Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
4 Дні
4+ РоківЛьвів – Прага – Дрезден – Львів

Дати виїздів :

 • 30.04.2020
 • 08.05.2020
Ціна
без факультативу
 110€
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109
 • Час відправлення

  13:00
 • Час повернення

  Прибуття до Львова орієнтовно о 13:00
 • У вартості

  проїзд по маршруту;
  проживання в 2*, 3* готелях з сніданками;
  всі екскурсії згідно програми;
  супровід представника фірми;
  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 • Не включено у вартість

  проїзд в громадському транспорті;
  факультативні екскурсії + вхідні квитки;
  харчування, не передбачене програмою;
  оформлення візи
  особисті витрати.
  медичне страхування 65 грн

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

12:30 - Збір групи, Львів, Автовокзал, вул. Стрийська, 109. 13:00 - Відправлення в тур. Переїзд територією України. Перетин кордону. Нічний переїзд у Прагу.
2

ДЕНЬ 2: П Р А Г А

Прибуття до Праги.
Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто» із залученням громадського транспорту (квиток оплачується додатково). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди.
Вільний час.
Рекомендуємо:
Екскурсія Празьким Градом 15 €*. Празький Град - резиденція чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши по двору старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
Запрошуємо на екскурсію «Хмільна Прага» (8 євро+ вх. квиток). Ми відвідаємо найстаріші та найбільш культові пивоварні чеської столиці, яка заслужено вважається пивною Меккою Європи. В нас буде нагода скуштувати найкращі сорти славетного напою: міцні та витримані – для справжніх чоловіків, солодкі та лагідні – для прекрасних жінок. Але й дітлахи не залишаться без уваги, на них чекає приємний сюрприз – безалкогольні пивні лимонади та оригінальний витвір місцевих майстрів – «пивне морозиво»! На нас чекають калейдоскоп незвичних смаків і кольорів, різноманітної міцності і текстури, стародавні рецепти та сучасні винаходи, смачні закуски і цікаві історії.
Незабутня прогулянка на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавою подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки. Поселення в готель.
Новорічний трансфер в Прагу (15 €) 
3

ДЕНЬ 3: П Р А Г А - Д Р Е З Д Е Н

Сніданок.
Виселення з готелю Переїзд в Дрезден. - стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденської опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - ( "Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта.
Вільний час.
-факультативно пропонуєм відвідати " Саксонську Швейцарію " ( 15 євро ) . Бастай - природній національний парк , одне з найгарніших місць Німеччини . Саме тут нам  відкриваються неймовірні природні пейзажі,які заворожують кожного з першого погляду. Пропонуємо пішохідну екскурсію у нову частину Дрездена – Нойштадт (15 євро). Перш за все цей район відомий своїми нічними клубами і барами, де збирається місцева молодь. Тут розташовані популярні пішохідні вулиці з численними магазинами і кафе, Японський палац, площа з пам’ятником курфюрсту Августу Сильному, палаци і будинки багатіїв у стилі барокко. Збір групи у встановленому керівником місці. Нічний переїзд в Україну.
4

ДЕНЬ 4:

Прибуття до Львова орієнтовно о 13:00

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Прага - Дрезден - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит