Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

3 дні
4+ РоківЛьвів – Закопане – Морське Око – Краків – Львів

Дати виїздів :

 • квіт. 27.04 29.04
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  Збір групи 06:00. 06:30 Відправлення в тур
 • Час повернення

  приїзд до 00:00

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Збір групи 06-00.06-30 Відправлення в тур.Перетин кордону. Переїзд в ЗакопанеЗакопане , всесвітьо відомий польський курорт , розташований в Татранському Національному парку.Більшість туристів відвідує Закопане зимою,більше 80 кілометрів транс радують любителів зимових видів спорту.Весною закопане радує любителів трекінгу , катаня на велосипедах , конях чи квадроциклах.Також тут можна відвідати місцеві ярмарки і насолодитись неймовірними краєвидами.-Факультативно пропонуєм відвідати Термальний курорт Терма Буковина (10 євро+вхідний квиток).Дитячі майданчики,сауни ,парні,басейни- все для вдалого відпочинку.Поселення і ніч в готелі.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок , переїзд до Лисої Поляни(початок трекінгового маршруту до Морського Ока і на гору Риса)Озеро розташоване на висоті майже 1400 метрів(вхід на територію національного парку 5 злотих оплачується додатково).При бажанні можна скористатись послугами кінних возів , щоб зробити прогулянку менш виснажливою,орієнтовно 20 злотих особа.)На березі озера знаходиться гірський притулок " Морське око" , де можна перекусити в ресторані , спробувати страви національної кухні.Вільний час , вихід на маршрут до гори Риси( лише бажаючі , вихід на гору можливий за сприятливої погоди з травня по жовтень)Підйом орієнтовно 3-4 години.За 30 хв від гори знаходиться ще одне мальовниче озера " Чорний став" . 15-00 с оріієнтовно спуск з вершини.18-00 орієнтовно повернення до Лисої Поляни.повернення в готель,ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок,приїзд в Краків. Оглядова екскурсія під час якої ми зможем ознайомитись з місцевими цікавинками , побачити  найвідоміші храми  , замок Вавель , ратушу і головну площу міста.Вільний час  Факультативно пропонуєм відвідати Замок Вавель з екскурсією.(10євро+вхідний квиток) Замок являється справжньою окрасою  міста , побудований в 13 ст.Саме тут зберігаються  численні скарби польських королів і тут похоронені польські монархи .Також ми зможемо побачити собор Святих Станіслава і Вацлава ,в якому коронувалися польські королі і звісно ж легендарний 11 тонний дзвін « Зігмунт «-Факультативно екскурсію Казімежем* (15 євро)Під час екскурсії ми зможемо відвідати єврейський район Кракова , пройтись вулицями , відвідати безліч антикварних крамниць,пабів ,кафе,дізнатись історію періоду німецької окупації і найголовніше – пройтись місцями де знімався легендарний фільм « Список Шиндлера»Ввечері збір групи і переїзд у Львів , приїзд до 00-00.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Закопане - Морське Око - Краків - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит