у Ватикані (САДИ ВАТИКАНУ І ЙОГО МУЗЕЇ)» (45€ + вхідний квиток у музей Ватикана (16€).
На теперішній час велику популярність здобули знамениті Ватиканські сади, які стали своєрідним символом Держави. Цю екскурсію називаємо ексклюзивною тому, що побачити красу Ватикану із середини, а не з висоти купола св.. Петра, дано не кожному!!! Якщо в музеї Ватикану може попасти кожен, то у сади впускають по особливим дозволам.
САДИ ВАТИКАНУ – святе місце, серце християнської культури та релігії, жива легенда і музей під відкритим небом.
Відправною точкою екскурсії є зустріч з Швейцарськими Гвардійцями, які забезпечують  безпеку Папи і стежать за порядком. Наступним пунктом буде відвідування УСИПАЛЬНИЦІ РИМСЬКИХ ПАП, потім ОГЛЯД ВСІЄЇ ТЕРИТОРІЇ Ватикану, а також Собор Святого Петра. Під час екскурсії Ви побачите вертолітний майданчик Папи, його герб, виконаний на газоні з квітів із стриженого самшиту. Газон розділений на дві частини, одна з яких незмінна, на ній зображені ключі Святого Петра, інша змінюється разом з папами. Папи обираються зі знатних родів і мають свої геральдичні символи. Кожен куточок садів пов'язаний з історією Італії, католицтва, та й всієї нашої цивілізації.
У Вас буде можливість випити чашечку кави в "Папській трапезній". А надзвичайністю цієї екскурсії буде ексклюзивна можливість побачити Сади Ватикану. Велика розмаїтість рідкісних екзотичних рослин і велика кількість величезних дерев, що ростуть на протязі багатьох століть.
Екскурсія включає:
- Екскурсія «Сади Ватикану»
- Перерва на каву в «Папській їдальні»
- Екскурсія в Музей Ватикану «Шедеври, колекції Ватиканських музеїв і Сикстинська Капела»
- Собор св.Петра
Ця екскурсія єдиний спосіб для відвідувачів побувати на території держави Ватикан і ПРОЙТИ ПО ВСІЙ ЙОГО ТЕРИТОРІЇ.
 • Або Екскурсія Музеї Ватикану без входу у Сади Ватикану (45€)
Ватикан - найменша в світі держава, незважаючи на те, Ватикан має всі атрибути влади: герб, прапор, свою валюту, поштові марки, сучасні засоби масової інформації. Держава в державі - так ще називають Ватикан, бо він розташований в серці Італії - Римі.
Під час екскурсії Ви доторкнетеся до великої історії християнства, багато дізнаєтеся про резиденції Папи Римського, а також чому саме у Ватикані був побудований найбільший в світі Собор Святого Петра, як збиралися з усього світу експонати  музейного комплексу. Ви потрапите на оглядовий майданчик з видом на Ватиканські сади і Двір Шишки, почуєте розповідь про колекції античної скульптури в Піо-Клементійскому Музеї. Ви з задоволенням відвідаєте зал Муз, зал Звірів, Круглий зал, зал Грецького хреста, Вас вразить галерея гобеленів, знаменита Пінакотека - художня галерея відомих італійських художників. Ви зайдете в найбільшу Сикстинську Капелу в ній стіни розписані фресками Росселіні, Ботічеллі, Перуджино, і великого Мікеланжело. Найвідоміші фрески "Cотвореніє світу" і "Страшний суд". Ви побачите, де поховані Папи, а також найголовніше - мощі святого Петра.
Час на особисту молитву.
Вільний час. 
Нічліг у транзитному готелі.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок.
Свята літургія у соборі св. Софії в Римі в українському обряді.
Далеко від центру міста один із римських пагорбів на вулиці Бочеа справді можна назвати українським. Тут встановлений пам''ятник Великому Кобзареві, напроти – будинок Українського католицького університету, а поруч вона – Свята Софія з п'ятьма золотавими банями. Усе це – невтомна праця і виплекана мрія кардинала, глави Української греко-католицької церкви Йосипа Сліпого.
Приїзд до міста – Рим.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Наш день почнеться знову з площі св. Петра.
12:00 Зустріч з Папою Франциском під час  загальної аудієнції, що відбудеться на площі Святого Петра у Ватикані. Спочатку понтифік на папамобілі  привітає присутніх – авто буде рухатися по коридору, спорудженому заздалегідь. Потім Ви почуєте читання Євангелія різними мовами. Далі буде промова Папи. Закінчиться Генеральна аудієнція співом молитви «Отче наш» на латині  (Pater noster) і Апостольським благословенням Папи.
Вільний час на особисту молитву.
А потім продовжимо знайомство з величним містом.
Екскурсію "Рим – вічне місто"!  (екскурсія за додаткову плату 10€) Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття ... Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія - від захвату і краси затамовуеться дихання ... І розуміємо, що Рим не так місто, як всі інші. У нього є своє зваблювання, яке важко визначити і яке належить тільки йому одному - "Вічному Місту" ...
22:30  – виїзд автобусом з м. Риму. Нічний переїзд.
6

ДЕНЬ 6:

Приїзд до містечка Альберобело - це єдине в світі місто, де житлові будиночки виглядають як шапочки казкових гномів! Складені без застосування розчину будинки, стоять вже 400 років. За свою унікальність місто з 1996 року визнане світовим надбанням людства і охороняється ЮНЕСКО. Альберобелло - невелике містечко, знамените завдяки будівель, які не мають аналогів в світі - Труллі. Труллі, це невеличкі будиночки, складені з окремих каменів і, обов'язково, з дахом у вигляді купола. Хороша така будова тим, що якщо з нього витягнути спеціальний «запірний» камінь, то воно моментально розвалиться, утворивши просто купу каміння. Відвідування храму Безсеребреників Косми і Дем'яна, де знаходяться часточки мощей святих.
Переїзд  до м. Барі.
Вшанування мощів Св. Миколая.
Збір групи від’їзд з Барі.
Приїзд до Сан Джованні Ротондо.
- спільна та приватна молитва біля гробу о. Піо.
- відвідування церков, Хресної Дороги та монастиря.
Сан-Джованні Ротондо розташоване на відстані 115 км на північний захід від Барі. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам стигматика отця Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати. Відвідаємо монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачимо лікарню “Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році. Вшанування мощей отця Піо. Божественна Літургія.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
7

ДЕНЬ 7:

Сніданок. Переїзд до Ланчано. Літургія.Тут ми відвідаємо місце де у 8 столітті відбулось чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінились на Тіло і Кров. Вчені стверджують, що фрагмент Тіла є зрізом людського серця, на якому можна розрізнити лівий і правий шлуночок. Тіло і Кров мають групу крові АВ. Це та ж група крові, яка знайдена на Туринській Плащаниці. В Крові виявлено протеїни та типові елементи в такій кількості та вигляді, в яких вони містяться у зразках лише свіжої крові. Незрозумілим є факт чудової консервації реліквії, яка стільки віків перебувала під дією нищівних атмосферних та біологічних чинників, адже вчені не виявили жодних слідів муміфікуючих речовин, які застосовувались з подібною метою у різні часи. Остерігаючись звинувачень у підробці результатів досліджень, професор Лінолі звернувся до ООН. У 1976 її представники-лікарі провели незалежні дослідження, які ще раз підтвердили правдивість результатів італійських лікарів-католиків.Відтоді чудо в Ланчано – беззаперечний і науково доведений факт, а для християн світу – явний доказ присутності Господа у кожній Євхаристії.Переїзд у Лоретто. Невеличке італійське містечко Лорето уособилося на високій горі. Жителів там зовсім небагато. Близько 10 тис. Зате хоронить ця місцина одну з найдорожчих реліквій християнства. Саме тут, за легендою, знайшо притулок скромне помешкання Святого Сімейства. Саме у цих викладених грубим каменем стінах народилася і жила Пречиста Діва Марія. Саме тут вона отримала благу вість від Архангела Гавриїла. Саме тут звершилися кілька найважливіших подій християнської історії - Непорочного зачаття, Благовіщення і Втілення.Ми відвідаємо Santa Casa, Палестинський Дім у Лорето, Дім Благовіщення, житло Пресвятої Діви... Як тільки не іменують цю скромну світлицю віруючі. Іоан Павло ІІ назвав цю християнську святиню "маріанським серцем християнства".Час на особисту молитву.Переїзд у готель. Ночівля.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд до Падуї.
Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.
Зупинимося на молитву на цьому місці його вселенського покликання.
Славиться також місто Падуя – базілікою святої Юстини. Вірніше ця базиліка була побудована в 16 столітті, але включає частину невеликої церкви раннього середньовіччя, ще з кам’яною вівтарною перегородкою східного типа. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки. Святий Лука бачив воскреслого Христа, був сподвижником апостола Павла, був лікарем, першим іконописцем, мучеником помер в місті Фіви в Греції. Його мощі були перенесені до Константинополя, а пізніше були передані монастирю в Сербії, звідки вони були викуплені італійцями в турків в Середньовіччі. Св. Лука був одним з перших іконописців, автором образів Богоматері, апостолів Петра і Павла.
Час на особисту молитву. 
Після проведеного часу у Падуї Вас чекає місто, яке зберегло елементи різних історичних епох, що змінювали одна одну - Верона (25€/20€) Тут знаходиться відома Капелла Св. Франциска Ассизького. Також побачимо величний Катедральний собор, Базиліку Св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти.
Повернення до Падуї.
Збір групи.
Нічний переїзд до України.
9

ДЕНЬ 9:

Повернення в Україну.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Венеція - Асиж - Рим - Ватикан - Альберобело - Барі - Сан Джованні Ротондо - Ланчано - Сан Марино - Падова - Верона - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит